Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

در همین بخش

صفحه نخست > دیدگاه > سخنی چند پیرامون آتش زدن قرآن

سخنی چند پیرامون آتش زدن قرآن

پیامد های خشونت باری را که قرآن سوزی می تواند درداخل کشورهای اسلامی برای نیروهای سکولار و برای دولت های مذهبی در رابطه با کشورهای غربی در پی داشته باشد کدام عقل سلیمی می تواند بپذیرد.
kawa gharji
يكشنبه 12 سپتامبر 2010

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

درچنین شرایطی که کشورهای غربی خواهان رابطه نزدیک با کشورها اسلامی استند باید متوجه باشند که این نوع تحریکات موجب قدرت گرفتن نیروهای تند رو اسلامی درتمام منطقه خواهد شد و تاوان این اعمال را نه تنها انها بلکه جمع های کوچک دمکراسی پسند در کشورهای مثل افغانستان نیز خواهند پرداخت.

درچند روزگذشته فراخوان قرآن سوزی توسط یک کشیش گمنام امریکایی جنجال و سر و صدای های زیادی را در کشورهای مختلف به ویژه کشورهای اسلامی به دنبال داشته است. مصادف شدن یازده هم سپتمبرباعیدمسلمانان وجایزه دادن انکلامارگل صدر اعظم المان به کاریکاتوریست دنمارکی که تصویری از محمد را با عمامه شبیه بمب ترسیم کرده بود وساخت یک مرکز مطالعات اسلامی در نزدیکی های برج های دوقلو امریکا سرو صدای های زیادی رسانه ای را نیز به دنبال داشته است.

نظر به قانون اساسی امریکا هر کسی حق ابراز عقیده و بیان را دارد و ازادی بیان یک اصل ضمانت شده در این کشور به حساب می اید.

اما سوال این جاست که ایا هر ازادی از نظر اخلاقی می تواند درست باشد؟

شکستن دل ملیون ها مسلمان را در کشورهای مختلف چگونه می توان توجیه نمود؟

پیامد های خشونت باری را که قرآن سوزی می تواند درداخل کشورهای اسلامی برای نیروهای سکولار و برای دولت های مذهبی در رابطه با کشورهای غربی در پی داشته باشد کدام عقل سلیمی می تواند بپذیرد.

درمدت این چند روز، تظاهرات های خشنوت امیزی درکشورهای مختلف به راه افتیده است. در این تظاهرات ها چندین نفر زخمی و یا کشته شده اند. بسیاری از مغازه های مردم به اتش کشیده شده و یا توسط افراد فرصت طلب غارت گردیده. به همین شکل چند سال قبل وقتی برای اولین بارکاریکاتور های محمد در نشریه های دنمارک به نشر رسید در چندین شهر افغانستان تظاهرات بزرگی به راه انداختند و تعداد زیادی نیز به قتل رسیدند. بسیاری از کسانی که در این تظاهرات ها شرکت کرده بودند. درافغانستان چیزی زیادی در مورد کاریکاتور نمی دانستند. انها فقط شنیده بودند که علی اباد شهر است و ملاهای مذهبی هم به خاطر تحکیم قدرت شان از احساسات مردم استفاده می کردند.

در جریان یکی از این تظاهرات ها، تعدادی از تظاهر کننده گان پلاکاردهای را با خود حمل می کردند که در ان شعار مرگ بر دمکراسی نوشته شده بود.

درچنین شرایطی که کشورهای غربی خواهان رابطه نزدیک با کشورها اسلامی استند باید متوجه باشند که این نوع تحریکات موجب قدرت گرفتن نیروهای تند رو اسلامی درتمام منطقه خواهد شد و تاوان این اعمال را نه تنها انها بلکه جمع های کوچک دمکراسی پسند در کشورهای مثل افغانستان نیز خواهند پرداخت.

مسلمان ها کتاب مقدس مسیحیان را کامل نمی دانند وبارها شنیده ام که رهبران مذهبی در کشورهای اسلامی ، کتاب مقدس را کتاب تحریف شده که دیگر قابل باور نیست خوانده اند. اگر چنین حرفی را یکی از علمای مسیحیان در مورد اسلام بزند مطمن استم که ده ها تظاهرات در کشورهای اسلامی به راه خواهد افتاد. بنا مسلمانان نیز بهتر است کمی مدارا داشته باشند.

در جریان جنگ های چندین ساله درافغانستان، مکتب ها و مدرسه ها و مساجد زیادی توسط همین کسانی که حالا از مردم دعوت به تظاهرات می کنند به آتش کشیده شده است.

چند ماه قبل وقتی طالبان به ولسوالی های بهسود و .. حمله کردند نیز مساجد را به اتش کشیدند وچی بهتر که مردم افغانستان اول درمقابل انهایی که قرآن را درداخل افغانستان به اتش می کشند تظاهرات کرده وانها را محاکمه نمایند.
چرا بسیاری ازمردم افغانستان و کشورهای اسلامی از ان زمان تاکنون در مقابل نیروهای طالبان که مخالف اموزش مردم استند سکوت می نمایند و تظاهرات به راه نمی اندازند؟

آتش زدن قرآن- آتش زدن کتاب مقدس خود مسیحیان است که هرکدام کپی دیگریست اما می تواند مشکلات زیادی را برای جمع های دمکراسی خواه در کشورهای اسلامی در پی داشته باشد.

وقتی جنایتکاران کوچی طالب، کتاب خدا و مسجد خدا را در بهسود آتش زدند، مسلمانان چه می کردند؟

خلیفه چهارم سنی ها و امام اول شیعیان: من از هيچ يك از ملل جهان بر اسلام نمي ‏ترسم ، بلكه فقط از يك گروه مي ‏ترسم و آن كافران مسلمان‏ نما و گروه منافق و دو چهرگانند كه شيرين‏ زبان و خوش‏ گفتارند ولي در واقع از دشمنان اسلام هستند ، در گفتار با شما هماهنگي دارند ولي يك گام با شما بر نمي ‏دارند.

شنبه 11 سپتامبر 2010, بوسيله ى کابل پرس

واژه های کلیدی
دين، عقايد و باورها

کاوه استم.
در کشورم اتفاق های می افتد که نمی توانم از کنار شان به بی تفاوتی رد شوم.
درس می خوانم. موسیقی می شنوم .

آنلاين بنگريد :

http://www.kawagharji.wordpress.com

پيام‌ها

 • تنها راه نجات افغانستان و مردم مظلوم آن، ترک اسلام و شریعت اسلامی است. امروز آتش اسلام باعث ویرانی کشورما و به خاک و خون کشیده شدن ملت ما شده است. این کشتار و ویرانگری 1400 سال است که ادامه دارد.

  قرآن و آئین اسلام باعث کشته شدن و تجاوز شدن به میلیونها انسان است، حالا وقت آن رسیده که این دین شیطانی به زباله دان تاریخ سپرده شود. ضمنا مسلمانان پشمکی حتما باید قرآن و همچنان تاریخ افغانستان را مطالعه کنند.

  بسیار متاسف هستم که با وجود کشورهای اسلامی مانند ایران و پاکستان، ما هرگز روی آسایش را نخواهیم دید. نابودی اسلام از افغانستان، احتیاج به قربانیان بسیاری دارد و سالها طول خواهد کشید. اما این کار انجام خواهد شد.

  • برای آگاهی بیشتر درباره اسلام، قرآن و احکام اسلامی، بالای لینک ذیل کلیک نموده و تلویزیون روشنگری را تماشا نمائید. این تلویزیون را بخصوص صبح ها و شب ها تماشا کنید تا با اسلام اهریمنی و قرآن کجیم بطور کامل آشنا شوید.

   http://www.parstvs.com/pstv.php?tv=E2

  • سلام برای همه
   فهيم
   همان شانزده نفر اوزبک برایت سلام میگویند باز میخواهند که ترا بیبینند آنها از خودت شکایت دارند نوشته بودند که بی وفاه استی

  • حبیب الله تازی زاده و عرب زاده

   باز که نشیمنگاهت میسوزد. چونکه حرف حقیقت را میزنم .....نت سوزش میکند؟ شما چون در مساجد زیاد تمرین کردی، حتما پیش آن ازبکها برو تا تو را نوازش کنند. البته غلمان بازی (بچه بازی) در قرآن ذکر شده و تو هم حتما زیاد تمرین کردی تا در جنت هم فاعل باشی و هم مفعول!!!! هر روز یک ملای مسجدی را به جرم بچه بازی میگیرند، حتما یکی از آن اطفال خودت بودی حبیب الله عرب زاده.

   هرکس آیات بچه بازی در قرآن را میخواهد، حتما از من درخواست کند تا برایش نوشته کنم. امروز مشکل ما همین ملا حبیب الله عرب زاده ها استند که از زیر دست ملاهای ریش بلند تیر شده و امروز کارشان به نوشتن کمنت در اینترنت رسیده است!!!

   هموطنان عزیزم، لطفا بیدار شوید و قرآن (تازینامه) را به لسان خودتان بخوانید تا از آیات جنائی و ....... آگاه شوید. ملت ما باید خودشان راه خودشان را انتخاب کنند و نه مانند 1400 سال پیش با زور شمشیر و حالا با زور تفنگ (اعدام و سربریدن) !!!

   چطور ممکن است که خدا اینقدر ظالم باشد؟ از یک بیمار مسلمان سوال کردم که آیا با سنگسار موافق است؟ ایشان با بیشرمی جواب داد: بلی، حتما خواست خداوند است!!!! البته بیچاره گناهی نداشت، چون اسلام (تسلیم) قلب و روح انسان را بیمار میسازد. من انجیل عیسویان را مطالعه کردم، وقتی زنی را پیش عیسای مسیح میاورند تا ایشان هم حکم سنگسار بدهد، عیسی به آنان گفت: کدام یک از شما گناه نکرده است؟ هرکدام تا حالا گناه نکرده است، اولین سنگ را بزند!!! اما همه چون گناه کرده بودند، سنگها از دستانشان افتاد و یکی یکی گریختند.
   من مطمئن هستم اگر این حبیب الله تازی زاده آنجا می بود حتما با خشت 5 کیلوئی آن زن بیچاره را سنگسار میکرد. غافل از اینکه خودش سالها پیش باید چندین مرتبه به جرم لواطت سنگسار میشد!! ننگ بر این تخم عرب و گودی (عروسک) اعراب تازی و وحشی.

   مسلمانان در همه جا ادعا میکنند که معجزه محمد قرآن است! اما هنگامیکه قران را بخوانند، متوجه میشوند که در یک سوره، الله چندین مرتبه گپ خود را عوض میکند! مگر نمیگوئیم که خدا عالم الغیب است؟ پس چرا از آینده در قرآن خبر ندارد و مدام کپ خود را نسخ میکند؟ ما چون اجازه سوال کردن نداشتیم، نمیتوانستیم در قرآن تفحص و جستجو کنیم! خودتان بروید و قرآن را با دقت و بدون تعصب اسلامی بخوانید و به تنیجه ای که من رسیدم خواهید رسید. من خودم شخص مسلمانی بودم! پدرم سنی متدین و مادرم شیعه متدین بود. اما من سنی بودم و نماز و روزه ام پابرجا بود. هر وقت که نام محمد را میشنیدم، بطور اتوماتیک صلوات میفرستادم. اما وقتیکه فرصتی برایم بوجود آمد تا قرآن را به دور از ملا حبیب ها بخوانم، توانستم به ماهیت واقعی قرآن و شخصیت الله در قرآن واقف شوم و سرانجام از دست دین خشن اسلام نجات پیدا کنم. من حدود هشت سال است که قرآن را مطالعه میکنم تا بیشتر به کلاه برداری محمد و سلمان فارسی واقف شوم. فراموش نکنید که همین دین اسلام بود که به زنان و دختران ما در 1400 سال قبل تجاوز کرد. نفرین بر حبیب و حبیب های تازی صفت. به امید به خرد بازگشتن این بیمارهای روانی.

  • توجه توجه:

   100 هزار دالر برای معرفی یک مسلمان خوب و راستگو

 • در زندان های شرق دور که فادری ها کتاب انجیل را برای زندانیان برای تغیر خوردن دین شان مفت و مجانی میدهد .. ولی ان زندانیان شب ها برای درست نمودن چای کتاب انجیل عیسایی ها را به جای چوب و ذغال سوختانده با ان چای دم میکنند .. و خاکستر ان کتاب را به سطل اشغال میاندازند . شخصی که میخواست قران را اتش بزند به دیدن یکی از ملاه امام های یکی از مساجد نیویورک رفته بود و بعد از برگشت از مسجد به همه اعلان نمود که من نه حالا و نه هیچگاه قران را اتش نخواهم زد . و مجلس قران سوزی را به هم زد .

 • ما از مردم افغانستان میخواهیم که اول فقط افغان باشند باز هرچه میخواهند باشند . ما در گذشته نیز عیسایی , هندو , سیک , یهودیء افغان داشتیم و امروز اگر افغانی میخواهد هندو باشد یا عیسایی و یا یهودی ازاد هستند .

  • سلام برای همه
   trader
   شما هم مثل کرزی و رهبرت گپهای شيرين شيرين ميزنی

  • درود به دوست فرهیخته جناب trader

   آفرین بر شما. شما کاملا صحیح میفرمائید. مردم ما باید آزاد باشند و خودشان راه خودشان را انتخاب کنند.
   امیدوارم که این ملاهای عرب (حبیب الله) هر چه زودتر از کشور عزیز ما گم شوند و به همان سرزمین خشک و بیابانی عربستان بازگشت کنند.

   پیروز باشید

  • عذر میخواهم فراموش کردم که خدمت شما عرض کنم که همین ملا حبیب الله تازی زاده، نتیجه همان تجاوزات اعراب به دختران و زنان افغان است.

   این حبیب الله ها احتیاج به ترحم دارند و باید تا موقعی که به عربستان یعنی سرزمین پدرانشان بازگردند ، باید از این بیچاره ها مواظبت کنیم.

  • سلام برای همه
   فهيم یهود زاده
   ادب اخلاق خوب حيا در ايمان است شما چون ایمان ندارید ازین نعمت ها محروم استید .نامه هاییتان از شما نماینده گی میکند هر کسی از دین پاک اسلام خارج شود یکی از سزا هایش این است شما میخواهید مردم را گمراه کنید اینها وقتی که نامه های شما را میخوانند طرف بد اخلاقی شما که میبینند میفهمند که بی ایمان شدن یعنی چی موفق باشید.

 • امروز امام مسجد منهاتانی پاینی نیویورک در مقر روابط خارجی امریکا بیانیه داد را جع به اعمار مرکز اعتقادات جمعی به نام ( فر طبه ) . ولی بیانیه امام به جای سی ان ان از بی بی سی لندن در عین زمان پخش میشد . شب گذشته به جای لری کینگ دخترکه به نظرم از برازیل است و در قسمت هنکر سی ان ان کار میکند با امام فیصل عبدالروف - امام ء مرکز اسلامی نیویورک مصاحبه داشت و از روحیه و طرز سوال نمودن ان خانم معلوم بود که میخواهد از جوابات امام اتش نفرت و انتقام را در دل های امریکایی ها دامنه بزند . از این دو سانحه ... معلوم میشود که سی ان ان همیشه تبلیغات اتش زا برای روشن نگاه داشتن اتشی هر نوع جنگی دارد . امریکا از امام مسجد اسلامی سنتر تا فرح خان رهبر اسلامی سیاه پوستان امریکا در حدود سی و پنج میلیون مسلمان دارد . مرکز اسلامی نیویارک را ( قرطبه ) نام گذاری نموده اند , برای اینکه وقتی محمد بن طارق اسانیا را فتح نمود در اسپانیا وضع سیاسی ان کشور را طوری ازاد درست نموده بود که در شهر قرطبه مسجد و کلیسا و سنگاک پهلو به پهلو از پیروان خود پذیرایی مینمودند . اگر ما بتوانیم این ملاه ها را که منحیث دلالان بین ما و خدا دمبک میزنند از میان برداریم . . به خدا خواهیم رسید ورنه حتماء به خود میرسیم .

  • سلام برای همه
   trader
   واقعآ که منافقان پشت روی ندارند شما تا ديروز افتخار به مرتد شدن خود ميکرديد امروز باز داد از خدا(ج) واسلام ميزنيد شما به اشغالگران بعیت کرده به آنها رسیده اید هيچ وقت به خدا نميرسيد موفق باشيد

 • حبیب الله جان !

  من میخواهم این ایه را برای شما بخوانم : و اذا جاهلونه قالو سلاما . البته شما زیاد جاهل نیستید ولی در شناخت خدا همیشه شما پیرو چند تا اخوند قمی و یا ملاه عمامه پوش بوده اید . اگر بتوانید مسلمان باشید بدون استفاده از دلالانی که دور و بر شما میتازند , حتما شما بهتر از این میتوانید از دماغ خود در شناخت جامعه خود و تقاضا های مردم تان و شناخت خدا بفهمید . کاوه غرجی در نقش قدم چند تا ایرانی که از ملا های خود ناراحت هستند پیروی میکنند . حالا اگر فردا میانه ملاه های ایرانی با مردم ایران خوب شد , کاوه غرجی میماند و حوضش چهارده چنار سوزش . به هر حال نفرت اصلی بعضی ها در مقابل اصول دین اسلامی و یا در مقابل کدام مذهب نیست بلکه ضدیت در مقابل اخلاق دینی و سیاسی اخوند ها و ملاه ها است . کسانی که بعد از تخلیه بدن خود در بیت الخلاه بدون اراده میخواهند به انچه از ایشان بیرون امده است نگاه بیاندازند , انها از جمله کسانی هستند که به همه چیز ایمان دارند و این همه چیز را در تهه دل مخلوقات خدایی میدانند . این کسان و یا اشخاص مسلمان , هندو , عیسایی , یهودی , , هر کس امکان دارد که باشند . فقط محمد و اخوند ها و ملاه ها از خدا برای مخلوقش شاید منحیث وظیفه چهره وحشت ناک و غیر قابل قبول درست نموده اند . در حالیکه اگر خود برای فهمیدن کاینات کوشش کنید به همان اندازه به خود نزدیک تر میشوید .

  • حبیب الله تازی زاده

   پیغمبر تو معجزه ای نداشت، من تعجب میکنم که تو چطور غیب گوئی میکنی و مرا بداخلاق مینامی؟ در ضمن با این سخنان نمیتوانی مردم ساده دل ما را گمراه کنی. امروز بر همگان آشکار است که شما ملایان جاهل و مردم فریب، شیادانی بیش نیستید که خود را در زیر لباس دین مخفی نمودید و دست به هر جنایتی میزنید.

   تو نتنها خدا را نمیشناسی، بلکه مخالف احکام خدای واقعی عمل میکنی!!! البته صددرصد موافق با خواست الله قدم برمیداری، اما دلت را خوش نکن، چون الله ساخته و پرداخته محمد و سلمان فارسی خائن است.

   خدای واقعی و آفریدگار کسی دیگر است که با الله تو قابل مقایسه نیست. شخصیت الله تو را میتوان از دستور به قتل و کشتار بیگناهان شناخت.

   ای جاهل عرب تبار، بزودی تو را روانه عربستان خواهیم نمود. شما درست گفتید: من با دشمنان مردم و کشورم افغانستان، مخالف هستم و با آنان مانند خودشان بداخلاق هستم.

  • حبیب الله تازی زاده

   جناب عالی فکر میکنید وقتی کسی مسلمان نیست، بی خدا یا کافر است؟ آیا معنای کافر را میدانی؟
   آیا فکر میکنی که الله تو همان آفریدگار است؟ نی، اشتباه فکر نکن. اگر کسی الله تو را قبول ندارد، به دین معنا نیست که خدا را قبول ندارد ملای بیسواد.

   برو و اندکی بیشتر مطالعه کن و کمتر بی ادبی خود را به دیگرا نشان بده.

   داستان حج رفتن حبیب الله تازی زاده:

   روزی مرد بیسوادی بنام حبیب الله تازی زاده برای نزدیکتر شدن به الله، به حج میرود تا سنگ چرکین حجرالاسود را بوسه زند. وقتی وارد میدان هوائی جده شد، بدون اینکه به بخش کنترل پاسپورت برود، سر خود را پائین انداخته و به طرف درب خروجی میدان هوائی رفت. هنوز چند متری به درب خروجی نرسیده بود که پولیس فرودگاه ایشان را ایستاد کرده و از حبیب الله پرسان کرد که ای احمق، به کجا چنین شتابان؟ حبیب الله که از این کار پولیس ناراحت شده بود، شروع کرد به دشنام دادن پولیس! پولیس که از حرکات سر حبیب الله و عصبانیت ایشان فهمیده بود که این مردک او را دشنام میدهد، ایشان هم شروع کرد به دشنان دادن به حبیب الله تازی زاده، حبیب الله تازی زاده که روزهای زیادی را نزد ملایان مساجد در افغانستان سپری نموده بود، آواز این پولیس عرب در قلب او تاثیر گذاشت و به یاد قاری عبدالباسط افتاد و اشک از چشمانش جاری شد. پولیس عرب که متوجه گریان کردن این ملای بیسواد شد، با خود گفت: چطور امکان دارد؟ من به این مرد بیسواد دشنام میدهم، اما ایشان اشک میریزد. با خود فکر کرد که حتما این مرد دیوانه است. گوش حبیب الله را گرفت و او را در صف کنترل پاسپورت ایستاد کرد.

   میدانید چرا حبیب الله تازی زاده گریان میکرد؟

   حبیب الله پیش خود فکر میکرد که من این پولیس عرب را دشنام میدهم، اما او برایم قرآن تلاوت میکند!! ایشان فکر کرد که حتما این هم یکی از معجزات الله است و از آن روز به بعد تصمیم گرفت که امر بالمعروف و نهی از منکر را در افغانستان از طریق اینترنت شروع کند و از این طریق، دین اسلام را حفظ کند.

   بله، این بود داستان حاجی حبیب الله تازی زاده.

  • داستان حج رفتن حبیب الله تازی زاده به لسان عربی (لسان اجدادش)

   بسم الله الرحمن الرحیم

   يوم واحد من رجل يدعى حبيب ولد السلوقي الأمية لتصبح أقرب إلى الله ، والحج لتقبيل الحجر الأسود لا صخرة القذرة. عند دخول مطار جدة وبدون جواز سفر للذهاب الى لوحة التحكم ، ووضع رأسه لأسفل في اتجاه إنهاء مطار الذهاب. قليلة متر إنهاء المطار لم يكن توقفهم الشرطة ، وأنه بني حبيب الله أنت مجنون ، أين تذهب؟ بدأ حبيب الذي كان قلب في عمل الشرطة ، والشرطة إلى إساءة معاملة! السلوقي حبيب زاده رئيس الشرطة ان الحركات حبيب وغضبه وكان من المفهوم أن هذا الرجل هو لعنة ، وقال انه بدأ أيضا بإساءة معاملة السلوقي ولد حبيب ، أن أيام العديد من المساجد ورجال الدين في أفغانستان قد انقضى ، الشرطة العربية في قلب هذه الأغنية ، وانه تأثر وتذكر قاري عبدالباسط سقطت والدموع في عينيه الآن. الشرطة العربية لاحظت أن هذا البكاء كان الملا الأميين ، وقال في نفسه : كيف من الممكن؟ الساعة اهانة الأول للرجل أمي ، لكنه سوف المطر. مع أن الفكر بالتأكيد هذا الرجل مجنون. وكان حبيب الاستماع إليه وقفوا في الطابور لمراقبة جوازات السفر.

  • توجه توجه:

   100 هزار دالر جایزه برای معرفی یک مسلمان خوب و راستگو

 • یک کمی زیاده رویی شده . مسلمان خوب و معصوم و بسیار است و اگر اسلام مردم افغان ما را خراب ساخته . . این مسله به افغانیت مردم ما چه ربطی دارد . افغان سالهاست درین خطه زنده گی میکند . مسلمان خوب شاید بتوانید یک افغان خوب و با غیرت ویا ملیت را مثال بزنید . سالهاست عربها از افغانها به نام اسلام میکشند ولی در وفا داری میراثی افغانها به محمد و قرانش خللی وارد نشده است . پس افغانها مردم با وفا با عزت با شعار و شعور هستند و عنعنات خود را برای بقای خود حفظ نموده اند . فقط زنده گی به طرف فحش و لگام گسیخته گی راه افتاده است که برای افغانها هضم نمودن اند منحیث با غیرت ترین اقوام دنیا کمی مشکل است . نسل نو و یا اولاده افغانهای مهاجر در دور دنیا نه تنها همه سرحدات انسانی را به نام تمدن ( البته نه همه ) خواهند شکستاند . این یکی از ارزو های سی آی ای برای تسخیر افغانستان بود , اگر کشوری را خالی از دین ( یگانه اسلحه اعتماد به نفس منحیث ستون فقرات انسانها ) نمایند و یا فحاشی را از شهر های مانند ویگاس و پاریس و لندن به کشوری مانند افغانستان تحفه بیاورند , در بعد زمان عسکر دشمنی چون امریکا میتواند افغانستنان را حتی بدون فیر یگ گلوله تسخیر شوند . حالا برای حفظ افغانستان ما نیز مجبوریم از هر نوع سلاحی استفاده نمایم . بهترین سلاح برای درهم شکستاندن سلطه قدرت امریکا در افغانستان دین است و کسانی که به نام دین و یا هر نامی بر ضد امر یکا میجنگنند برای فعلاء منحیث " ز هر طرف که کشته شود سود افغانستان است " ما قبول داریم . البته همه میدانند که هیچ قدرتی نمیتواند رهبر افغانستان را از قبرستان های کوفه و مدینه و نجف تعین کنند . اگر به یاد داشته باشید اخوند های قبرستان های نجف بسیار کوشیدند ولی نتوانستند موفق گردند . جامعه الزهر مصر سالها قبل از افغانستان شکست خورده بود هم در بین اهل تشیع و هم در بین اهل تسنن . ملاه های پاکستانی برای بقای حود با آس آی کمک های جعلی وطن پرستانه دارند تا کشتنه نشوند , حلاصه برای ازادی افغانستان گروپ های که بر سر جنگ با امریکا هستند بر همین منوال روز بروز از دشمن تجربه و اسلحه کسب نموده یه زودی افغانستان را از زیر چکک بیرون اورده به زیر ناوه خواهند نشاند . که در ان زمان به مناسبت خیط بودن اب مردم افغانستان میتوانند به بهترین وجهه به اسانی ماهی بگیرند . به ارزوی ان روز با بنگالی های منطقوی کمک کنید .

  • ما باید کوشش کنیم که موضح خود را مشخص نمائیم. گاهی از این و گاهی از آن جانبداری کردن، باعث پیچیده شدن و مبهم شدن هدف میشود.

   بنابراین هدف را بطور واضح و آشکار مشخص کنیم تا باعث سردرگمی خوانندگان نشود. افغان زمانی افغان است که مسلمان باورمند نباشد. افغان واقعی همان رستمداد کابلی بود که برای دفاع از ناموس افغانها در مقابل اعراب تازی ایستاد و سرانجام بدست وحشیان عرب با افتخار کشته شد. روح و روانش شاد. اسلام غیرت و مردانگی را از انسان سلب میکند و باعث میشود که تنها به اسلام و منافع اسلامی فکر کند تا به وطن و هموطن خود!!!!!

  • فهیم خان ( دی کود ) نمودن نوشته های کابل پرس را مهم بشمارید . و در مقابل حمله اعراب برای پخش اسلام در افغانستان تمام قوم های افغانستان جنگیده بودند . این فیشن اسلام ستیزی از چندی است که توسط وب سایت های ایرانی که از امریکا و سی آی ای خرچه میگیرند راه افتاده است و کدام موسسه ساینسی و یا بخش فلاسفی کدام فاکولته معتبر دنیا برای هوشیار ساختن و یا با دانش ساختن مردم جهان نشریات و یا تدریس را رسماء د رمقابل ادیان شروع ننموده است . اگر اسلام را واقعاء از کلتور و عنعنات و اخلاقیات سیاسی و اجتماعی مردم یک جامعه تاریخی و با دانش و با تجربه جنگهای مذهبی دوام دار با دلایل علمی و منطقی جدا نسازید , هیچگا توسط حرف ها و گپ ها و تبلیغات عقده منشانه چند تا اخوند زده و جنگ زده جدا نخواهید توانست . همچنان در بدل اسلام باید نعمالبدل ریختن تهداب یک جامعه مرفع را برای مردم که از اسلام انها را خلع نموده اید , , داشته باشید . ایرانی ها بعد از شکست در جنگ قادسیه که خسر بره عربها شده بودن توسط ازدواج دختر یزدگرد با امام حسین " شهبانویه " و فرار یزدگرد به چین و کشته شدن برادر یزدگرد توسط شخصی جاهلی و الی شکست ایرانی ها در جنک تحمیلی عراق در چندین سال قبل , یک نوع عقده شکست پی در پی را از عربها دارند . مخالفت افغانها با عربها مانند مخالفت افغانها با دخول انگریز ها در زمان شاشجاع و بعدش تقسیم افغانستان در زمان امیر عبدالرحمن خان تو سط انگریز تنها و تنها دلیل انتقام جویانه افغانها در مقابل عربها بود تا اینکه ملا عمر نوکر و چند تا اخوند دیگر شروع به نوکری اعراب برای از بین بردن حکومت های مردمی افغانستان نمودند . منظور دشمنی افغانها در مقابل عربها یک دشمنی کاملاء متفاوت است با دشمنی ایرانی ها با اعراب . ایرانی ها نیم امام حسین را داماد خود میدانند و صد در صد مطمین هستند که بعد از مردن با عمامه های سیاه خود مستقیم به بهشت میروند و نیم دیگر از همه این خرافات قبر پرستی و امام زاده پرستی و عمامه پوشیدن و رهبران که از میان قبر ها ایران را سالهاست رهبری میکنند خستهء مرگ شده اند و کارد به استخوان شان رسیده است و میخواهند هر جوری که است خود را از زیر لباده شیخ های قمی و نجفی بیرون بکشند . مشکل افغانستان امروز از شکل مذهبی اهسته اهسته به یک مشکل میهنی تبدیل شده میرود و به زودی شما شاهد تبارز هزاران از جان گذشته و فدایی خواهید بود که به مقابل دشمنان افغانستان قد علم خواهند نمود. و کشور را تسلیم مردم افغانستان خواهند نمود .

  • trader خان درود بر شما

   تشکر میکنم از اینکه مرا مستقیما مورد خطاب قرار دادید تا جوابتان را مستقیما عرض کنم. اولا شما دچار اشتباه شدید که مرا ایرانی فرض کردید! من ایرانی نیستم، اما سالهای زیادی در ایران زندگی و تحصیل کردم. مطمئن باشید که نزد ایرانیان مانند دیگر افغانها، یک افغانی پدر سوخته بیش نیستم! اگر صد سال در ایران زندگی کنید، همان افغانی کارگر و مجرم هستید!!!!

   من از شما خواهش میکنم که موضح خود را مشخص کنید تا بدانیم هدف واقعی شما چیست؟ شاید سواد من اندک است که نوشته های شما را مبهم میبینم!
   شما پیش از اینکه به دیگران تهمت خرجه گرفتن بزنید، بهتر است اندکی واقع بین باشید و از پوشش اسلام (ویروس) خارج شوید تا دنیا را بهتر ببینید. حتما شما هم یقین دارید که اسلام را افغانها و ایرانی ها با آغوش باز پذیرفتند؟ یا اینکه به حریم و ..... ما توسط اعراب وحشی تجاوز نشده؟ یا اینکه اسلام در ذات خود ندارد عیبی، عیب از مسلمانی ماست؟ اگر چنین تفکری داشته باشید، جدا از شما خواهش میکنم که قرآن (تازینامه) را به زبان دری و یا پشتو بخوانید تا از آیات ضد و نقیض آن آگاه شوید. اگر چنین کاری انجام دهید، اطمینان داشته باشید که افغانستان (خراسان) و مردم آن، ارزشمندتر از اسلام خواهد بود. من و امثال من پدرکشتگی با اسلام نداریم، اما اسلام با همه چیز ما کار دارد. از نظر قرآن، من و امثال من که مطالعه خارج از قرآن داریم و راه خود را شخصا و با مطالعه و عاقلانه انتخاب کردیم، اعدامی هستیم و قرآن (تازینامه) مستقیما حکم قتل ما را صادر کرده است!

   هموطن گرامی، لطفا واقع بین باشید و اگر جرات دارید و از حکم قرآن نمی ترسید، درباره کامل بودن قرآن تفتیش کنید. دین و عقیده مذهبی، یک چیز شخصی است و چون خدا انسان را آزاد آفریده است، چه دلیلی دارد که باید دین میراثی اسلام را ندانسته و با زور قبول کنم؟

   عقده من از تجاوز شدن به هموطنانم است، کسانی که در مقابل وحشیان عرب مسلمان ایستادگی کردند.
   من با امریکا کاری ندارم. ما هر اشتباهی که انجام میدهیم، مانند ایران می اندازیم به گردن امریکا و انگلیس و ....! مقصر اصلی ما هستیم که 1400 سال است که گرفتار خرافات عربی شده ایم و اسلام چشم ما را کور و گوش ما کر ساخته تا نتوانیم پیشرفت دنیا را ببینیم و با آنان همگام شویم. کشورهای دیگر هم حق دارند که از نادانی و جهالت ما استفاده کنند. این دین اهریمنی اسلام باعث شده تا ما فقیرترین کشور دنیا باشیم. اطمینان داشته باشید که جنگ و برادر کشی در افغانستان ادامه خواهد داشت و مسبب آن چیزی جز اسلام و خرافات اسلامی نخواهد بود. من قبول دارم که ممالک دیگر از حماقت ما سو استفاده میکنند. میدانم که امریکا و متحدانش اهداف خود را پیش میبرند و دلشان به حال افغانستان و مردم آن نمیسوزد.

   بهتر است در همینجا نوشته ام را خاتمه دهم. فکر نمیکنم که بیشتر از این لازم باشد که توضیح دهم.

   شاد و موفق باشید

  • نفرین بر اسلام و اسلام پرستان قرن بیست و یک:

   این هم از وجود اسلام خرافاتی و زیان آن برای مردم و کشور افغانستان:

   http://www.iranianuk.com/artic...

  • نامهای جایگزین برای قرآن:

   تازینامه

   برش از مغز بدون جراحی

   اصول و مبانی تروریسم

   مقدمه ای بر زن ستیزی

   بهترین کتابی که تابحال ضد اسلام نوشته شده است

   اساطیر الاولین

   اطاعت کن یا بمیر، یا هردو

   مروج الحماقه

   راهنمای گند زدن به اجتماع

   اول باور کنید بعد توجیه کنید

   سکس، مرگ، حماقت

   نهج الخرافه

   چگونه به قرون وسطی بازگردیم؟

   آنچه محمد پنداشته است

   مخزن الاباطیل

   مغز بچه باز چگونه فکر میکند

   فرازهایی از افکار محمد

   آنچه مسلمانان نخوانده اند

   یک عرب بوسیله این کتاب چندین زن گرفت، شاید شما هم بتوانید

   راهنمای ورود به سکسی ترین بهشت

   خاطرات یک دیوانه

   محمد گرایی

   هذیانات بیابانی

   چگونه خنگ بمانیم

   داستانهای کودکانه برای بزرگان

   راهنمای مقابله با تمدن و بازگشت به توحش

   مطالعاتی بر بیماریهای اجتماعی

   کتابی که نمیخوانند ولی قبولش دارند

   نبرد من، نسخه قرن 7 ام. (نبرد من نام کتاب هیتلر است)

   کارهایی که نباید کرد

   تبیین قوانین وحشیانه

   شوخی های عربی

   مبانی تخدیر مغز

   احسن الاراجیف

   خدایان سادیست

   در باب تحجر و ارتجاع

   آنچه اعراب از انجیل فهمیدند

   تراوشات ذهنی یک بیمار

   چگونه انگل اجتماع خود باشیم

   راهنمای مبارزه با دموکراسی و حقوق بشر

   چرا ما پیشرفت نمیکنیم؟

   دزدی ادبی از کتابهای قدیمی

   101 راه برای کشتن دگر اندیشان

   استحمار الملل

   چگونه با دختر 6 ساله ازدواج کنیم؟

   واژه های روانپریشی

   حوریانه و غلامانه

   راهنمای حملات استشهادی

   زهر مار برای روح های تشنه

   ریش و پشم و ایمان

   چطور جهان سومی بمانیم؟

   راهنمای مبتدیان برای تولید دین

   یا مرگ یا شهادت، همراه با حماقت

   شلاق، اعدام، جنگ

   شتستشوی مغزی در سریع ترین زمان

   ترس از آتش و امید به حوری

   شراب شربت شیر شکولات در بهشت

   بیابانگرایان چگونه فکر میکنند

   شرحی بر باورهای ملت های عقب مانده

   من میخواهم وحشی بمانم.

  • ُسلام برای همه
   فهيم
   دوستان ازوبک تان اول برايت سلام ميفرستند آنها مينويسند تا روزی که پايت به غزوين رسيد آنها را فراموش کردی .
   دليل که شما نوشتيد که اسلام حکم اعدام شما را صادر کرده اين است که شماها مفعول استيد حالا شما که مفعول شده ايد گناهت را بالای دين اسلام ميندازي برو مفعول باش اما با اسلام کار نگير واگر نه خودت ميدانی که انشاالله(ج) سزايت چيست

 • فهیم خان !
  پدر و مادر شما مسلمان بودند و یا کدام دین دیگر را معتقد بودند . ایا پدر و مادر شما افغان بودند . ؟ .

 • یک سوال ساده است که یک افغان بی سواد نیز میتواند جواب ان را بدهد .

  فهیم خان !
  پدر و مادر شما مسلمان بودند و یا کدام دین دیگر را معتقد بودند . ایا پدر و مادر شما افغان بودند . ؟

  • trader خان

   از سوال شما مشخص است که چه کسی بیسواد است. بنده خدمت شما عرض کردم که لطفا موضع خودتان را اول مشخص کنید و سپس من پاسخگوی سوالات تان گرچه ساده و پیش پا افتاده است، خواهم بود.

   فکر میکنم باید ساده تر سوالم را مطرح کنم! آیا شما مسلمان هستین یا خیر؟ چون در کمنتهای دیگرتان آیات قرآن را زیر سوال برده اید! بنابراین میخواهم مطمئن شوم که آیا شما مسلمان هستین یا نی؟ سوال من هم بسیار ساده و آسان است.

   اگر گفتید: بله و یا نی، آنوقت با هم صحبت خواهیم کرد.

   تشکر

  • فهیم نام حقیقی من است، نمیدانم چرا دوستان از ذکر نمودن نام خود در هراس هستند؟ افغان باید شجاع باشد. اگر کسی قرار باشد که بترسد، آن شخص من هستم که دین اسلام و محمد را قبول ندارم و قرآن کجیم حکم قتل مرا صادر نموده است! تعجب میکنم.

  • آقایون فهیم و تریدر سلام! امیدوارم صحتمند باشید.
   نامه شما و آقای" تریدر" هر دو را مطالعه نمودم.آقای فهیم ! شما نیز میتوانید عین سوال را از خود آقای تریدر نمائید.اقای تریدر این پرسش خود را در ارتباط با عقاید گذشته خود و چرخش ظاهری 180 درجه ای خود شان توضیح بدهند.من هم خواستم تا مقداری با جزئیات افکار وعقاید شان آشنا شوم.
   آقای تریدر!من پیامها مختلف شما را که تحت اسمای مستعار: تریدر،کاسیو،آدم خان،مکوه نازونه،هزاربز وغیره دهها نامهای دیگر داده اید مطالعه کرده ام.تا حدودی آنها را بخاطر دارم.ممکن است یک عده شما را به متلون بودن مزاج متهم نمایند و یا ممکن به عدم استقرار فکری و عصبانیت مفرط متهم نمایند.شاید یک عده شما را فرد سطحی نگر و احساساتی و یا هتاک پندارند.اما من به نوبت خود،این احتمالات را رد و یا تائید نکرده بعضی نوشته های شما را خالی از لطف نمیدانم.بعضی مطالبی که در ارتباط با پناهندگان افغان در کشور یونان وغیره مینگارید واقعآ دلچسپ بوده وقابل مطالعه میباشند.با وجود این همه شناخت شما از جزئیات، من باور ندارم که شما خود در ترافیک انسانها نقش داشته باشید.ممکن است دوستان شما که از این مسیر عبور کرده اند،شما را در جریان این همه جزئیات قرار داده باشند.
   معلوماتی که از کشتار انسانها ها در تایلند و یا مظاهرات هندوان در هند که تحت اسمای مستعار دیگر داده اید هنوز بخاطر دارم.البته صحت این معلومات را تائید و یا رد نمیتوانم.آقای تریدر! من شخصآ به این نظر هستم که هر انسان باید این حق را داشته باشد که در هر لحظه و زمانی که به اعتقادات ،افکار،پندار و قضاوتهای جدید باور مند گردد،آنها را بدون ترس و یا سانسور در صورتیکه خواسته باشد در معرض اشنایی دیگران قرار بدهد.اما برای اینکار خود دلایل و علل معقول علمی داشته باشند.یعنی قادر به توضیع علمی علل تغییرات خود باشند.یعنی بتوانند توضیح بدهند که چرا در گذشته طور دیگر و امروز طور دیگری میاندیشند.هستند دانشمندانی که بعد از سالیان متمادی ، با پی بردن به مطالب جدید ،نکات نظر خود را تغییر داده و یا به قول معروف ،خودشان را اصلاح و یا کم از کم افکار خود را "آپ دیت"کرده اند.تغییرات و نتیجه گرفتنهای علمی این نوع اشخاص قابل درک است،اما قضاوتهای احساساتی و زودگذر میتواند صاحبان آن قضاوتها را در معرض بی باوری دیگران به افکار و اندیشه های شان قرار بدهد. مشکل شما نیز متاسفانه در این است که ممکن افرادی با جریانهای مختلف فکری نتوانند به شما به چشم یک انسان باثبات فکری و شایسته نگریسته و به شما به اعتماد نمایند.در هر صورت من سیر تکامل فکری شما را در مسیر زمان تحت نامهای مختلف مستعارتان دنبال خواهم نمود.اینکار را برای درک عمیق تر از شخصیت انسانها ( شما و یا هر انسان دیگری که باشد) و تحولات فکری شان در مسیر حوادث مختلف سیاسی و اجتماعی مخصوصآ کشور افغانستان انجام خواهم داد.
   آقای فهیم ! البته من با اسم دیگر شما نیز آشنا هستم.اینرا شاید شما خود تان نیز بدانید.پرسش من از شما اینست که شما چگونه تا حال به هویت های مستعارو افکار قبلی آقای "تریدر" متوجه نشده اید؟شما با مطالعه پیامهای قبلی آقای تریدر تحت نامهای مستعاری که در فوق نوشته ام ، خود تانرا در مسیر تحولات فکری ایشان قرار بدهید.البته اگر میل داشته باشید.در اینده نیز این مسیر را تعقیب خواهیم کرد.ببینیم که بالاخره از ایشان چه ساخته میشود.به امید سلامتی همه تان.

  • بابک روشن ضمیر گرامی

   تشکر از مطلبی که نوشته کردید. من از خواندن آن بسیار لذت بردم. بله حق با شماست، بخاطر همین از جناب تریدر سوال نمودم که موضع خود را مشخص کنند. جناب روشن ضمیر گرامی، من گاهی وقت به کابل پرس مراجعه میکنم و مطلب نوشته میکنم، به همین دلیل است که دیگر نامهای مستعار آقای تریدر را متوجه نشدم. من هم نسبت به ایشان خدای ناکرده توهین نکردم، فقط از ایشان سوال کردم که هدف خود را مشخص نمایند.

   خوشحالم که شما محبت نمودید و اطلاعات لازم را درباره ایشان برایم ارائه فرمودید.

   با احترام و تشکر فراوان

 • بابک !

  چه فرقی بین فهیم خان و یک طالب موجود است که یکی برای بهتر مسلمان بودن , افغانها را میکشد و دیگری برای اینکه چرا مسلمان هستند . ریشه ء توهین عقاید دینی مردم توسط فهیم خان , در نظر کنجکاوی مذهبیون میرسد به احزاب چپ در افغانستان و ایران . این اشتباهات اگر اتفاق نمیافتاد چرا احزاب چپی افغانستان بعد از چهارده سال حکومت نمودن پا به فر ار گذاشتن . و یا چرا از فقر اعتماد بنفس احزاب چپ ایران خود را بدامن یک عده اخوند انداختند . ایشان ندانسته تفی را بالا انداخته از پدر و مادر محترم خود میخواهند که روی خود را زیرش بگیرند . من مجبوراء برای حفض احترام هزارن پدران و مادران و مردم بی بضاعت افغانستان و ایران که در تمام زنده گی خود به جز حمایت موهوم خدایی در فرار از زیر دهشت کشت وخون خاندان پهلوی و نادرخانی , , نداشته اند از ایشان بپرسم که ایا اگر پدر و مادر تو مسلمان باشند , انها را منحیث انسان قبول داری و یا احترام شان را میداری و یا خیر . . ما هنوز از جنگل یک کلیک بدور خود را رسانیده ایم , یک کلیک مطلب صد سال . و هنوز مجبوریم برای بقای انسان ها و این زمین با هم پا به پای همدیگر راه بیرویم . امروز هرسه ما در لخک دروازه عدالت مردم افغانستان و ایران قرار داریم , و همه میدانیم که دین و مذهب بدست تاریخ سپردنی است والی اگر شخصی میخواهد در مقابل دین اسلام قرار گیرد . همان گونه که طالب بمبی را به کمر میبندد و در وسط شهر کابل و یا زیر ماشین جنگی امریکایی خود را میترقاند . چرا فهیم خان خود را در کعبه و یا مقر فرماندهی ملاعمر انفلاق نمیدهد . چرا مردم فقیر و بی بضاعت افغانستان را که به جز خدای موهوم و جنگ , میراثی از گذشتگان برای شان باقی نمانده است به باد توهین و فحاشی مذبوحانه قرار داده است . من هیچ بحث منطقی در رد دین از ایشان ندیده ام . بدین لحاظ در پیغام خصوصی ایشان را به وب سایت های مزخرف زدایی دعوت نماید تا کمی در ماکولات دماغی شان افزوده گردد و در عین زمان از همه میخواهم که وقتی به مقابل دشمن قرار گرفتید اول باید دشمن را از درون به بیرون ( چپه راسته ) خوب بشناسید بعد مطابق شناخت خود از انها , در مذمت شان شروع به جنگ نماید .

  • تریدر گرامی

   نخست باید خدمت شما عرض کنم که من احترام خاصی نسبت به انسانها قایل هستم. من از سخنان شما آزرده نیستم، اما موافق سخنان شما نیز نیستم. فکر میکنم که در اینباره سوتفاهم رخ داده است. اینکه شما مرا با ملا عمر همتراز نموده اید، جای تاسف است. من نمیدانم شما چه کسی هستید. شما متاسفانه با چند نام مختلف وارد کابل پرس شده اید! همچنان متاسف از این هستم که شما مرا در زمره انتحاریها و آدم کشان اسلامی قرار دادید! جنگ من با اسلام و اندیشه اسلامی است، نه با مسلمانان. جنگ با انسانها کار مسلمانان باورمند است. اسلحه من قلم است و نه بمب و منفجر کردن کعبه شما.

   این کار مسلمانان است که خود را در اتوبوسها و در مکانهای عمومی که در آن زنان و کودکان بیگناه تردد میکنند منفجر کنند تا به بهشت برین برسند.

   پدر من مسلمان و مادر من به خرد بازگشته است. من هردوی آنان را دوست دارم. به انسان و انسانیت احترام میگذارم، زیرا اندیشه من، اندیشه اسلامی نیست.

   من بالاخره نفهمیدم که شما مسلمان هستید یا اینکه نقش خردمندان را بازی میکنید؟
   اگر خردمند هستید، بهتر است اندکی ملایم تر سخن بگوئید تا بتوانیم با یکدیگر تبادله نظر کنیم. بجای اینکه مرا محکوم به مسلمان بودن کنید، بهتر است موضع خود را برایم آشکار کنید تا راحت تر بتوانیم با هم سخن بگوئیم. در مکتب انسانیت، انتحاری وجود ندارد. خشونت و خونریزی در منبع اسلام (قرآن) گنجانده شده است که من آن را با شدت رد میکنم. اتفاقا من به فکر مردم مظلوم و ستمدیده افغانستان و ایران هستم که در زیر چکمه های اسلام و ملایان لگدمال شده اند!! مجددا خدمت شما عرض میکنم که جنگ من با اسلام و اندیشه اسلامی است و اول از خانواده و فامیل خودم شروع کردم.

   اما درباره بحث منطفی درباره دین:

   شما هیچ وقت دلیل سخنانم را از من نپرسیده اید، چطور میگوئید که بحث منطقی از من ندیده اید؟ من مطمئن هستم که شما هیچ نوع مطالعه ای راجع به اسلام و قرآن ندارید، وگرنه اینچنین از مکتب اسلامی دفاع نمیکردید! اما از یک سخن شما خورسند شدم و آن ذکر اینکه دین و مذهب به دست تاریخ سپردنی است.

   اما همچنان متحیر مانده ام که شما چه کسی هستید و چه اندیشه ای دارید؟ نمیدانم!!!!!!!!!!!!!!!!

   اما به مقام انسانی شما ارزش والایی قایل هستم. در رابطه با سخنان من و شما، دیگران قضاوت خواهند کرد. در ضمن اگر از من دلایل پرسان کنید، در خدمت شما هستم. هر آیه ای که از تازینامه بخواهید برایتان نوشته میکنم تا بدانید چرا دیگر مسلمان نیستم. من از دست خشونت اسلامی فرار کرده ام، چطور خودم دست به انتحاری بزنم؟؟؟؟؟

   مجددا از کمنت شما تشکر میکنم.
   با احترام

  • تریدر گرامی

   از شما عذرخواهی میکنم اگر انتقاد من از اسلام شما را ناراحت میکند. اگر چنین است، لطفا کمنتهای مرا نخوانید تا ناراحت نشوید.

   تشکر

 • وقتی پای افغانستان در میان باشد من و همه باید همه با هم ( اول ) افغانستانی باشیم . ما افغانی یهودی داشتیم , افغانی عیسایی و هندو و سیک و بودایی هنوز داریم . دین سیزی شما مربوط خودتان است . شما میخواهید اسلام باشید یا یهودی و یا عیسایی و یا اصلاء به هیچ دینی متعلق نباشید به من کاری نیست . ولی در حقیقت شما اجازه توهین و فحاشی به حریم خصوصی افکار( معرفتء ) باشنده گان افغانستان را ندارید . شما در اصل نه تنها در مقابل اسلام در جنگ هستید بلکه بر علیه تمام ادیان اعلام جنگ نموده اید . مردمء شما منجمله پدر و مادر شما یگانه مرجع و پناهگاه و جای توصل جستن به امید بر اینده , همین خدایان اسلام را داشتن و دارند . همین خدایان اسلام و مذاهب دیگر بود که باشنده گان این کشور را بر علیه ظلم و قتل پادشاهان قداره بدست از ابدالی تا نادری همیشه موهومانه روحاء اعتماد به نفس داده کمک نموده که زنده بمانند . امروز شما بر اثر خواندن مقاله های چند از مرحوم شفا و یا نوری زاده و یا علی میر فردوس و یا ستار سلیمی ( اله دال فک ) و یا هوشنگ معین زاده و یا مهر اسا و امثال هم فیشن بدعت پرستی را بر پابرجا بودن بر پای خود از دست داده اید و مانند مسلمانان خالی الزهن بدست دلالانء چند افتاده بنیان فکری خود را بر اساس نظریات یک عده عقده ایی گذاشته اید . افغانستان از یک جنگ مذهبی به طرف یک جنگ میهنی میرود و در اخر این جنگ میهنی فقط افغان باقی مانده وارث تاریخ این کشور خواهد بود . همچنان اکثر مسلمانان امروز بر این عقیده اند که ترجمه و تفسیر بعضی ایاتی قرآنی چیزی جز توهین به شخصیت خدا نیست . امروز بر خلاف بعضی مسایل انسان ها به جز قرآن و کتاب های اسمانی وسیله دیگری را برای بهتر فهمیدن ماحول خود پیدا نموده اند , قرآات کاینات تجربه ذهن و دانش و معرفت میخواهد . شما تصور کنید که شخص سومی هستید بین خدا و کاینات , کاینات منظور هر انچه که شما در دور و بر خود میبینید و در حالت حرف زدن و گفتن با شما است و شما به خاطریکه زبانی انرا نمیدانید , نمیتوانید ان صورت ها و رموز را بفهمید . برای اینکه شما به قوام فهم برسید باید حد اقل در فصلی خزان عمر خود باشید ورنه باید در تحصیل و دانستن ابعاد و اکناف خود از بدو شناخت دست راست و چپ خود شروع نماید . منظور اگر مانند یکی از پسران ناراض خانواده اسلام قرآن را بسوزانید و جهنم را به مفت بخرید از این لحظهء بغاوت تا لحظه روبرو ایستادن به مقابل خدا وقت کافی دارید تا دلایل مستحکم خود را در محاکمه علنی روز اخرت برای دفاع از خود به جلسه فرشتگان و عزایل ها و اصرافیل ها و ملایک و شیاطن که در گوشه با پوسخندی تمسخر امیزی بر ما انسانها نگاه بسته , ایستاده است , , پیش نماید . باقی احترام شما بر مردم افغانستان در عمل بر اعتبار شما میافزاید .

  • تریدر

   من از نوشته های شما فهمیدم که شما مسلمان هستید. مسلمانی باورمند، اما اندکی متفاوت از ملاعمر و بن لادن!!!
   این مقاله هائی که شما ذکر نموده اید، هیچکدام را مطالعه نکردم و به استناد از این مقالات اظهارنظر نمیکنم.

   من قرآن (تازینامه)، که منبع موثق اسلام است را مطالعه نمودم و اطمینان دارم که شما تا حالا جرات تفحص در یک آیه از آن را نداشته اید!!!!! من یک مرد آزاده و بالغ هستم که احتیاجی به مرجع تقلید ندارم و عقل من، مرجع تقلید من است. آفریدگار به من عقل و منطق عصا نموده تا خودم خوب و بد را تمیز دهم. تقلید کردن و کورکورانه عمل کردن، کار یک مسلمان تسلیم شده است. اسلام یعنی تسلیم.

   من تسلیم عقل و منطق خودم هستم و گوسپندوار به دنبال کسی نمیروم. شما اعتقاد دارید که قرآن مرا نابود خواهد ساخت!!! خوب، این نشان دهنده این است که شما مسلمان بدون مطالعه و اعصاب خراب هستین.
   من عاشق کشورم هستم و برای مردم کشورم گریه میکنم. برای آنانی که گرسنه و بدون سرپناه هستند اشک میریزم. بنابراین من اسلام را باعث این همه بدبختی میدانم و اعتقاد من این است که وجود اسلام، کشور مرا به سوی نابودی و فقر سوق داده و خواهد داد. من به همه ادیان احترام قایل هستم، اما به دین اسلام که حکم قتل من و امثال مرا صادر نموده موافق نیستم و با آن می جنگم. من کاری با اسلام نداشتم، صرفا خواستم تا درباره قرآن مطالعه کنم، اما در قرآن به صراحت مشاهده نمودم که من را محکوم من مرگ نموده است. در قرآن گفته شده که هیچ دینی جز اسلام پذیرفته نمیشود و اگر کسی بخواهد قرآن و محمد را زیر سوال ببرد، باید نابود شود!!!

   آقای تریدر، لطفا حرف منطقی بزنید و از دفاع از اسلام خودداری نمائید. اگر واقعا جستجوگر هستید، لطفا از من در هر مورد مدرک بخواهید تا از تازینامه تان برای شما ریفرنس بیاورم.

   تشکر. 

 • نوشته آقای فهیم مفید و قابل مطالعه و مکث است.

  مذهب مسله شخصی انسان است و هیچ ارتباطی نباید با دیگران داشته باشد زیرا راز و نیازش با خدایش است.

  هرزمانیکه مذهب با سیاست و دولتداری مخلوط شود حیثیت و اعتبار خود را از دست میدهد.

  متاسفانه در کشور ما بخصوص از مذهب به شکل خیلی عار و زشت آن برای مقاصد شخیص، گروهی و سمتی استفاده صورت گرفته است که نتیجه آن هم بی اعتبار شدن اسلام و مسلمان نما های استفاده جو در بین مردم است.

  این جهادی های خون آشام چون جنایتکار حکمتیار، قهرمان مولی احمق شاه مسعود، شیطان الدین ربانی ، ملا عمر و غیره بودند که حتی بالای قرآن در کعبه دست گذاشتند و قسم خوردند ولی آنرا با جنایات حیوانی شکستند.

  امروز یک هندوی افغان بنام خانم انار کلی برای ولسی جرگه افغانستان کاندید شده است. من دعا میکنم که او برنده شود.

  درصورت برنده شدن من نمیدانم دیگر وکلای ولسی جرگه چگونه از این خانم خواهند خواست که در روز افتتاح ولسی جرگه جدید سرود ملی افغان را با دیگران بخواند وقتی به سرود ملی هم رنگ قومی و مذهبی داده اند.

  اول در سرود ملی نامی از هندو ها و سکهه ها برده نشده است و دوم به غیر از اسلام از مذاهب دیگر افغانستان هم یادی نشده است.

  اینرا میگویند رشخند شدن مذهب .

 • اگر واقعا جستجوگر هستید، لطفا از من در هر مورد مدرک بخواهید تا از تازینامه تان برای شما ریفرنس بیاورم.

  از اینکه شما ( الف دو ضبر ان و دو ضر اون و دو پیش بن ) خود را خوب ضفت هستید من میدانم و از اینکه شما فقط برای نفی دین چند تا ایه قران را برای نشر نمودن و منفی بافی دارید , اتفاقاء همه از ان ایه ها خبر اند . و ان ایه ها و تمام دلایل شما کاپی و نقل از زبان و فهم دیگران است نه از کنکاش خود شما و نیافتن خدا و برگشت شما به من و دیگران و اطلاع دادن و یا منادی نمودن بر نبودن خدا و یا دروغ بودن قرآن . لحظه ملاحظه کن که محمد را تازی میگویی , حتما پیروان محمد نیز تازی ها هستند و دو تا از ان پیروان محمد تازی پدر و مادر تو نیز بودند و یا هستند . برای اینکه به پدر و مادر تو که هر دو افغان بودند و یا هستند توهین نشود حد اقل از توهین نمودن و فحاشی که اخرش به خانواده محترم خود شما میرسد دست نگه دار . حالا این مسله را بر مسلمان بود و یا افغان بودن من ضرب میزنی , من حرفی ندارم . ولی برای مبارزه با اسلام راه های دیگر نیز است که میتوانی از ان راه ها استفاده نموده هم احترام خانواده ات را نگه داری و هم مردم را از پرستش موهومات باز داری . ولی من مطمین هستم که این حرف ها به خورد تو نمیرود و تو دست از نوهین پدر و مادرت بر نخواهی داشت . در عین زمان طالبان در افغانستان مورد تعقیب برای جنایت های شان است نه اسلام .

  • آقای تریدر

   لطفا اجازه دهید که بزرگان و خردمندان درباره نوشته های من قضاوت کنند. شما جز تهمت زدن و قضاوت کردن ناعادلانه، کاری دیگری یاد ندارید. ای کاش حتا سواد نوشتن میداشتید تا بهتر نوشته های شما را می فهمیدم.

   آقای دانشمند! شما از کجا می فهمید که من صرفا چند آیه بیش یاد ندارم و آن آیات کاپی شده از دیگران است! مطالبی که شما نوشته میکنید، شخصیت شما را زیر سوال میبرد و آن را منفی جلوه میدهد!

   شما فکر کنم که کدام مشکل دیگری هم داشته باشید، چون در نوشته های قبلی ام ذکر کردم که من به مقام انسانیت احترام خاصی قایل هستم و به همه ادیان احترام میگذارم، اما چون اسلام من و امثال مرا که جستجوگر حقیقت هستیم، به مرگ محکوم کرده است.

   نمیدانم چرا اسلام دانی شما بدرد آمده است؟ گپ های شما هم مانند قرآن ضد و نقیض است. در یکجا نوشته میکنید که: هر کس به هر دین و عقیده ای که باشد میتواند آزادانه در افغانستان زندگی کند، و از طرف دیگر این سخنان خود را با دفاع کورکورانه از اسلام نفی میکنید!!!!!

   شاید شما هم میگوئید: اسلام در ذات خود ندارد عیبی، عیب از مسلمانی ماست؟ اینطور که من از نوشته های شما برداشت کردم، مقصد شما همین است که اسلام را دین محبت معرفی کنید. کوشش شما بیهوده است. شما کوشش میکنید که خود را بیطرف و خردمند معرفی کنید، از اینرو همیشه با چند آی دی مختلف وارد کابل پرس میشوید تا افکار دیگران را نسبت به اسلام تغییر دهید، اما غافل از اینکه مسلمان شناسی من درجه یک است. 

