صفحه نخست > دیدگاه > صداى زنانهء اشرف غنى چگونه تغيير كرد؟

صداى زنانهء اشرف غنى چگونه تغيير كرد؟

1
يكشنبه 25 می 2014

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

من اين بار به داكتر عبدالله راى مى دهم. بگذاريد دلايلى را كه به اشرف غنى احمدزى راى نمى دهم با شما شريك بسازم.

براى من اشرف غنى احمدزى يك آدم بى جوهر و بى اصالت ثابت شده است. به گفته جلال آل احمد، اشرف غنى احمدزى يك "هرى هرى مذهب" است.

يك: اشرف غنى احمدزى، پيش بلد و نفوذی

اشرف غنى احمدزى، پيش از رفتن به امريكا، كمك استاد در پوهنتون كابل بود. به عبارت ديگر او در صنف استاد قاسم رشتيا تخته پاك مى نمود و مواد درسى را از دفتر تا صنف مى آورد. اشرف غنى احمدزى يك تكنوكرات است. كسى كه فقط فورمول از بر نموده است. او در بانك جهانى هيچ سمت مهم و ارشد را در اختيار نداشت. فقط يك كارمند پايين رتبه و ساده بود. پس از فروپاشى شوروى، كمپنى هاى امريكايى در جستجوى دسترسى به منابع بكر آن كشورها افتاد. اشرف غنى صرفا به خاطر شرقى بودن براى سروى در آن كشور ها به حيث پيش بلد اعزام شد.
همين حالا در ارتش و كمپنى هاى نفت كشور هاى غربى هزاران خارجى با حداقل دانش كار مى كنند. و دليل آن نقش پيش بلد بودن آنهاست، نه الزاما دانش آنها. اشرف غنى احمد زى اين دوره كارش در بانك جهانى را پيوسته به رخ رقيبانش مى كشد. اما، اگر از يك زاويه ديگر ببينيم، اشرف غنى احمد زى به دليل نقش پيش بلد بودنش براى كمپنى هاى غربى يك نفوذى و خايين است.

دو: اشرف غنى احمدزى يك شارلتان و يك لاابالى است.
كسانى كه از زندگى واقعى اشرف غنى واقف هستند مى دانند كه اشرف غنى اصلا يك پشتون كابلى است. اگر دقيق شويم، مى بينيم كه همه كس و همه چيز براى اشرف غنى يك ابزار و وسيله براى رسيدن به قدرت است. اشرف غنى احمدزى يك شارلتانى استكه حاضر است عباى فاشيسم را نيز بپوشد. اشرف غنى احمد زى نه يك مسلمان سنتى است و نه يك مسلمان اصلاح طلب. او حتا يك آدم سكولار نيز نيست. اشرف غنى از هر حيث يك آدم لاابالى و شارلتان است.
براى مثال، اشرف غنى احمدزى در تمام بيست و سه سال إقامتش در امريكا حج نرفت، اما براى تبليغات انتخاباتى روانه حج شد. با آنكه گفته مى شود او در خفا يهودى است، اما من او را يك شارلتان سچه مى بينم كه به هيچ چيز پايبند نيست.

سه: اشرف غنى احمدزى يك سفله است
اين ويديوهاى اشرف غنى احمدزى كه در شبكه هاى اجتماعى نشر شده نشان مى دهد كه اشرف غنى تا چه اندازه يك آدم سفله است. اين اظهار نظر و جوك هاى اشرف غنى را ببينيد، آيا نشانى از سنگينى، وقار و پختگى و متفكر بودن در آن مى بينيد؟ اينها حتا طنز نيستند. اشرف غنى احمد زى در اين ويديوها به يك آدم مطرود مى ماند كه تازه ميدان يافته است. اگر اشرف غنى احمدزى پيوسته سخنرانى كند و جوك بگويد و حضار به گفته هاى او مرتب چك چك كنند، به يقين مى گويم كه اگر اشرف غنى تنبانش را بيرون نكند، حتما رقص مى كند. اگر من در ستاد داكتر عبدالله مى بود يك گروپ چك چك را در مجالس اشرف غنى روان مى كردم كه كف بزنند. اين چك چك و گرم نمودن مجلس باعث مى شود كه اشرف غنى بيشتر سفله گى اش را به نمايش بگذارد.

