کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > صلح طالبان با طالبان؛ گام دیگر اشرف غنی احمدزی برای حمایت از تروریزم

صلح طالبان با طالبان؛ گام دیگر اشرف غنی احمدزی برای حمایت از تروریزم

پنج شنبه 7 ژوئن 2018, بوسيله‌ى کابل پرس خبری

کابل پرس: اشرف غنی احمدزی یکی از معروف ترین سیاستمداران دست نشانده ی افغان و یکی از شناخته ترین حامیان ارگ نشین تروریزم، اینبار گامی فراتر برای ساختن حاشیه ی امن با طالبان ایجاد کرده است. در حالی که تروریست های افغان که تحت نام طالبان، کوچی و داعش دست به کشتار وسیع می زنند و همین اکنون حملات گسترده ای را در مناطق مختلف از جمله غزنی و فاریاب روی دست دارند، اشرف غنی احمدزی دستور داده است که نیروهای امنیتی هیچ حمله ای علیه آنان انجام ندهند و نام آن را گذاشته است صلح یک طرفه. پیش از این صلح یکطرفه ی اشرغ غنی احمدزی نیز او بصورت منسجم از طالبان حمایت می کرد و نیروهای امنیتی را بصورت عمد در موضع ضعیف قرار می داد.
اشرف غنی احمدزی پیش از این صدها تن از زندانیان خطرناک طالبان را از زندان رها و برای آنان امتیازات ويژه در نظر گرفته بود. او همچنین یکی از جنایتکارترین چهره های قبیله ای افغان یعنی گلبدین حکمتیار معروف به قصاب کابل را بنا به اشتراکات قبیله ای غلزیی/غلجایی امان داد و ضمن آزادی گسترده ی زندانیان خطرناک حزب اسلامی، امکانات وسیع از جمله امکانات مادی و جایداد برای آنان اعطا نمود.
اشرف غنی احمدزی پیش از این ها، با قرار گرفتن در وزارت مالیه، همراه با حلقه ای مافیایی، شاهرگ های اقتصادی را در کنترل داشت و فغانستان در نتیجه ی اختلاس های وسیع آنان، به یکی از فاسد ترین کشورهای جهان تبدیل شد و هنوز نیز این افتخار را با خود دارد.89 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > صلح طالبان با طالبان؛ گام دیگر اشرف غنی احمدزی برای حمایت از تروریزم

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.