در همین بخش

صفحه نخست > کارتون > طنز روز > محترم حامد کرزی فرمودند که : دشمن مردم افغانستان تروریست است نه طالب و چونکه طالب (...)

محترم حامد کرزی فرمودند که : دشمن مردم افغانستان تروریست است نه طالب و چونکه طالب بیچاره کسی را ندارد که ازش دفاع کند تمام جرم وجنایات به پای او ختم می شود !

شمس الحق حقانی
سه شنبه 14 جون 2011

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

محترم حامد کرزی فرمودند که : دشمن مردم افغانستان تروریست است نه طالب و چونکه طالب بیچاره کسی را ندارد که ازش دفاع کند تمام جرم وجنایات به پای او ختم می شود !

در کشورهای متمدن غربی که حکومت قانون درآنجا حاکم است گاه و ناگاه پیش می آید که کس به جرم گناهی مورد مجازات قرارگرفته و بعد از سالها بی گناهی او ثابت شده از زندان رها میگردد ، دولت تا حد امکان در اعاده حیثیت و جبران جزای ناحق وی سعی و تلاش لازم را بخرچ میدهد.
بسیار جای تاسف و تاثر است که در کشور ما نه در حق یکی دو نفر بلکه در حق هزاران انسان بی گناه از مدت ده سال بدینسو از طرف دولت و ملت افغانستان ، جامعه جهانی و سازمان ملل بزرگترین اشتباه و اتهام ناروا صورت گرفته و تازه حالا بعد از گذشت ده سال آنهم در اثر سعی و تلاش پیگیر و تحقیقات علمی و بیطرفانه نابغه دوم شرق محترم حامد کرزی بالاخره روشن میگردد که " دشـــمن مـــردم افغانســـتان تروریســـت اســـت نه طـــالب " !!!
حالا یک نظری به این ده سال گذشته بیاندازیم که درین مدت چقدر انسانهای که گناه شان فقط نوع دوستی و محبت به نوع بشر، عشق به علم ودانش و معرفت اسلامی بوده و به اصطلاح مردم مورچه در زیر پایشان اذیت نمیشد به اتهام دهشت افگنی و حملات انفجاری و انتحاری متهم گشته و به بیرحمانه ترین شکل محکوم به قتل و اعدام گشتند در حالیکه مجری اصلی این اعمال ضد انسانی تروریســـت لعنتی بوده و طــالب بیچاره بیگناه و بیخبراز همه چیز به سزای اعمال کسی دیگر رسیده.
محترم حامد کرزی بنا بر احساس عدالتخواهی ، انسان دوستی و دفاع از مظلومین و ضعفا بعد از جستجوی فراون محترم داکتر عمر وردک را شایسته و لایق وکالت طالبان مظلوم پنداشت که ایشان امروز علاوه بر سرپرستی وزارت معارف کشور به حیث سخنگوی رسمی و وکیل دفاع طالبان طالبان مقرر شدند .

بحق گفته اند که " زخم شمشیر فراموش میشود ولی زخم زبان نی " حالا هم خسارات جانی را که طالبان بیچاره درین مدت متحمل گردیده اند گرچه کمر شکن و تباه کننده است ولی مهلکتر ازآن اتهامات ناروایست که بپای ایشان بسته شده و آ نها را را در انظار جهانیان وحشی ، خونخوار، زن ستیز و دشمن علم ودانش معرفی کرده و این اتهامات ذریعه دستگاهای تبلیغاتی غرب چنان در ذهن دوست و دشمن تزریق و تلقین گردیده که امروز حتی خود طالبان به جرم و جنایات نا کرده اعتراف کرده در پیش کمره تلویزیون اقرار میکنند که از کشتن انسانها لذت میبرند در حالیکه یک کودک مسلمان هم میداند که یک طالب کرام که شب و روز مصروف تعالیم انسان دوستانه اسلام است قادر به کشتن یک گنجشک هم نیست و تمام این افسانه های هزار و یکشب سنگسار زنان ، سربریدن مردان ، تخریب بت بامیان ، کندن تاکهای انگور در شمالی و حملات انفجاری و انتحاری همه و همه ساخته و بافته ذهنیات افسانه پردازان غرب و اگر هم چیز های بوده بدست همان تروریست لعنتی برای بد نامی طالب بیچاره صورت گرفته !

حالا بحق در ذهن هر کسی این سوال خطور میکند که این تروریست لعنتی پس کیست که چنین جنایت میکند و چرا امریکا و نیروهای ناتو دست به گرفتاری و مجازات او نمیزنند !؟
سوال بجاست ولی با آنهم جوابش خیلی مشکل چون این تروریست لعنتی به پنهان کاری و مخفی سازی مهارت کامل دارد تا به امروز یک خبرنگار داخلی یا خارجی موفق به دیدن صورت او مفلوک او یا شنیدن صدای منحوس او نگشته و خیلی ها را گمان برآنست که او داری کراماتیست که خود را از نظرها پنهان میکند و اگر چنین باشد غرب با همه توان و قدرتش در مقابل دشمن که قابل رویت نباشد قادر به هیچ کاری نخواهد بود !

با تقــــــــــــديم حـــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

http://haqani.funpic.de

واژه های کلیدی

پيام‌ها

 • راستى كرزى ميخواهد هم به خود خيانت كندهم به مردوم اوغانستان.اين خود فريبى عيان است و يا اينكه اين تقلب كار ميخواهد كه بر جشم مردوم بار صدوم خاك بباشد.ويا اينكه از فرت قوم برستى انقدر عقلش ضايل شده كه دوست را از دوشمن تميز كرده نميتواند.بى تميزى و ندانستن اندازه از خصايل بسيار مهم قبيله مزخرف است كه از بدر بدر اينها ميراث برده اند.ببينيد,جنايات عبدالرحمن خان,امانالله خان,نادر غدار,ظاهركل,داود ديوانه,نجيب كاو,تركى خر, امين جلاد,عمر كور جاسوس اى اس اى ,راكتيار و تا شخص كرزى ادامه دارد.
  ببينيد وجه تشابه ميان كرزى و نجيب كرجه نجيب هزار بار از كرزى بهتر بود اينست كه نجيب هم در مورد طالبان همينطور فكر غلط كرده بود و به امدن طالبان خوشبين بود.بلاخره با او جه كردند؟
  مغز كرزى را اى اس اى با جال و فند شستشو كرده اين حرف باكستان است كه اين خيره سر ميراند انها در زبانش كزاشته اند.
  كرزى اكر خاين نيستى از قوم برستى بكزر ما همه اقوام برادر در عقبت, بكير از كلوى با كستان ازادى كشور ما بكير ؟
  بزن كوجى را و ان ناقلين را در جايش بنشان ما همه در عقبت تا باى مرك ايستاده ميشويم.
  واكرزن هستى و يك رييس جمهور مزخرف مانند اسلافت برو برادر تو سر طالب, ما هردويت را زده خواهد كشيديم. ولو صد با كستان ديكر بيايد ما مقاومت خوهد كرديم. ما دوستم ها مسعودها ربانى ها مزارى ها محقق ها,صالح ها,عبدالله و كاظمى هاى ديكر ى هم خواهيم داشت و به جواب دندانشكن خوهيم برداخت.

جستجو در کابل پرس