صفحه نخست > عکس > کرزی به سرنوشت محمد نجیب‌ الله احمدزی دچار می شود و یا با میلیون ها دالر پول (…)

کرزی به سرنوشت محمد نجیب‌ الله احمدزی دچار می شود و یا با میلیون ها دالر پول غارت کرده ی مردم می گریزد؟

به روایت عکس و تصویر
پنج شنبه 14 مارچ 2013

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • کرزی به سرنوشت محمد نجیب‌ الله احمدزی دچار می شود؟
  متاسفانه که نمیشود. نه کرزی و نه جنگسالان!

 • سلام به خوانند گان گرامی.
  دلیل مزخرفات گوی کرزی از این قرار است.
  اول امریکا منافع شخصی کرزی را بعد از ختم ریاست جمهوری ان تائمین نکرده است یعنی میراثی بودن سلطنت را با چندین ملیارد دالر را که کرزی و خاندان وی دزدیده اند امریکا باید از تحقیق ان صرف نظر میکرد امریکاه قبول نکرده است.
  دوم کرزی با حرف های بیهوده خود میخواهد جای پای بعد ازفرار را پیدا نموده با این عکسلعمل های منفی خود ان کشور هایکه در ضدیت با امریکا هستند راضی ساخته سر مایه خود را انتقال داده در اخرین بقای حکومت خود پناهده شود.
  سوم کرزی بعد از ختم دوره ریاست جمهوری خود تحت باز پرس قا نونی قرار میگیرد که باید پاسخ گو باشد و جرم کرزی کاملا تثبیت بوده باید جریمه و زندانی شود و با مردم طوری وانمود نماید که گویا امریکا قصدا کرزی را محکمه و زندانی سا خته است که گویا کرزی منافع امریکا را تائمین نکرده زندانی شد.
  امریکا حق دارد تا بداند که ملیارد ها دالر را با قربانی خون 2000 جوان خود که هر فرد افغان در مقابل ان پاسخگو است سوال کند . اگر امریکا نمیبود طالب با باند کرزی همه را نا بود میکرد چون کرزی خودش طالب است.
  جناب کرزی ادعا دارد که امریکا میگوید طالب دشمن امریکا نیست این بدین مفهوم است که اگر طالب به روند صلح بیپیوندن یعنی صلح کنند چیزی واضح است که نه تنها امریکا بلکه هیج افغانی دشمن طالب نیست از اینکه طالب جنایتکار ی و خیانت کاری را پیشه خود قرار داده نه تنها امریکا بلکه تمام دنیا بجز عربستان سعودی با باند خون اشام القاعده و حکومت پا کستان که دوست طالب بوده و از کمک های مادی ان بر خور دار اند بقیه تمام دنیا به طالب نفرین میفرستند .
  مردم افغانستان بارها گفتند که بن لادن در پاکستان بوده استخبارات پاکستان انرا حمایه مینماید تو امریکا قبول نمیکردی تا اینکه کله ان از پاکستان پیدا شد و اکنون اکثیرت مردم افغانستان میگویند که کرزی طالب است و طالب از کمک های کرزی بر خور دار اند باز هم تو امریکا قبول نمیکنی کرزی طالب است طالب است دست یار گلبدین است باز هم قبول نکو .

 • Karzai duzda ast
  talib duzd ast
  Talib wa karzai pashtun hastand

 • این طایفه درتاریخ همیشه نان خورده ونمکدان شکسته اند. این ها به مجردی که خر شان ازپل بگذرد دیگر ولی نعمتان خودرا نمی شناسند. گلبدین و ملا عمر هردو از مخلوقات امریکا اند ولی اینک بر روی بادران خود پنجه می کشند البته نه به انگیزه ی آزادی خواهی یا وطندوستی بلکه برای رسیدن به قدرت عام وتام وانحصاری . داکتر نجیب نیز چنین کرد . شوروی بنا بر عوامل درونی وفشار جهانی پای خودرا از افغانستان کشید ولی نجیب وانمود کرد که او شوروی را " جواب" داده است و متوقع بود که " توریالی پشتنو" از وی قدردانی کنند ولی همین " توریالی" ها " و بریالی" ها حقش را کف دستش گذاشتند. وحالا نوبت کرزی خان است . این عنصر دست نشانده ونمک حرام اینک در صدد است تا اگر حاکمیت خاندانی وقبیله ای اش ابقا نشود یا کم از کم از رفع خطر پیگرد قانونی که - احتمالن پس از پایان کارش در مورد خیانت های ملی یی ارتکاب یافته از سوی وی به راه خواهد افتاد - برایش تضمین داده نشود، حاضر است افغانستان را باردیگر به یک آشوب مرگبار وبی پایان دچار سازد وخود به آغوش پنجابی ها پناه ببرد.

