کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > عکس هایی از جنایات تروریست های پشتون در غزنی

عکس هایی از جنایات تروریست های پشتون در غزنی

سه شنبه 14 آگوست 2018, بوسيله‌ى به روایت عکس و تصویر

کابل پرس: بیش از این نباید خود را فریب داد و با توجیه وحدت ملی نداشته، چشم روی جنایات قبایل وحشی و بدوی پشتون بست. غیر پشتون ها حق دارند جامعه ی پشتون را به دلیل جنگ و دشمنی مدام و جنایاتی همچون نسل کشی، کوچ اجباری، غصب زمین و جنایات جنگی مورد پرسش قرار دهند و مشخص کنند که آیا آنان تمایلی به مدنیت و انسانیت دارند و یا اینکه می خواهند مسیر دو قرن تروریست پروری و دهشت افکنی خود را ادامه دهند. یک رخ جنگ های در این دوزخ بازی های خونین منطقه ای و بین المللی است و رخ دیگر آن پالیسی پشتون ها برای کشتار غیر پشتون ها و اشغال سرزمین آنان.
قبایل پشتون اکنون کانون اصلی زاد و ولد تروریست در منطقه ی ما و یکی از کانون های اصلی تروریست پروری در جهان می باشد. زاد و ولد تروریسم در میان قبایل پشتون دو سوی مرز و بازار داغ کشت و کار و قاچاق مواد مخدر، تاکنون صدها هزار تن را کشته و زخمی کرده و این جنایات همچنان ادامه دارند. گروه های تروریستی برخواسته از بطن جامعه ی پشتون همچون طالبان و کوچی طالبان و میزبانی گرم آنان از سازمان های تروریستی بین المللی همچون القاعده و داعش این حقیقت را عریان کرده که قبایل افغان هیچ تمایلی به مدنیت و انسانیت ندارند و حتا سیاستمداران آنان همچون کرزی و احمدزی در گنداب تروریست پروری بر اساس اشتراکات قومی خود غرق می باشند.
پرسش اساسی برای غیر پشتون ها اکنون این است که تا چه زمانی می توان جنایات قبایل بدوی پشتون را تحمل کرد و چشم بر روی جنایات آنان بست تا آنان پروژه ی کشتار غیر پشتون ها و اشغال سرزمین های غیر پشتون ها کامل شود؟IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


64 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > عکس هایی از جنایات تروریست های پشتون در غزنی

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.