IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

صفحه نخست > خبر و گزارش > محبوبیت رمضان بشردوست، اشرف غنی احمدزی و عبدالله عبدالله

محبوبیت رمضان بشردوست، اشرف غنی احمدزی و عبدالله عبدالله

[en]Kabul Press - News[fa]کابل پرس خبری
شنبه 22 جولای 2017

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

کابل پرس: با نگاه به صفحات احتماعی و واکنش های مردمی نسبت به عملکرد رمضان بشردوست، اشرف غنی احمدزی و عبدالله عبدالله مشخص می شود که محبوبیت داکتر رمضان بشردوست همچنان در حال اوج گرفتن است و محبوبیت اشرف غنی احمدزی و عبدالله عبدالله، زیر صفر، همچنان در حال سقوط است.
در صفحات رسمی مربوط به اشرف غنی احمدزی و عبدالله عبدالله مردم بیشتر دشنام به این دو تن داده و آنان را افرادی بی خاصیت، دروغگو و ضد منافع مردمی قلمداد می کنند. تقریبن در همه ی پست های فیسبوکی این دو تن، آنان با انتقادات تند و سخت مردم روبرو شده اند.
در مقابل پای پست های فیسبوکی رمضان بشردوست، حمایت های زیاد مردمی از اقدامات او دیده می شود. داکتر بشردوست در رسانه ها، در پارلمان و سایر جاها، از حکومت اشرف غنی احمدزی و عبدالله عبدالله انتقاد کرده و حکومت آنان را حکومت وحشت ملی ع و غ می خواهند. در عین حال برخی از رمضان بشردوست انتقاد می کنند که او با افغان خواندن همه ی باشندگان کشور از جمله غیر افغان ها، ناخواسته به سیستم سرکوب گر کمک می کند که در بیش از دو قرن، در کنار کشتار، پاکسازی قومی و غصب زمین، در صدد نابودی فرهنگ و تاریخ غیر افغان ها بوده است.

واژه های کلیدی
هایلایت

جستجو در کابل پرس