Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

در همین بخش

صفحه نخست > خبر و گزارش > از خشونت ارگان های امنیتی تا دامان نهادهای مدنی هرات!

از خشونت ارگان های امنیتی تا دامان نهادهای مدنی هرات!

به روایت عکس و تصویر
شنبه 25 می 2013

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

اعتصاب کنندگان بعد از این که به همکاری شورای ولایتی هرات در مقر این شورا به اعتصاب شان ادامه می دادند، ناگهان حدود ساعت 7 از ارگانهای امنیتی به خصوص پولیس هرات اعتصاب کنندگان را با خشونت لفظی و فشار مجبور به ترک مقر شورای ولایتی نموده اند و به آنان این سخن هدیه مهربانانه داده شد که هر کجا می روید بروید این جا یک ثانیه دیگر ادامه داده نمی توانید!
بعد از سرگردانی در پارک ترقی به همکاری رییس شبکه نهادهای مدنی هرات خلیل پارسا در مقر این دفتر جا گزین شدیم. آقای سید وحید قتالی رییس شورای ولایتی هرات نیز بعد از دقایق با ما پیوسته و از این اقدام اظهار تاسف نموده و حمایت خویش را اعلام نمودند. به همین گونه سکینه حسینی منشی شورا نیز حمایت جدی خویش را اعلام کردند. اکنون اعتصاب در مقر دفتر شبکه نهادهای مدنی ادامه دارد و دانشجویان برنامه نیایش مدنی را نیز تا دقایق بعد اجرا خواهد نمود. این تجربه جالب و دردناک از تجربه نامهری پولیس تا همسوی نهادهای مدنی آخرین حادثه ای اتفاق افتاده امشب برای اعتصاب کنندگان دانسته می شود. فردا دوباره در مقر شورای ولایتی تا تحقق یافتن خواست ها ادامه خواهد داشت.
(9:30 شب/ اعتصاب کنندگان- شبکه نهاد های مدنی)

پيام‌ها

  • احمق مگر نمیدانی که وقتی تبعیض نژادی است تبعیض بر علیه یک نژاد صورت میگیرد. حالی تو سر گندیده ات را در یخن گندیده کردی چه می فامی؟

جستجو در کابل پرس