در همین بخش

صفحه نخست > کارتون > طنز روز > اعمــار مــرکــز اســلامی وهــابی در کــابل

اعمــار مــرکــز اســلامی وهــابی در کــابل

عــربســتان ســعودی بعــد از اعمــار صــد هــا باب مکــاتب، شــفاخــانه هــا و فــابریکــه هــا اکــنون به تعمـــیر یک مــرکــز اســلامی در افغــانســتان مــبادرت ورزید
شمس الحق حقانی
يكشنبه 23 نوامبر 2014

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

توجه شما را به سخنرانی مولوی مجیب الرحمن انصاری یکی از بنیان گذار فرقه وهابیت در افغانستان به مناسبت افتتاح مرکز اسلامی سعودی در افغانستان جلب می کنیم !

نور چشمی ها ، فرزندان مجاهد و طلاب جان بر کف السلام علیکم و رحمته الله و برکاة !
اگر ادعا کنم که امروز از شادمانی در لباس نمیگنجم خیلی مبالغه نخواهد بود، با دیدن شما جوانان که تازه پشت لب سیاه کرده اید بیاد ایام جوانی خود افتادم که در آن روز گاران چنان کفر و ذندقه در کشور اسلامی ما حاکم بود که تنها به زبان آوردن نام وهابیت در افغانستان جرم بزرگ بشمار می رفت و متهم مانند گنهکاری از طرف مردم به چشم بد دیده می شد.

بنده با هزاران مشکلات وموانع و وجود خار های مغیلان بر سر راهم بالاخره به همکاری مجاهد گرانقدرجهان اسلام محترم جنرال ضیا الحق فقید تونستم نو نهال وهابیت را که از سرزمین حرمین شریفین بدستم رسیده بود از طریق پاکستان به افغانستان انتقال داده و در خاک وطن غرس نمایم ولی متاسفانه عدم مساعدت شرایط اقلیمی و زمانی مانع رشد و نموی خوب آن نهال گشته و باعث یاس و نومیدی بنده گردید.

ازینرو امروز افتتاح مرکز اسلامی سعودی را منحیث پایگاه مذهب وهابیت در افغانستان به فال نیک گرفته و خداوند متعال را شکر گذارم که چنین سعادت بزرگ را نصیب من و دیگر بنده های راستینش گردانید و به یقین که این اجرای همان قول خداوندیست که فرموده:

جا الحق و ذهق الباطل ان الباطل کان ذهو قاً

چونکه وهابیت در حقیقت اسلام واقعی و حقیقی است و مذاهب دیگر از تسنن حنفی ، مالکی و شافعی گرفته تا تشیع جعفری و اسمعیلی همه و همه بیراهه اند و در نتیجه محکوم به فنا و نابودی.
بزرگان مذاهب دیگر در حقیقت از روی مصلحت و منفعت و یا بزدلی و کوردلی آنقدر آب در اسلام مذاهب شان بیآمیختند که جز دوغ بی مزه ای چیزی از آن باقی نمانده.
در مقابل شعار مذهب وهابیت فقط حفظ اسلام ناب و واقعی از هر نوع تاثیرات زمانی و محیطی و حفظ قرآن از هر نوع تعبیر و تفسیر و دخالت عقل و منطق انسانی در آن است.
ما شدیداً مخالف ترویج اسلام با شیوه های مسالمت آمیز و زنانه چون تبلیغ و ارشاد بوده و فقط به نیروی شمشیر اسلام اتکا کرده و یقین کامل داریم که اسلام فقط بزور شمشیر و بازوان نیرومند مجاهدین اسلام در سراسر جهان می تواند پیاده گردد، انشاالله بزودی شاهد آن روز پر میمنت خواهیم بود.

درین باب توجه شما را به پارچه شعری زیبای از یک نوجوان مجاهد که به تازگی به دعوت وهابیت که در حقیقت دعوت خداوندیست لبیک گفته و در جمع برادران مجاهد پیوسته جلب میکنم !

ما مسلمانیم و ما را بحــــــث و جــــــــر در کاار نیست
مــــــرغ ما یک لنــــــگ دارد حاجت تکــــــرار نیست

دین مــــــا دین خـــــــــــداوند حکــــــیم ذولجــــــــــــلال
دین حــــــق را حــــــاجت تفســــــیر و اســـتدلال نیست

مذهب مــــــا مظهــــــر شمشــــــیر و زور و قــــــلدری
می زنیم بر دهن کــــــافر گفــــــتگو در کــــــار نیست

رهــبر مــــــا چون شــــــبان و ما چو گوسپــــــــندان او
شــــــیر و پشــــــم ما فدایش چون و چند در کار نیست

در حدیث حضــــرت حق است کــــــافر همچو مــــــار
مــــــار را هیــچ چاره ای دیگر به از کشــــــتار نیست

یک نصیحـــت بشــــــنو از من ای برادر بعــــــد ازین
پنجــــه بکس کن به جیب و بحث و جر در کار نیست

با تقـــــــــديم حـــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

http://haqani.funpic.de

واژه های کلیدی

پيام‌ها

 • شمس الحق عزیز سلام
  بسیار عالی و زیباست ، اگر به جای

  می زنیم بر دهن کــــــافر گفــــــتگو در کــــــار نیست

  گفته شود :

  می زنیم زندیقه کــــــافر گفــــــتگو در کــــــار نیست

  بهتر میشود
  مؤفق باشید
  قیومی

 • با معذرت که در کامنت بالا نقصی باقی مانده است مه ذیلا اصلاح میشود

  شمس الحق عزیز سلام
  بسیار عالی و زیباست ، اگر به جای

  می زنیم بر دهن کــــــافر گفــــــتگو در کــــــار نیست

  گفته شود :

  می زنیم زندیقه گردن گفــــــتگو در کــــــار نیست

  بهتر میشود
  مؤفق باشید
  قیومی

 • کاری خوب است که یک مرکز اسلامی ساخته میشود، شما شیعه ها ره چی زور داده ! اگر همین مرکز را ایران برایتان میساخت باز بسیار خوب گپ میبود چیطو؟
  من فقط همین قدر میگویم که : برای جاهلان فقط سلام !

 • فردی را در نظر بگیریم که در یک جزیره خالی‌ از سکنه (بدون باشنده) زندگی‌ می کند و بدون شناخت خدا, پیامبر و امام زندگی راحت و بی دغدغه ای دارد. اما اما نقطه عطف از اونجا می‌شود که پیامبر و خدا و این تفکرات مسموم یا به عبارتی تعلیمات پیامبران را به خورد این فرد بدهید ( بقبولانید), انجاست که زندگی‌ اون فرد تبدیل به جهنم واقعی‌ می‌شود به عنوان مثال نگاهی‌ می‌کنیم به چند نمونه از تعلیمات پیامبر اسلام حضرت محمد

  .کافر را باید کشت

  .همجنسگرا را باید کشت

  .زنا کار را باید کشت ,سنگسار کرد

  .دست دزد را باید قطع کرد

  …و دهها مورد از این دست.

  حالا فرد نامبرده برای رسیدن به حق یا حوری بهشتی یا حتی اجرا ی فرمان خدا و پیامبر همه ی این اعمال ناپسند و غیر انسانی‌ را انجام میدهد. درواقع این ایمان است که هر عمل یا کاری را توجیه می‌کند. اما هر انسانی‌ با اتکای به قدرت اندیشه و وجدان خویش میتواند مسیر زندگی خود و هم نوعانش را( بدون توجه به هرگونه نژاد یا گرایش فکری ) در جهت پیشرفت جامعه خویش هدایت نماید.

  سوال : ما چرا باید دنبال روی پیامبر یا خدا باشیم؟

  جواب: چون بر اساس آموزه های دینی, پیروان پیامبر و خدا در آن دنیا به بهشت میروند

  سوال : اگر ما خوب باشیم اما به خدا و پیامبران او اعتقاد نداشته باشیم مشکل چه خواهد بود؟ چرا حتما باید بهشتی‌ باشد تا ما سعی‌ کنیم که آدم خوبی‌ باشیم؟ اگر زندگی پس از مرگی باشد بی‌شک ما کافران بهشتیان واقعی بوده ایم چون هر کار نیکی که کرده ایم به بهانه رفتن به بهشت و همخوابگی با حوریان تن فروش نبوده است و اگر خطایی نکرده یم از سر ترس از جهنم و عذاب اخروی نبوده است. در واقع این عقل و وجدان ماست که ما را هدایت می کند. کار نیکی که به طمع نتیجه و مزد آن در بهشت باشد چه ارزشی دارد جز اینکه یک معامله پایاپای است؟

  آیا این بدان معنی‌ است که خوب بودن ما در گرو وعده بهشت می‌باشد؟

  در نقشه‌ای که می‌بینید این دایره مجموع کشورهاییست که در آنها 124هزار پیامبر از سوی خدا ارسال شده است. مساحت آنها با ارفاق 1/15 درصد مساحت خشکی‌های دنیاست

  سوال:
  آیا خدا بقیه کشورها را فراموش کرده؟
  چگونه است که تمامی پیامبران نزدیک به یکدیگرند؟
  چرا دقیقا همین کشورها درحال حاضر عقب مانده‌ترین و بیچاره ترین کشورها هستند؟
  چرا باوجود اینکه پیشینه تمدن “سای” ها در آمریکای جنوبی به بیش از 5000 سال میرسد؛ در آنجا پیامبری نازل نشده است؟
  آیا نزول پیامبران تنها در این نقاط؛ نشان از این نیست که “پیامبران یا خداوند” از نقشه جهان آگاهی نداشتند؟
  6- چرا در هیچ کتاب تاریخی (بجز 5 کتاب مقدس) نشانه‌ای از معجزات خیره کننده پیامبران (مثل شکافتن رود نیل، شق القمر، توفان نوح، اصحاب کهف، سخن گفتن عیسا در مهد) سخنی به میان نیامده است؟

  اما چرا اسلام بعد از ۱۴۰۰ سال همچنان پا برجا هست باید عرض کنم که اسلام در واقع یک مذهب یا دین نیست و بیشتر به منزله‌ی یک فرقه سیاسی که همه رو در گیر خودش می‌کنه هست و با استفاده از وحشت و ترس از عذاب اخروی کماکان پیروان خودش رو نگه داشته و در کنار همهٔ این مسائل کشورهای استعمارگر همیشه سعی‌ کردن که اسلام رو پا برجا نگه دارند چون اسلام یا اعتقادات بهترین ابزار برای استثمار هر جمعی‌ می‌باشد…به عنوان مثال اگر اسلامی نبود امروز طالبی هم نبود و امروز هم گروهی تحت عنوان داعش در عراق و امثال اینها وجود نداشت

  رضا محبّی

  آنلاين بنگريد : نقش دین و آیا این بنا‌های دینی به ما کمک می‌کند؟

 • لانه شیطان برای همه افغانهایی که شوق کلید بهشت دارند

 • دوستان چشم همه روشن ، بار یگر لانه فساد ادم کشی جدید مثل پاکستان رو به افزایش است تا بار دیگر مردم بیچاره افغانستان را به 1500 سال به عقب ببرند در دنیای که تکنالوژی پیشرفت ، انترنت ، سلفون ، چت وووو.... رو به روند پیشرفت همه ثانیه ، دقیقه ، ساعت ، رو به افزایش است باز هم یک تعداد اخوند ملا ی دیو بندی که از دانش بشری رنج و می ترسند که بزنس شان همه روزه رو به کاهش است مجبور اند که با ساختن همچو بارگاه که به هزینه 100میلیون دالر به دو باره جایگاه شان را بدست بیاورند دست به هر کاری می زنند که مردم بیجاره افغان ها راسر کار بگذارند میدانند که کشور بیسواد همچون افغانستان هیچ جای دنیا پیداش نیست تا که بیسواد است اخوند همیشه درش باز است و با منفعت .

 • لانه تروریست را کار نداریم! اینها غیر از انتحاری و افراطی چسز دیگری تولید نمیکنند. اگر فکرتان اینست که این جاهلین دشمن شیعه و مسیحی و یهودی هستند، پس شما از انها جاهلتر هستید. نوبت همه شما خواهد رسید. اگر به سازشان نرقصی تو را هم سر خواهند زد. اوغانها چک سفید امضا را دیده و از خود بیخود شد هاند. مرگ بر وهاب و اولادش. مرگ بر سعود و اولادش. مرگ بر بن لادن و اولادش! مرگ بر طالب و حامیانش!

 • عربستان وقتی دید، افغان ها به سبک ایرانی ها( اولاده شیخ صفی اردبیلی) عاشورا ، برپا میکنند؛ عکس جنایتکارانی مثل خامنه ای و خمینی را نیز بر مساجد، الصاق می کنند، خوب، در صدد بر آمده، در مملکتی که مذهب حنفی، منزوی شده و مسلک رافضی، قد علم کرده است؛ وارد گود شود تا اسلام مورد پسند خود را ترویج دهد!
  شمس الحق حقانی که از رافضیان هرات است؛ از مذهب وهابی(؟) می ترسد و برای آن کارتون میکشد؛چند روز پیش چرا، کارتون قمه زنی، کارد زنی خونریری های عاشورای شیعه یان را ترسیم نکرد؛ شمس الحق حقانی چرا تصویر اسید پاشی آخوند های ایرانی بر زنان را فراهم و نشر نکرد؟

 • برادر ها اعمار این مرکز وهابی اسلامی را به فال نیک بگیرید زیرا درین فابریکه انتحاری سازی حد اقل 10000 نفر شامل کار میشود و یک ضربه به فابریکه های تروریست سازی پاکستان است. بلاخره تولید وطن افتخار وطن است. فعلآ یک انتحاری قرار معلومات به 600000 کلدار پاکستانی معادل تقریبآ 5000 دالر امریکایی به مارکیت عرض میگردد با اعمار این مرکز نرخ انتحاری پایین آمده و شاید 1000 دالر گردد و مردمان طبقه متوسط نیز میتوانند از این انتحاری ها برای دشمنی های شخصی استفاده نمایند، درحالیکه فعلآ صرف تجاران و دولتی های پولدار از این ها استفاده میکنند.
  فایده دیگر این مرکز این است که نفوس افغانستان را کم میسازد زیرا فعلآ صرف در پاکستان کشتار بین شیعه و سنی توسط همین مراکز جریان دارد، پاکستان دارای ارتش بسیار قوی است که تا اندازه یی میتوان جنگ بین شیعه و سنی را مهار کند اما افغانستان با داشتن نیروی های امنتی ضعیف و نو پا قادر نخواهد بود که این جنگ ها را مهار کند و درنتیجه تعداد زیاد شیعه و سنی سالانه از برکت این مرکز کشته خواهند شد.

 • تاهنوز از هیچ یک از مدارس شیعه انتحاری بیرون نیامده هر چه انتحاری و تروریست است از مدارس سعودی هاست این مرکز هم مثل مسجد شافیصل در اسلام اباد مرکز تروریست خواهم شد یاد تان باشد من خود شیعه هستم ولی اگر روزی از مدارس شیعه انتحاری و تروریست امد بیرون اول کس که ان مدرسه را اتش بزند من خواهم بود . ازموده را ازمودن ختاست عربستان در هر کشوری که دست گذاشته بدختش کرده .نمونه اش پاکستان

جستجو در کابل پرس