 • دوستان , اول این که کرزی نفر خود امریکا ست , امریکا نفر خود را نمی کشد طالبان هم چنان . داکتر نجیب توسط طالبان کشته شد خودتان می فهمید طالبان و پاکستان هر دو یکی هستند و اینکه کرزی ملیون ها دالر ثروت چه در داخل و خارج برای روز مبادا نگهداشته است حتی برای هفت پشت اش بس است فکر نکنم که بتواند از ان استفاده کرد یا مثل برادرش ؟؟ کی می داند؟

 • گمان نمی کنم که کرزای و خویشاوندانش به این آسانی قدرت و ثروت را واگذار کنند.کرزای می کوشد پس از رفتنش طالبان که همخونش هستند را به قدرت بازگرداند.تیم کرزای دزد و فارسی ستیز و ناکارآمد و مشوق کشت و قاچاق تریاک و ...هستند

 • duzdan wa chaka-choore tanzime ra framosh kardi.

 • امریکا دیر یا زود برآمدنیست، باز زیر سایه کی پناه میبری؟
  بهتر است به خصومت دامن نزنیم و به همدیگر توهین نکنیم.

  • باز هم بیعقل هستی خواب های گذشته را فراموش بکو تمام بدنت از زخم تکه تکه است 30 سال است که در خانه تو جنگ است تو نمیفهمی که گلبدین و ملاگگ عمر کور دشمن تو و اولاد تو است تو دیگه توان دشمنی را با ما نداری.
   باز هم اگر تو انسان شوی ما منحیث یک هم وطن تو را با تما جنایت و خیانت که در رابطه بوطن نمو ده اید میبخشیم وتو را در اوغوش میگیریم و زخم هایت را تداوی میکنیم و وطن را لاله زار میسازیم چون از کار و زحمت حراس نداریم و میشرمیم که از همسایه هاتی خود عقب مانده باشیم.
   بر ضد امریکا شعار میدهی امریکا را که اورده روس را که اورده معاهده گندمک و یا خط دیورنت را که امضائ کرده خدا هیچ وقت شاه شجاع نجیس عبد الرحمن لعنتی ترکی دوزخی و کرزی این وطن فروشان را نمیخشند و خون ناحق هزاران نه بلکه ملیون انسان این سر زمین با این تخم نفاق که کاشته شده مسئولیت انرا اینها و بلخصوص شما پختون باید قبول کنید چو ن به وطن خیانت کرده اید او خائنین ملی.

  • بیبخشید نام ملا عمر و گلبدین را که از جمله خائینین ملی است با ید ذر بالا ذکر میکردم فراموش شده بود

 • سلام دوستان عزیز
  من اکثر مقلات شما را مطالعه نمودم ولی تماما موضوع شما بالای یک قوم میچرخد نمی دانم که چرا جنایات اقوام دیگر را افشا نمی کنید درست است اشخاص جنایتکار در هر قوم وجود دارد ولی تماما مطالب شما یک جنبه فاشیشتی دارد امیدوارم که اگر زاده افغان و غیرت افغانی دارید دیگر جاسوسی به استخبارات خارجی را رها کنید این حرف های شما نمایانگر آنست که هرگز باید افغانستان آزاد و مستقل نباشد و خاک در چشم مردام بیاندازیم افسوس صد افسوس همچون اشخاص مثل شما نه طرفدار پشتون نه تاجک و نه هزاره وغیره وغیره ولی صرف یک افغانستان واحد و مستقل را میخواهم قوم پرست نمی باشم ولی جای افسوس است یادآور شوم شما مستیقیم یا غیر مستقیم مورد حمله استخبارات خارجی قرار دارید خدا کند که منظورم را درست درک نموده باشد

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس