کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > دشمن هزاره

دشمن هزاره

کاری از جعفر رضایی

شنبه 13 دسامبر 2008

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


68 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > دشمن هزاره

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • جناب رضايي با عرض حرمت و سلام
  شما هنر مند چيره دستي هستي كه در كشور بخت برگشته ما كمتر مانند شما آدم هاي با سواد و با هنر و با فكر وجود دارد. اما هنر قداست دارد برادر. شما از آن سوئ استفاده مي كنيد. من به عنوان يك انسان دوست ندارم حتي دشمنم را اين چنين رسم كني. اين روش نه راه نشان دادن دشمن است و نه دوستي با ستم ديدگان هزاره. روي سنگ جمرات كشيدن كله منحوس سياف يا كشيدن دختران لخت روي عمامه آقاي محسني چيزي را عوض نمي كند. شما بهتر است به جاي تشبث به ريش و كله و سله اين و آن و يا همين چپن ملا كرزاي، به نقد و نظر پيرامون موضوعات و كردار و افعال شان بپردازيد. عملا نشان دهيد كه اينان آدماي بد يا خوبند تا حس همذات پنداري مخاطب را بر انگيزي و وجدان هايشان را بيدار سازي ولي اين كارت طرفداران آنان را جري تر و كينه توز تر مي سازد.
  جناب رضايي موفق باشي.

 • جناب جعفر جان سلام.
  من سالها با جناب خودت از نزدیک آشنایی داشتم،احساسات نیک و پاک اتر ا نسبت به مردم به فلاکت کشیده ما میستایم،ولی در حقیقت این روش کاری ات فکر کنم کمی نادرست به نظر می رسد،خودت میدانی که هزاره ها در افغانستان یک دشمن ندارد،که خودت باکشیدن تصویر منحوس سیاف و یا کرزی انرا به همه معرفی نمایی این کارا ت بر عکس نتیجه معکوس بار خواهد اورد،زیرا با اینهمه هزاره ،هزاره گفتن مشکل هزاره ها حد اقل غیر قابل حل می باشد،اگر شما و امثال شما واقعآ درقدم اول شما بحث را کوشش کنید که همگانی بسازید نه اینکه فقط یک قوم را مشخص و برجسته سازید.باور کن با این کارهایت من از عواقب آن می ترسم،طالبان تازه دروازه های کابل را می کوبندو با اعتماد به نفس ورود به کابل را روز شماری می کنند،به کشورهای خارجی اعتماد کردن اشتباه دوبرابر است،فکر کن یک بار دیگر طالبان بر افغانستان مسلط گردند،انوقت خوب میدانی که این تصویر هایت چند هزار، هزاره بی گناه را به کام مرگ می فرستد،در حالیکه جناب خودت در کانادا تشریف دارید،اگر نقد می کنید،باید مشخصآ کرزی و امثالهم را دشمن تمام مردم افغانستان بدانید،انوقت ممکن شما بشر دوست دومی خواهید بود.مشکل هزاره ها تنهاشکل خارجی ندارد،اگر شما می خواهید،که هزاره ها از این وضعیت اسفبار نجات دهید،باید به رهبران خودخوانده،اخطار داده و عملکرد منفی آنهارا نقد کنید،و باید انهار از درون جامعه هزاره منزوی کرد تا راه برای افراد صادق و خیر برای جامعه هزاره هموار کرد،گرنه محقق ها ، خلیلی ها ،اکبری ها و دیگر نجیب زادگان شیعه به همین روش ننگین ادامه خواهند داد،وجبران عملکرد این سفاکان را باید مردم فقیر هزاره به دوش بکشد.

  • به نظرمن این کاری آقای رضایی بسیار عالیست. کرزی پیرو راستین عبدالرحمان است. پشتونها تا سطح تلویزیونها و رادیوها مستقیما هزاره هارا فحش و ناسزا می گویند. اگر هزاره ای پیدا شود و بخش از جنایت آنهارا ترسیم کند چه اشکالی دارد؟ دوستی پیشنهاد داده است که به خلیلی و محقق و... تاخته شود. بلی ما هزاره ها در خودخوری سرآمد همه استیم. کسانی زیادی هست که این کار را می کند. بگذاریم تارضایی بر دشمنان راستین این مردم بتازد.

  • هموطن گرامی سلام.
   منظورم این است،اگر کرزی و به زعم شما پشتونها هزاره ها را تحقیر می کند،عوامل اصلی همین خلیلی،مححقق وغیره اند،اگر رهبر ،رهبرشده نتواند بهتر آنست که نباشد،خلیلی بی غیرت چگونه بخاطر یک پست معاون چندم ریاست جمهوری تمام تسلیحات مردم هزاره را که قطر،قطره خون جوانان هزاره بدست امده بود،دودسته تقدیم مو سسه نام نهاد دایاگ کرد.آنهایکه اینهارا رهبر میخوانند خود دچار سردرگمی اند

  • جناب شما مردم اصلاح نمیشوید این به همه معلوم هست که چه کسی چه کاری انجام داده است لازم به گفتن نیست .هر که ظلم کند بالای اش ظلم می شود.

  • برادری عزیز سلام من با گفته های شما احترام دارم و تایید می کنم افرین. در این مورد معاونین اش نیز مقصر هست .

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.