چهار: صداى زنانهء اشرف غنى احمدزى به كجا رفت؟
اشرف غنى احمدزى تا آنجا ضعيف است و حقارت نفس دارد كه شخصيت فزيكى خود را نيز دستكارى مى كند. از اين تير مى شويم كه سن و سال خود را دروغ مى گويد.(اشرف غنى احمدزى ٦٨ ساله است، اما در تلويزيون هاى داخلى مى گويند او ٦٠ ساله است.)
اشرف غنى احمدزى صداى زنانه و حركات زنانه دارد. ما حق نداريم در مورد خلقت خداوند جل و جلاله إيراد بگيريم. اما اينكه لابى يك كشور خاص در امريكا، براى اشرف غنى احمدزى دواى مخصوص روان مى كند كه صدا و حركات او نسبتا مردانه شود، جاى سوال است. ويديوهاى اشرف غنى احمدزى در يوتيوپ زياد است. شما ويديوهاى يك سال پيش آنرا ببينيد و با ويديوهاى فعلى آن مقايسه نماييد. يك مقدار آن محصول دستكارى در نرم افزارها است.(تلويزيونها حق ندارند كه صداى اشرف غنى احمدزى را مونتاژ كنند) اما علت اصلى آن دواى مخصوص لابى يك كشور خاص است.
ما، همه به عنوان شهروندان افغانستان حق داريم كه بپرسيم، صداى زنانه اشرف غنى احمدزى چگونه تغير كرد.

آيا يك چنين آدمى كه روح و جسم او مصنوعى و تقلبى است شايسته است كه ريس جمهور شود؟

1

آنلاین :
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • مګراوباش شما خورا هیج کس مامورهم نمیګیرد بچیم

 • بی مایه ترین نوشته یی بود که تا به حال خوانده ام!

 • بخیالم ناصر جان از جمله همجنسبازان است و از صدای زنانه خوشش نمی اید

 • اولتر از همه سلام ۰ دوست عزیز بسیار جای تاسف است که یک ادم فهمیده چنین چیزهای بیهوده نوشته اید ۰ همیش انتقاد و چتیات بعضی از برادران مان میینویسد به خاطری که
  و حدت را خدشه دار بسازد ۰همین اشرف غنی وطن را خواهد ساخت ازینکه او خاین نیست ۰ عبداالله و دار و دسته شان که کابل را ویران ساخت وهفتاد ههززار مردم بی ګناه را شهید ساختند وشما از او ودار دسته شان دفاع میکنید ۰ جایی افسوس است

 • طرفداران جناب آقای اشرفعنی احمد زی با مهارت طور وانمود میسازند ، که گویا آقای اشرف غنی مسچهء بی آزار است. بناءٌ چانس رییس جمهورشدن را نسبت به دیگران بیشتر دارد. و فکر می کنند که مردم افغانستان گذشتهء همکاری و حمایت آقای غنی از طالبان آدم کش وجنایت کار را فراموش کرده اند. مردم به خوبی به یاد دارندکه در پشت همه کشتار ها وجنایات ضد بشری ،که طالبان انجام داد ه اند، آقای اشرف غنی دست رسایی داشت. زیرا آقای اشرف غنی در زمان طالبان جنایت کار در مجامع بین المللی از جنایات طالبان جنایت پیشه با آواز رسا حمایت می کرد وبرای آن ها وجهه قانونی می تراشید ودر غرب حیثیت سخن گوی طالبان را بازی می کرد.

 • عبدالله امتحانش را چندین بار در این ۲۰ سال داده. هر بار ناکام!
  غرب همانطور که غنی را وارد میدان سیاست میکند، عبدالله را هم در دست دارد.
  بین زردی سیاه و طاعون مردم افغانستان یکی را باید انتخاب کنند.

