Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

در همین بخش

صفحه نخست > حقوق بشر > تروریست های پشتون باز هم دست به جنایت زدند

تروریست های پشتون باز هم دست به جنایت زدند

کابل پرس خبری
جمعه 6 مارچ 2020

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

کابل پرس: امروز در کابل، باز هم تروریست های پشتون دست به جنایت زدند و بازهم گروه پشتونیستی طالبان، دست داشتن در این جنایت را رد کرده است.
تروریسم آمیخته با بنیادگرایی، مواد مخدر و پشتونیزم در بطن جامعه ی قبیله ای پشتون زاد و ولد می شود و پیمان صلح، انداختن مادر بمب ها، قسم خوردن و مهر نمودن روی قرآن، تحصیل در بهترین دانشگاه های غرب، اظهار علاقه به اندیشه های لیبرال و چپ، مانع از پیوستن گروه ها و تحصیل کرده های پشتون حول محور پشتونیزم و خودکامگی پشتونیستی نمی شود. تفاوتی ندارد این گروه طالبان باشد؛ غنی احمدزی و زلمی خلیل زاد تحصیل کرده ی غرب باشد؛ گروه های بنیادگرای راوایی باشد و یا گروه تروریستی حکمتیار؛ همه و همه در یک چیز نقطه ی اشتراک دارند و آن باور داشتن به حکومت خودکامه ی پشتونیستی می باشد. برای حفظ و گسترش این حکومت های خودکامه، یک گروه شان مانند طالبان، انتحار و انفجار می کنند، گروه دیگرشان مانند خلیل زاد در دستگاه های غرب برای خودکامگی حکومت پشتون لابی می کنند؛ گروه دیگرشان مانند راوا گاه سر در آخور چپ می کنند و گاه سر در آخور دستگاه های استخباراتی غرب؛ گروه دیگرشان مانند حزب اسلامی سر در آخور استخبارات عرب و کشورهای همسایه می کنند؛ گروهی از آن ها مانند حنیف اتمر و معصوم استانکزی تبدیل به پدران داعش در دوزخ متعفن فغانستان می شوند و گزیده ای از همه ی آن ها، با کمک استخبارات و قدرت های غربی و همراه با تقلب سازمان یافته رییس جمهور می شوند.
در این جنایات سازمان یافته، قتل و کشتار غیر پشتون ها و اشغال زمین های آنان در دستور کار اصلی قرار دارد و حتا برای اینکار به کمر کودک و نوجوان خود بمب می بندند و دغدغه ی این را ندارند که جامعه ی پشتون هر روز در بدویت قبایلی بیشتر غرق می شوند.
زندگی با جامعه ی بدوی که هیچ معیار انسانی ندارد و یا فقط تظاهر به داشتن معیارهای انسانی و همزیستی مصالمت آمیز دارد ناممکن می باشد و در حداقل یک صد سال گذشته آن ها بارها آزموده شدند و هر بار نیز بر شدت جنایاتشان افزوده شده است.
تنها راه برای پایان دادن به جنایات قبایل پشتونب ه شمول گروه های تروریستی آنان چون طالبان و کوچی طالبان، مقاومت و تلاش برای برپایی خراسان، هزارستان و تورکستان می باشد.

آنلاين بنگريد :

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس