IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

صفحه نخست > خبر و گزارش > سایت کابل بانک ویروسی ست

سایت کابل بانک ویروسی ست

بهتر است تا پاک شدن این ویروس، این سایت را باز نکنید./ کابل بانک گرچه یک بانک خصوصی ست ولی تعدادی از سهامداران آن مانند محمود کرزی به هسته های اولیه ی قدرت در افغانستان وصل می باشند.
کابل پرس
شنبه 9 جنوری 2010

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

کابل پرس: کابل بانک گرچه یک بانک خصوصی ست ولی تعدادی از سهامداران آن مانند محمود کرزی به هسته های اولیه ی قدرت در افغانستان وصل می باشند. محمود کرزی برادر حامد کرزی، همراه با برادرانش مانند ولی و غنی در کار تجارت به شیوه های مختلف است.

کابل بانک که دفتر مرکزی آن در شهر نو کابل می باشد، اخيرا فعالیت های خود را گسترش داده و اعلام کرده که جایزه ی يک ميليون دالری به برندگان حساب "بخت" پرداخت می کند.

گرچه سایت اینترنتی این بانک دارای گواهینامه ی امنیتی اس اس اس از شرکت وری ساین است اما برخی از صفحات اين سایت آغشته به ويروس Iframe.B Gen ، یکی از ویروس های خطرناک می باشد. اين ويروس می تواند مشخصات ورود کاربر مانند يوز و پسورد را بدست آورد.

همچنين این ويروس می تواند شبکه ی اینترنت کاربر را مختل کند. اگر کامپيوتری به اين ويروس مبتلا شود، می تواند به سرعت از طریق شبکه به کامپيوترهای ديگر منتقل شود. کسانی که دارای سایت اينترنتی و وبلاگ می باشند نيز ممکن است ابتدا کامپيوتر آن ها و سپس صفحات اينترنتی آنان نيزبه اين ويروس آغشته شود.

در افغانستان بیشتر کاربران اينترنت از آنتی ويروس های رايگان که پشتیبانی لازم را ندارند و يا آنتی ويروس های غير قانونی استفاده می کنند. بيشتر اين آنتی ويروس ها قادر به شناسایی و از بین بردن اين ويروس و سایر ويروس های خطرناک نيستند.

برای معلومات بیشتر درباره ی اين ويروس اينجا و اينجا را کليک کنيد.

واژه های کلیدی
آنلاين بنگريد :

Kabul Press

پيام‌ها

جستجو در کابل پرس