 • چه نوشته ای، سست و مزخرف! این نوشته را به کدام دلیل، جناب سردبیر منتشرکرده!
  اشرف غنی اگر یهودی باشدکه یک امتیاز است، مگراغلب نوابغ دنیا، یهودی نبودند؟ این نویسنده های افغانی، گویا هنوز از چشم سیاف محسنی به ماحول شان نگاه میکنند!

 • عبدالله یت کجا چهره مردانه دارد؟ زنچو وقتی که احساساتی میشه چهره اش لبلبو واری سرخ میگرده صدایش حالت لرزه ره به خود میگیره کیرم د ای رقم ریس جمهور

 • دوستان شما ها بهوده خودتان را ناراحت می کنید کدام یک از اینها که ماشالله نمی دانم به چند می رسد که همه تشنه قدرت اند نه به فکر وطن و مردم
  هم زره هم نیستند کدام شان جنایت نکرده وکدام شان ادم نه کشته ؟ نباید یکی دیگر انها را بلیم کنید همه یه قماش اند در دزدی جنایت ادم کشی تجاوز
  پول اندوزی ووو کو یک انسان که به وطن دل بسوزاند ؟ همه به خاطر قدرت و کرسی به جان هم اقتاده اند و این جنگ زرگری را باید مدتی انجام بدهند تا به مطلوب خویش برسند.

 • روزولت رئیس جمهوری نیم تنه ی امریکا چند سال حکومت کرد؟
  اگر نیرو و توان کافی برای اداره امور کشور داشته باشد چرا که نه! چه مردانی که به قدرت رسیدند، صدا هم داشتند اما نتوانستند رهبر خوبی باشند. بیشتر به نیروی خرد تکیه کنید تا نیروی بصری... دوست ما خیلی عصبانی بودند.

 • نويسنده خوب مسله علمى را پيشكش نموده استند. هما، علمى طبى اوشان كم است. در مملكت هاى خارجى زنان كه خود را مرد ميسازند تغير جنسيت مى دهند براى تغير رفتار و صداى خود نيز hormon therapy هورمون درمانى مينماند آنها. در هورمون درمانى ادويه جات نمى خورند، هورمون مردانه را با پيچكارى در بدن مريض تزريق مينمايند. اين كار از لحاظ شرعى حرام است.

 • دو جمله میگویم : خلاصه ی همه حرف ها
  1. کسی که مورد انتقاد قرار میگیرد معلوم دار است که دشمن دارد و همه به فکر این است که شاید برد از ان همین ادم شود در حرف ها شخصیت کسی تخریب نمیشود فقط ذهن ها منحرف میشود
  2. کسی که پا پشتی کسی لچ میکند فکر میکند که بوت طلایی در پا او ادم پیش است و خودش بوت عادی دارد به او خاطر چای لچ میکند پشت کسی همیش به یاد داشته باشید کسی که واقعا شخصیتی باشد همه پا پشت او لچ میکند مهم این است که او ادم خود را از گزند روزگار در امان نگه بکند. نه از گزند گفتار های بی هوده .
  پش توهیین کردن یک شخصیت به چی مفهوم ؟؟؟؟؟ در تصویر ببنید
  ممنون

 • شاید اقای اشرف غنی به رای شما ضرورت نداشته باشد از تیتر خبر معلوم میشود که شما به صدا رای میدهید نه به سواد علم تجربه

 • احمدزی میگوید
  خدارا شکر من بندی خدایم
  خدارا شکر دایم در دعایم
  خدارا شکر من از طالبانم
  خدارا شکر من پشتو زبانم
  خدارا شکر من خیلی ذرنگم
  خدارا شکر شیرم نه پلنگم
  خدارا شکر عبداله ستیزم
  خون استادعطارا من بریزم
  نبی جاغوری

  آنلاین : http://kabulpress

 • جالب است که این اوغان ها و کوچی های خر کسی دیگری نداشتند که کاندید نمایند رفتند و کسی چون غنی ایزک یهود را انتخاب نمودند. اینرا باید دانست که اگر تا به امروز زنان شما را پنجابی، عرب و اسرائیل میگایید ازین به بعد معاون دوم غنی گگ دوستم نر کیر میگاید و باقی مانده اش هم نصیب هزاره ها میگردد. تمامی ایزک های امریکایی چون غنی، ذاخیل وال که حتی نامش به انسان نمی ماند و احدی کونی Gay در آن تیم یکجا شده است، تشویش نکنید عنقریب شاه کیر را برای تان از تیم عبدالله فرستاده تا که حد اقل خدمت خواهران و مادرتان برسند، چون شما خو همه کونی هستید مصروف یکی دیگر حد اقل تیمی باشد که به زنان تان هم خدمت کرده باشد.

