در همین بخش

صفحه نخست > خبر و گزارش > کشتار در دایکندی؛ سرور دانش بی صلاحیت؛ والی فاسد و اشرف غنی طالب

کشتار در دایکندی؛ سرور دانش بی صلاحیت؛ والی فاسد و اشرف غنی طالب

کابل پرس خبری
سه شنبه 30 جولای 2019

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

حدود یکماه است که در دایکندی حملات خونین تروریست های افغان با همکاری ناقلین جریان دارد و ده ها تن به شمول نیروهای مقاومت مردمی جانشان را از دست داده اند اما حکومت طالبانی کابل، هیچ قدمی را برای سرکوب تروریست ها بر نداشته است.
والی بی کفایت دایکندی سید انور رحمتی مشغول باندبازی و سید بازی است. سرور دانش به اصطلاح معاون غنی احمدزی که خود از دایکندی است، آدمی بی خاصیت است که تنها کار او بله قربان گویی اشرف غنی احمدزی می باشد.
اشرف غنی احمدزی نیز به دلیل همان سیاست حمایت از تروریزم و در هم کوبیدن غیر پشتون ها، نه تنها برای سرکوب تروریست ها هیچ اقدامی انجام تمی دهد بلکه خود یکی از حامیان اصلی آن ها می باشد.
گروه های سیاسی و به اصطلاح رهبران هزاره مانند محقق و خلیلی نیز مصروف کمپین های بی مقدار سیاسی برای معاونت این و آن تلاش می کنند. محقق برای ریاست حنیف اتمر تلاش می کند که خود حامی سرسخت تروریزم می باشد و خلیلی نیز برای عبدالله عبدالله اخوانی که روی دیگر سکه ی تروریست های طالب می باشد.
برخی از باشندگان محل به امید رساندن صدای اعتراض خود از چند روز پیش خیمه اعتراضی برپا کرده اند اما تاکنون هیچ مقام به اصطلاح مسئولی صدای آنان را نشنیده است.

آنلاين بنگريد :

جستجو در کابل پرس