در همین بخش

صفحه نخست > کارتون > برو کاکا ای حاصل جهاد ماست!

برو کاکا ای حاصل جهاد ماست!

کارتونی از عتيق شاهد
دوشنبه 24 مارچ 2008

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

واژه های کلیدی

پيام‌ها

 • بانشر همچوکارتونهای معنی دار سایت کابل پرس استقلالیت خودارادیت و آزاد بودن خودرا به نمایش میگذارد.

  چشم دشمنان کورباد

  • آقای شاهد!

   از شما راوایی ها و پشتونیستها چیزی دیگری انتظار نیست. این کارتونها نشانهء کم عقلی شما است. از اینکه مجاهدین دشمنانی احمق دارند که خود را به هر در و دیواری می زنند خوش می شویم. ادامه بدهید. هر وقت که بس کنید نشان می دهد که موفق بوده اید، ادامه اش در حقیقت این پیام خوش را به ما می رساند که هنوز از رنج از دست دادن قدرت قومی در خود می پیچید.این جای بسی خوشی دارد.

  • برادر کدام جهاد و کدام مجاهدین؟ آیا به او اشخاص مجاهد خطاب کنیم که مردم بیچاره مارا بنام جهاد فریب داده و خود شان در قصر ها زنده گی میکنند؟ آیا به او اشخاص مجاهد خطاب کنیم که صاحب موتر های مود روز و مالک بلند منزل ها در افغانستان و خارج هستند؟ آیا به او اشخاص مجاهد خطاب کنیم که صد ها هموطن مارا شهید و معلول معیوب ساختند؟ هرگزنه!هرگزنه!
   امروز شما اگر در شهر کابل برآئید اکثر مجاهدین ما که در دوران جهاد اعضای بدن شان را از دست دادند گدائی میکنند مسئول این همه رنج ها کیست؟ مسئول او یتیم ها کیست که پدران شان را در دوران جهاد ودر دوران عسکری کمونست های خائن و در دوران نام نهاد مقاومت از دست داده اند؟

   در اخیر از محترم عتیق شاهد خواهشمندم تا کارتون های خائنین دیگر مثل عبدالعلی مزاری، محقق، خلیلی ، گلبدین، دوستم و غیره را ترسیم نموده تا ما از آنها لذت ببریم.

  • Still people are in deep dream when we are waking up afghanitan is the property of Jahadies look to fahim,syaaf,uw naas qanononi and others how long they are stealing and looting the nation property by the name of Jahad and Islam how long we are like sheep and being under the control of wolves.

   Allah give us wisdom free of us from these watan froshan wa deen froshan

   Hameed parwani

 • لذت از کارتون!مرد هستی در مقابل اش صحبت کن!!!!!!!!!

  • نجیب:سلام بدوستان عزیز چون جندین بار نذرم را نوشتم اما سانسور شد حا لی هم کوتا مینویسم چون این جنا یتکاران راه در پرده تلویزیون ها وه به همین سایت مردم لعنت میفرستند همشه تا برای این جنا یت کاران مرگی تدریجی باشد .

  • جناب مير هزار. نوروز برشما مبارک. عنوان اين کارتون زيبا اين است: اين، حاصل جهاد ماست! اما در سايت ، اشتباه شده لطفا تصحيح شود. با احترام . مدرس

  • در اين کارتون جهادکننده ميگويد : اين ساختمان های اشرافی بادآورده که اينک رهايشگاه ماست ، حاصل ( نتيجه) جهاد ماست ! گردانندگان کابل پرس حتا وقت ندارند، يک عنوان گذاری غلط ( جهاد حاصل ! ) را اصلاح کنند. بااحترام . شوکت

  • سردبير محترم کابل پرس . با سلام و تهنيت نوروز. از تصحيح عنوان کارتون تشکر ميکنم. با ادب. مدرس

  • دوست محترم مهدی کارگر!

   فعلاً کارتون ها و عکس های شانرا دیده و برای شان لعنت میفرستیم. امیدورایم روزی فرا رسد که در این دنیا از آنها بازخواست شود و در مقابل آنها ایستاده شده و حق مردم مظلوم را بخواهیم. ورنه در آخرت بازخواست آنها توسط خدواند تعالی حتمی است.

جستجو در کابل پرس