Kabul Press کابل پرس

کابل پرس سانسور نمی کند. کابل پرس يک رسانه ی آزاد است.

پذيرش > دیدگاه > وبلاگ نویس > (بدون عنوان)

(بدون عنوان)

سه شنبه 21 ژوئیه/ جولای 2015, بوسيله‌ى kabul2020@sbcglobal.net (ثریا بهاء)

نوت: من تازه از نشر بخش های کتاب رها در باد در روزنامه وزین ماندگار از پیام این خواننده گرانمایه و با احساس آگاه شدم. اما ای کاش سردبیر گرامی روزنامهء ماندگار مرا آگاه و در جریان می گذاشتند. فرهاد امانی می نویسند:

فرهاد امینی
درود بر شما بهاء گرامی آرزو میکنم هر جایی که هستید صحت و سلامت باشید.
بهای عزیزچندی میشود کتاب رها در باد را که نویسنده اش شما هستید ، به دقت مطالعه میکنم . وقتی علاقمند مطالعه این کتاب شدم که ، تقریبا 8 ماه قبل روزنامه ماندگار قسمتی از برگه های کتاب زیبای رها در باد را چاپ نموده بود. برای اولین بار وقتی مطالب نقل شده را در روزنامه به خوانش گرفتم، اشک به چشمان ام جاری شد و روح و روانم سخت صدمه دید . تصمیم گرفتم کتاب رها در باد را که شما با صد آرزو و امید برای ما جوان و اهل خبره نوشته کردید، مطالعه کنم . خوشبختانه بعد از سعی و تلاش بسیار یک جلد آنرا بدست آوردم .
چقدر زیبا می بود که شخصیت های دیگر هم همچو شما دلسوز و حقایق پشت پرده جنایت کاران را می نوشتند تا نسل جوان که آگاهی از نظام های قبلی ندارند می دانستند که ، چقدر ظلم و استبداد جریان داشته است. و قابل ذکر می دانم که ، هر روز یا دو روز بعد وقتی به مطالعه این کتاب میپردازم ، چشمانم پر از اشک میشود.


آنلاين بنگريد : http://hamasah.persianblog.ir/post/374

يك پيام ، يك تفسير ؟

سخنگاه براى مشتركين

براى شركت در اين سخنگاه، شما بايد از پيش ثبت نام ميكرديد. خواهشمند است كلمه شناساييتان را كه دريافت كرده ايد در زير مشخص كنيد.اگر ثبت نشديد، بايد ثبت نام كنيد.

ارتباطنام نویسی آيا كلمه ورود را فراموش كرديد؟