کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > دختر 13 ساله ای که پدرش او را به بوکو حرام داد

دختر 13 ساله ای که پدرش او را به بوکو حرام داد

پنج شنبه 25 دسامبر 2014, بوسيله‌ى به روایت عکس و تصویر

این تصویر دختر 13 ساله نیجریایی ست که پدرش او را به گروه تروریستی قبیله ای بوکوحرام داده بود. بوکو حرام یک گروه مرتجع قومی مذهبی در نیجریه است که توسط محمد یوسف از قبیله ای کانوری پایه گذاری شد. رهبری این گروه تروریستی را اکنون ابوبکر شکائو از همین قبیله بر عهده دارد. بوکوحرام به دلیل جنایت های مشابه با طالبان، به طالبان نیجریه نیز معروف است.
تروریست های بوکوحرام می خواستند این دختر 13 ساله در شهر کانو، دومین شهر بزرگ نیجریه انتحار کند.
عکس از اسوشیتد پرس

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


68 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > دختر 13 ساله ای که پدرش او را به بوکو حرام داد

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • پیش ازین پسران را پیروان راستین اسلام به انتحار می فرستاندند تا ازانطریق به بهشت رفته و از نعماتش و مخصوصاً حوریان دایم البکر بر خوردا گردند و آنچه در جهان فانی به آن دسترسی نداشتند در بهشت به آرزوی شان برسند و گفته الله را در قرآن به واقعیت به چشم شان بنگرند. .لی در باره زنان بد بخت در بهشت جایگاهی نیست و به چه ترفندی این دختران بد قسمت را وادار ساخته اند که حال ایشان به رفتن بهشت تر غیب شده اند. زیرا غلمان بهشت نیز برای مردان که لواط را دوست دارند تخصیص داده شده نه برای زنان. ازین دین دروغین ودشمن انسانیت هر چیزی ساخته است، تا وقتی مانفیست انسان کشی وجوددارد ازین نوع جنایات هم وجود میداشته باشد جای تعجب نیست.

  • دوستان این گروه های ادم کش همه از یک قماش اند از یک جا امرار معاش میکند این گروه های ترورستی از یک مادر و صد پدر تشکیل وفرزاندان نا خلف شان طالب ، بوکر حرام ، داعش ووو هستند ابنها برای سر کوب خاور میانه و قلع و قع اسلام و کوچک کردن کشور های خاور میانه بوجود امده اند و این که چه پسر و چه دختر بین انها که از شعور انسانی ذره در وجود شان نیست فرقی ندارد هدف انها نزد خدا رفتن است که محال است جنون جز خیالی باطل نیست .

  • این ها همه باقی مانده تفکر کور عمر بن خطاب است لعنت خدا به عمر و پیروان عمر واین مکتب انتحار ودروغین وضد بشری وضد اسلام واقعی محمدی اینها بیش از اینکه برضد کفار باشد ابرو بر اسلام هستند بوکو حرام داعش القاعده طالبان اینها همه عمری خر بودند و هستند

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.