Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

در همین بخش

صفحه نخست > عکس > کرزی وظیفه دارد تا قبل از برکناری از قدرت، طالبان را نجات دهد!

کرزی وظیفه دارد تا قبل از برکناری از قدرت، طالبان را نجات دهد!

بدون شرح
به روایت عکس و تصویر
سه شنبه 26 نوامبر 2013

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

واژه های کلیدی

پيام‌ها

 • اين كابل پرس چرا اين جمله كرزى در لويه جرگه را "براى ما جمهورى اسلامى و امارت اسلامى فرق ندارد" جدى نمى گيرد و در مورد آن نمى نويسد؟ اين "ما" ى كرزى كى ها هستند؟

 • نجات دادن طالب نیست بلکه از هوشیاری ریس جمهور نمی خواهد ملامت تاریخ شود

 • موضوع را درک نکرم ازکنجشک که میترسی ارزن کشت نکن جان برادر مطلب چی بود تو ما ره کجا آوردی

  آنلاين بنگريد : http://10.1.0.105:8080/AHRIMS

 • دوستان کرزی باید دین پدری را ادا نمایید گر نه ؟؟؟ گر چه میدانیم که همان اش است همان کاسه ، اما اینبار کاسه ها داغ تر از اش هستند.
  کرزی چون که در زمان طالبان دار دسته ای شان بود در یک کاسه غذا خورند عهد کردند در خانه خدا با برادر های جهادی پیمان بستند که اگر به قدرت برسم همه شما را در دنیای ثروت قاچاق ووو غرق می کنم ، انجام داد که حال پول همه از پارو بالا میرود وا به حال مرم بیچاره و بی سواد
  که همه در دنیای جهل خود غرق اند و دیگران در دنیای عیش و فساد این را باور کنید در قانون اساسی افغانستان امده که قطع دست و پا و سگسار زنان را قبل از اینکه طالبان بیایند نافذ می کند در سایت بی بی سی بخوانید ، و طالبان بیچاره هم باید در قدرت سیهم باشند انها جهاد نکردند؟ ادم نکشتند؟ همه روزه سر نمی برند ؟ که می برند باید سهم دگیر را در دولت داشت صرف یک صندلی می خواهند که ساده تر این کار ها همه روز علنی انجام بدهد.این قانون اسلام است سر بردن سگسار کردن شلاق زند این شهکاری های اسلام است تشویش نکند حال اش ها در دیگ های بزرگتر از قبل در حالت پختن است .

 • ... طالبان را نجات دهد نه بلکه اینکه شما را از طالبان نجات دهد :)

جستجو در کابل پرس