IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

صفحه نخست > کارتون > پسلگد حاجی عبدالروف ابراهیمی رییس محترم ولسی جرگه

پسلگد حاجی عبدالروف ابراهیمی رییس محترم ولسی جرگه

یک کارتون
عتیق شاهد
پنج شنبه 26 سپتامبر 2013

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

واژه های کلیدی
آنلاين بنگريد :

Kabul Press

پيام‌ها

 • آقای عتیق شاهد!
  دستت درد نکند با این کارتون پرمفهوم، این خر وحشی به وقت زیاد ضرورت دارد تا اهلی شود. فکر میکنم که کرزی مداری درروز رای دادن اعتماد به جاسوسان پاکستانی وایرانی اش به این خرگ وحشی وعدۀ زیاده کردن کاه وجورا داده بود که در روز رای دادن اعتماد چنین پس لگدی زد. خاصیت خران وحشی پس لگد زدن است.

 • یک احمق رمضان بشر دشمن است و یک احمق دیگر روف ابراهیمی. این رمضان انقدر ادم بی عقل و نادان و خودخواه وخیره سر است که حد ندارد. شکایت هزاره همیشه از پشتونها بود. از روزی که یک وکیل هزاره یک خبرنگار را لت کرده و یک قوموی ازبک یک هزاره را از اطاق شورا کشیده، هزاره های متعصب متوجه غلط بودن تیوری دشمنی با پشتونها گردیده اند. شاهد بچیم کارتون تو یک عیب دارد . باید یک خر یک خر دیگری را به لگد میزد.

 • یک احمق هم مثل تو نظر دارد. خر کوس برو تو ره به ای گپا چی

 • مهران جان ایا تو و عتیق شاهد به خر بودن عبدالروف ابراهیمی باورمند هستید؟ پس خودت قضاوت کن یک اجتماعی که ریس ان خر باشد و این خر توسط اعضای همان اجتماع به اکثریت ارا انتخاب شده باشد .اعضای ان اجتماع یا مجلس چی میباشند؟
  ایا یک انسان ریاست یک خر را به خود قبول میکند؟
  جواب واضح است که نه!
  اگر رمضان ادم هوشیار میبود عضو این جرگه بد نام نمیشد. پس با ادامه عضویت خود در این شورا ، رمضان نادان، ریاست یک خر به قول خودت را بالای خودش پذیرفته است. پس با این کار خود بشر دشمن هم به خریت خود معترف میباشد.

جستجو در کابل پرس