 • شخص بنام افغان غولدر جواب خودت باید نویشت که یک ادم خیلی احمق به نظر بنده رسیدی ۰ همین بود دلیل ومنطق شما از خود خواهر ومادر نداری ۰ اصلا خودت سر اعضای فامیل ات اعتبار نداری که در حق یک قوم چنین چیزی نوشته اید ۰ خدا کند که اصلاح شوید ۰

 • مقاله نویس بچیم زیر کیر همین اشرف غنی خواهد افتیدی ریس جمهورت همین شخص است ۰ بچیم کونت شور نتی که بعض اولادت جوالی به دنیا میاید ۰ اګر میخواهی در اینده در خاندانتان ریس جمهور پیدا شود باید پدرت پشتون باشد ۰ امید است که در اینده چنین چیزهای بی هوده نوشته نه کنی ۰

 • طوفان جان چرا دشنام؟ مگر منطق شما تمام شد؟
  با انکه یک تاجیک هستم میخواهم بنویسم اینکه، انتخاب ما انسانها همیشه بین بد و بدتر هست، خوب وجود ندارد.
  بر این اساس یا باید حاکمیت نابخردانه، متعصب، حیله گرانه و در یک کلمه ظالمانه پشتون را تحمل کرد که زاییده ان این همه بدبختی هست که تا حالا کشیده ایم و میکشیم و یا رفتن به سوی سقوی سوم که در راه هست، میباشد.
  به هر حال این اقوام عجیب و این همسایه های بد و ان غول زور گوی درون تهی همه و همه اینرا میرسانند که سرنوشت چندان خوبی برای ما بعد از این وجود ندارد.
  با احترام

 • به همه سلام ۰من به حیث یک افغان مهاجر در اروپا از همه برادان و خواهران عزیز خواهشمندم که ازین مزخراافات بیهوده جلوګیری نماید ۰ نی اشرف غنی ونه هم عبداله برای ما وشما کدام پست ومقام میدهد ۰ اانها به امریکا و انګلیس کار میکند ۰ ریس جمهور افغانستان وقت تعین شده که او هم اشرف غنی است ۰ انشا الله وضعیت امنیتی در سال ۲۰۱۴ رو به بهبودی است ۰ ودر ۲۰۱۵ جنګها پایان خواهد یافت ۰ به امید انروز ۰ سربلند باشید ۰

 • من نمي دانم چرا انهاي كه به اروپا مهاجر ميشوند چرا خودرا از انهاي كه در داخل كشور ماندند، بلندتر احساس ميكنند؟ شايد دليل انها اين بي خبري شان از وقايع و حوادث داخل كشور هست كه براي شان سهل مينمايد ويا شايد در اروپا موتر واني، سك شويي كرده عقل خود را از دست ميدهند،

 • به گذارش 6.30 طلوع نیوز تاریخ 28 می 2014 گوش کنید -بعد وجدان اگر دارید -درباره غنی کوچی و دو وزیر بعدیش که همه درهمین تیم چپاول وتدام اند یعنی انورلق احدی و عمر زاغ خیلوال و مزدوری شان به پاکستان آگاه شده- وجدان خود را از رای دادن به این پاکستانیها نا سالم نسازید.

 • TOLO NEWS 29 MAY 2014 6:30 REPORT کلیک کنید و آنرا لطفآ تماشاه کنید/ خیلی جالبست.

 • Abdullah = Ashraf Gani = American servant
  therefor the same

 • خداوندج می فرماید اگر با جاهل مقابل شدید برایش سلام بگوئید. برای جاهلان از طرف ما سلام باد.قادری

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس