صفحه نخست > ببينيد و بشنويد > زمان برای برکناری ظاهر طنین

زمان برای برکناری ظاهر طنین

به روایت عکس و تصویر
چهار شنبه 18 دسامبر 2013

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

از دسامبر سال 2006 میلادی به عنوان نماینده ی افغانستان در سازمان ملل متحد شروع بکار کرده است. اکنون 7 سال است که در این پست قرار دارد. با نگاه به مجموعه سخنان ظاهر طنین روی سایت رسمی نمایندگی افغانستان در سازمان ملل، آقای طنین در 7 سال حضور در سازمان ملل، فقط مشتی حرف های تکراری را که شامل تعریف و تمجید از حکومت مافیایی و فاسد کرزی و دروغ پردازی های معمول حکومتی می شود به جامعه ی جهانی تحویل داده است.بخش قابل توجه سخنان ایشان با واقعیت های جاری افغانستان سازگاری ندارد و فقط توجیه رژيمی ست که فاسد ترین رژيم جهان می باشد. در سخنان رسمی ظاهر طنین همچنین تناقض های آشکاری در مورد وضعیت امنیتی افغانستان وجود دارد.
آقای ظاهر طنین همچنین باید پیش از قرار گرفتن در سمت نمایندگی افغانستان در سازمان ملل متحد، توانایی خود را به زبان انگلیسی بیشتر می کردند.

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • درود وسلام به دست اندر کاران این سایت غنیمت بزرگ .
  سوال دارم ایاشما در افغانستان اگر دید مثبت داشته باشید ویا دارید چه است وکدام میباشد .؟ شما درجهان دولتمداری کدام کشور را تایید مینمایید.؟
  ازشما ارزو دارم نباید همه چیز ها را سیاه ببینید.طنین نماینده دولت است ویا نماینده اپوزیسیون اگر نماینده دولت باشد انهم ماننددولت افغانستان وظیفه اش چه است دفاع ازدولت پس جواب واضیح است ایکاش دیکته قانونی میبود وما حتمن از سفارش ودیکته شما دفاع میکردیم .
  خوب است ما به زبان مادری خود مسلط باشیم که نیستیم هویدا است کاش میبودیم اینکه سفارش شما در یادگیری لیسان انگلیسی باید توجه کند که باید توجه نماید ودر غیر ان کسی گیلایه هم نکند بد بختانه لیسان دوم ویا شاید هم سوم شان باشد . به نظر شماعوض طنین کی باید باشد .
  یک سوال دیگر .
  فرق بین بیدار گری .عدالت خواهی . روشنگری وانعکاس این پدیده ها تا به منفی بافی ماجراجویی.وخود را درگیر ساختن ازبرداشت هایکه بمزاق برابر نباشد چیست.؟ بدرود تا درود دیگر

 • ظاهر طنین سخنگوی ببرک ونجیب بود وباید محاکمه میشد نه اینکه 7 سال نماینده کرزی در م م میبود

 • سلام به جوانمرد بزرگ .
  فرق بین سخنگوی ببرک ونجیب ومجاهد سخنگوی ملاعمر وچکری سخنگوی ملا ربانی وزلمی طوفان سخنگوی سیاف وحاجی اسلام الدین سخنگوی گلبدین در چه است ملا تورن اسمعیل از گناه هانش حتی نمیخواهد که عذر خواهی کند زیرا جهاد کرده است واغای سروری ازادانه چکر بزند ناف کن مسعودموقیفش معلوم است .
  اغای جوانمرد یک لطف وجوانمردی نمایید تفاوتهای دولتهای از زمان نادر خان تا به حامد خان در چه است بسیار مختصر شفقت کنید از معلومات واگاهی شما مستحضر شویم .بدرود

 • Hamraish bachai khalili ra ham bayad bartaraf konand choon hardo basawad and.

 • اگر اقای طنین یک آزاد مرد است پس باید از کار کردن در تیم کرزی و همراهان مجاهد و طالب و کمونیستش کنار رود. اگر آقای طنین یک دل سوز برای مردم افغانستان است پس باید سیاستهای کرزی و تیمش را با بلندترین صدا انتقاد کند. اما همه میدانیم که آقای کرزی بدون دلیل مهرهای مورد نظرش را در چنین پستهای مهم جا به جا نکرده. متاسفانه سیاست مدارهای روی صحنه افغانستان برای باقی ماندن در پست خود به هر سازی میرقصند. ثبات و یک رویی چیز دیگریست. با درود

 • در زمان شاهی ، عده ای از پراگ پرانان و پرزه گویان دور و بر پادشاه دایم مست و مدهوش را در کاریزمیر فراگرفته بودند و برای دلخوشی پادشاه ( چرس الله ) باهم شوخی لفظی داشتند . همانند سلجوقی ، شالیزی ، داوی و امثالهم .
  باری آقای « شالیزی » برای چند صباحی به انگریز سفر نمود . در بازگشت جناب سلجوقی در حضور شاه از شالیزی پرسید : ماشاء الله ، لسان انگلیسی تان را خوب تقویه فرموده باشی ؟ شالیزی گفت :
  بلی . مثلاً برای « دیوث » ده واژه می دانم .
  سلجوقی گفت :
  عجب ! راستی جناب شما که واژه اش را میدانید ، لیکن من خود دیوث را می شناسم .
  شاه و حاضران غُچ غُچ خندیدند .
  حالا من معنی واژه ای « شارلاتان » را درست نمی دانم ، لیکن خود « شارلاتان » را می شناسم .
  این آغای ظنین پس از فراغت از فاکولته طب ، یک داکتر ساده اطفال در شفاخانه اندیراگاندی کابل بود . این که چگونه توانست خودش را در کمیته مرکزی حزب برساند و پس از سرنگونی آن حزب در رادیو بی بی سی مدیر برنامه های فارسی شود و سپس نماینده دایمی افغانستان در ملل متحد !! کاریست که از حضرت فیل هم ساخته نیست .
  بعد ها یک عضو بلند مرتبه ی حزبی گفت :
  این مردک در کمیته مرکزی حزب ، نماینده ی انگلیس بوده و رفقای ما از دنیا بی خبر . خاک عالم بر امنیت دولتی ما ...
  آغای اسپنتا نماینده انجیلا مرکل است و این یکی هم نماینده خاص علیا حضرت . مربی داری ، مربا بخور .

 • اقای طنین کاره ای نیست که بجای مهم رسیده باشد اوایل دوره کرزی بعضی حالتهای اظطراری سیاسی برای استخبارات امریکا پیش امده بود که ایجاب میکرد یگ شخص بی وجدان و بی ناموس و ضمیر فروش در خدمت انها در ان جایگاه باشد و الحمد الله که وطن ما همچون افراد کم ندارد.... ظاهر طنین نه یکی دیگر میتوانست انجا را پر کند ... ناراحتی ندارد ... تا بوده همین بوده .... و در اینده هم همینطور خواهد بود ....

 • گویند که ظاهر طنین یک همجنس باز و بداخلاق است, نمیدانم که این قسم یک آدم منفور و بدنام را چرا اینقدر به صفت نماینده افغانستان در سازمان ملل نگاه کردند. مگر به غیر از یک آدم همجنس باز و بداخلاق دیگر کسى از مردم افغانستان نمایندگى کرده نمیتواند !!!

 • دوستان من فکر نمی کردم که افغانستان به نفر به سازمان ملل دارد . این که این شخص اقای طنین تشریف دارند به درد مردم افغانستان جه می خورد و چی کار های را انجام داده و یکی گفته از جمله اپوزسیون است افغانستان مردمان اپوزسیونی هم دارند نه ف فکر نکنم اگر داشته باشد چرا هر روز به قهقرا میرود چرا کسی از حقوق مردم دفاغ نمی کند این همه خیانت و جنایت دزدی ووو همچون کسی وجود خارجی ندارد همه به حرف استو بس.

 • هزاره های موش خور بروید شکایت علیه محقق و خلیلی کنید . وقت مرگ خلیلی و محقق رسیده این جاسوس های ایران

 • چرا از زبان انگلیسی طنین گلایه نکنیم؟ اگر زبان را درست یاد ندارد باید مقام را برای یک کشی که هم زبان را به درستی بلد است و هم دانش بهتر و بیشتر از ایشان دارد تحویل بدهد. مگر مادر ظاهر طنین او را برای نمایندگی در ملل متحد زاییده است؟

 • ای خوار و مادر شما قلفق چپاتها را سگ بگایه، شما تنها دشمن پشتونها نیستید، بلکه دشمن همه اقوام هستید، ظاهر طنین که مادر شما را سومبه نکرده

 • 02-52 کامنت 21 دسمبر عمرنام این چنین اشخاص را انسان گفته نمیتوانیم چون همیشه کیرشان به دهان شان است اینها به قیامت هم آد م نمیشوند جاهل میمانند .

 • ظاهر طنین یک خلقی پرچمی و همیشه مزدور در خدمت اشغالگران روسی و بادار جدید امریکا افتخارش هم است.

 • ظاهر تنین هم از اوغاناای کاپیسا است و از سهام انگلیس بعد از وفات روس به مللمتحد نصب شده
  .او تاجیک یا از کدام قوم دیگری نیست.

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس