Kabul Press کابل پرس

کابل پرس سانسور نمی کند. کابل پرس يک رسانه ی آزاد است.

پذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > نوجوان افغانستانی برنده مدال طلای جودو ایالتی در آلمان شد

نوجوان افغانستانی برنده مدال طلای جودو ایالتی در آلمان شد

چهار شنبه 1 آوریل/ آپریل 2015, بوسيله‌ى مرتضی رحیمی

مسابقات جودوی ایالتی روز شنبه 28 مارچ برگزار شد که در آن باشگاه هایی از مناطق مختلف ایالت براندنبورگ آلمان اشتراک داشتند. حمیدرضا محمدی تنها اشتراک کننده افغانستانی در این مسابقات بود که با پشت سرگذاشتن تمامی حریفان خویش موفق به کسب مقام اول و گردن آویز طلا گردید.

یک نوجوان مهاجر افغانستانی در ایالت براندنبورگ آلمان در مسابقات جودوی ایالتی سال 2015 ایالت براندنبورگ، مقام اول را کسب کرد.

در این مسابقات که در ایالت براندنبورگ آلمان برگزار شده بود، جودوکاران در گروه های وزنی مختلف برای بدست آوردن مقام اول سال 2015 در این ایالت با هم به رقابت پرداختند که در وزن 43 کیلوگرام، حمیدرضا محمدی نوجوان افغانستانی مقیم این ایالت با شکست دادن تمامی رقبایش توانست گردن آویز طلا را ازآن خود کند.
حمیدرضا محمدی پس از شکست دادن 9 حریف خود به فینال رقابت ها راه یافته و با زمین گیر کردن حریف دهمش در مسابقه فینال، مقام قهرمانی را در ایالت براندنبورگ آلمان در وزن 43 کیلوگرام بدست آورد.

این نوجوان 12 ساله افغانستانی همچنان به دلیل به نمایش گذاشتن یک مبارزه زیبا از خود در میدان جودو، توانست جام بهترین مبارز سال را نیز ازآن خود نماید.
حمیدرضا محمدی از سه سال بدین سو همراه با خانواده در آلمان زندگی می کند. وی طی دو نیم سال ورزش در رشته جودو با اشتراک در مسابقات مختلف منطقوی، مدال های زیادی را کسب کرده است.

يك پيام ، يك تفسير ؟

سخنگاه براى مشتركين

براى شركت در اين سخنگاه، شما بايد از پيش ثبت نام ميكرديد. خواهشمند است كلمه شناساييتان را كه دريافت كرده ايد در زير مشخص كنيد.اگر ثبت نشديد، بايد ثبت نام كنيد.

ارتباطنام نویسی آيا كلمه ورود را فراموش كرديد؟