   مجددا چون شما اندکی مشکل دارید، خدمت شما عرض میکنم که من مشکلی با اشخاصی مانند پدر و مادر خودم و دیگران ندارم، چرا؟ چون همانطور که من هم قبل از هشت سال پیش تبر مسلمان بودم، و اطلاعات اندکی از اسلام داشتم و مانند اجدادم کورکورانه اطاعت میکردم (چنان که شما چنین میکنید)، آنان نیز ناخواسته در جهل و نادانی بسر می برند. بنابراین من به آنان احترام میگذارم. اما مشکل من با ایدئولوژی اسلام است که باعث ویرانی دنیا شده است.

   تریدر جان، اگر سواد فهمیدن سخنان مرا ندارید، بهتر است چیزی نوشته نکنید، یا لااقل نوشته های مرا با دقت مطالعه کنید.

   با تشکر فراوان.

 • جناب محترم تیوریسن ضد اسلامی فهیم خان !

  تو و امثال تو مرا مجبور به دفاع از مسلمانان افغانستان نموده است . تو با اسلام در جنگ هستی نه با مردم افغانستان . حالا هر چیزی که مربوط مردم افغانستان میشود از جمله دین و مذهب و عبادت و اصولیات اسلامی و فروعیات اسلامی و و و باید احترام کنی و در عین زمان اگر میخواستی کهنه بودن و یا قابل استفاده نبودن قوانین اسلامی را بر خانواده افغانی خود تشریح بدهی . . نباید از فحاشی کار بگیری . و از من همیشه میخواهی از تو بپرسم که مثلاء حقوق زن در جوامع متمدن یعنی امریکا و اروپا و یا در مخیله تو یعنی چی است تا تو فوراء به اسلام بپری و ایات از سوره النسا را برایم بخوانی که مثلاء خدای فلان فلان شده زن را کشتزار های مرد ها ساخته است و یا بله بله بله . . و نباید خدا این کار را میکرد باید مانند امریکایی ها زن را جلو مردهای گوناگون به نام های گوناگون عرضه میداشتند تا از لذت دنیوی انسانهای متمدن ء چون جرج بش و پاپ پال بک و دو سه و چهر و پنج و شش با نن ها و پسران جوان و خوشگیل واتیکانی نرد عشق در خلوت گه حضرت عیسی با هم میباختند . چند تا طالب چند تا خواهر خود را سر بریدند و یا سنگسار کردند و یا شلاق زدند . به مردم افغانستان چه ربطی دارد این مسله را . مگر مردم افغانستان عرب هستند که تو انها را مورد تاخت و تاز قرارمیدهی . شش میلیون یهودی که در جرمنی سوختانده شدند همه انها ( جرمن ) بودند . و یا تقسیم هندو پاکستان تقسیم هندوستان نیست بلکه ماهرانه مسلمانان هند را به دو حصه تقسیم نمودند . در افغانستان نیز مردم ما به دو حصه تقسیم گشته اند یکی طالب و دیگری مسلمانان ( متاسفانه ما در کشور فقط افغانی نداریم ) . حاالا برای اینکه تو دشمن طالب هستی , میخواهی افغانهای که به جز خدا برای شان چیزی در زنده گی باقی نمانده است , مورد شماطت قرار دهی و انها را بد بیراه بگویی . بگذار افغانهای که عمرشان به اخر رسیده و افغانستان را از دست رفته میبینند زیاد رنج نکشند , و نسل نوی که میآید در میان بمب و راکت و نفرت و اهانت انها نه از گذشته طلایی افغانستان خبر خواهند بود و نه به اینده افغانستان امید وار . شما میتوانید در میان این اب خیط به اسانی ماهی گرفته خود را ارضا کنید . معمولاء دانش ضد دین زیاد در جامعه اسلامی بدرد نمیخورد .

  • آقای تریدر

   از نوشته های تان مشخص است که شخص بی ادبی هستید. من با شما مودبانه سخن میگویم، اما شما با بی احترامی با من سخن میگوئید. خوب، بنابراین نتیجه میگیریم که شما مشکل روحی روانی دارید. همانطور که در نوشته قبلی ذکر نمودم، شما نوشته هایم را نمیخوانید و با عصبانیت جواب نوشته میکنید.

   من با صراحت و واضح عرض کردم که به انسان و انسانیت احترام میگذارم، اما با ایدئولوژی اسلامی مخالف هستم. به نظر من، طالبان و ملایان ایرانی مسلمان واقعی هستند و کسانی مانند شما، هیچ اطلاعی درباره اسلام ندارید و صرفا از زبان ملایان مساجد نقل قول میکنید.

   شما حتما در یکی از کشورهای اروپائی هستید. در ضمن من با غرب و موقعیت زن در غرب کاری ندارم، اما زن ستیزی در اسلام آشکار است و صرفا چشم بصیرت لازم است تا مشاهده کند.

   در آخر، شما یک انسان جاهل و روانی هستید. به نظر من شما یک انسان بی ادب و مسلمانی جاهل هستید که کوشش دارید خود را دانا جلوه دهید. اما از نوشته هایتان مشخص شده که یک شخص بیسواد و ملا صفت هستی.
   در شان من نیست که با شخص جاهلی مانند شما هم کلام شوم. اول بروید و تازینامه تان را مطالعه کنید و سپس آمده و اظهار نظر بفرمائید. در ضمن حتما به داکتر چشم مراجعه کنید تا بتوانید مطالب نوشته شده را واضح تر بخوانید.

   أدعو لِلرَجُل أحمَق مِثلك

  • الله ای که صرفا به فکر پائین تنه محمد تازی بوده است. این هم صفت خدائی که اسلام به ما معرفی کرده.

   70% آیات قرآن، آیات خشونت آمیز و جنایی است و 30% دیگر آن، مربوط به سکس است.

   سوره التحریم:

   (1) يا أَيُّهَا النَّبِيُّ لِمَ تُحَرِّمُ ما أَحَلَّ اللَّهُ لَكَ تَبْتَغِي مَرْضاتَ أَزْواجِكَ وَ اللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ (1) اي پيامبر ، چرا چيزي را که خدا بر تو، حلال کرده است ، به خاطر خشنود ساختن زنانت بر خود حرام مي کني ؟ و خدا آمرزنده و مهربان است

   (2) قَدْ فَرَضَ اللَّهُ لَكُمْ تَحِلَّةَ أَيْمانِكُمْ وَ اللَّهُ مَوْلاكُمْ وَ هُوَ الْعَلِيمُ الْحَكِيمُ (2) خدا براي شما گشودن سوگندهايتان را مقرر داشته است خداست ياور شما ،و اوست دانا و حکيم

   (3) وَ إِذْ أَسَرَّ النَّبِيُّ إِلى بَعْضِ أَزْواجِهِ حَدِيثاً فَلَمَّا نَبَّأَتْ بِهِ وَ أَظْهَرَهُ اللَّهُ عَلَيْهِ عَرَّفَ بَعْضَهُ وَ أَعْرَضَ عَنْ بَعْضٍ فَلَمَّا نَبَّأَها بِهِ قالَتْ مَنْ أَنْبَأَكَ هذا قالَ نَبَّأَنِيَ الْعَلِيمُ الْخَبِيرُ (3) آنگاه که پيامبر با يکي از زنان خود رازي در ميان نهاد ، چون آن زن آن ، راز با ديگري باز گفت ، خدا پيامبر را از آن آگاه ساخت و او پاره اي ازآن راز را بر آن زن آشکار کرد و از افشاي پاره اي ديگر سر باز زد زن گفت : چه کسي تو را از اين ماجرا آگاه کرده است ؟ گفت : آن خداي داناي آگاه به من خبر داده است

   (4) إِنْ تَتُوبا إِلَى اللَّهِ فَقَدْ صَغَتْ قُلُوبُكُما وَ إِنْ تَظاهَرا عَلَيْهِ فَإِنَّ اللَّهَ هُوَ مَوْلاهُ وَ جِبْرِيلُ وَ صالِحُ الْمُؤْمِنِينَ وَ الْمَلائِكَةُ بَعْدَ ذلِكَ ظَهِيرٌ (4) اگر شما دو زن توبه کنيد بهتر است ، زيرا دلهايتان از حق بازگشته است و اگر براي آزارش همدست شويد ، خدا ياور اوست و نيز جبرئيل و مؤمنان شايسته و فرشتگان از آن پس ياور او خواهند بود

   (5) عَسى رَبُّهُ إِنْ طَلَّقَكُنَّ أَنْ يُبْدِلَهُ أَزْواجاً خَيْراً مِنْكُنَّ مُسْلِماتٍ مُؤْمِناتٍ قانِتاتٍ تائِباتٍ عابِداتٍ سائِحاتٍ ثَيِّباتٍ وَ أَبْكاراً (5) شايد اگر شما را طلاق گويد پروردگارش به جاي شما زناني بهتر از شمايش ، بدهد زناني مسلمان ، مؤمن ، فرمانبردار ، توبه کننده ، اهل عبادت و روزه گرفتن ، خواه شوهر کرده ، خواه باکره

   (6) يا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا قُوا أَنْفُسَكُمْ وَ أَهْلِيكُمْ ناراً وَقُودُهَا النَّاسُ وَ الْحِجارَةُ عَلَيْها مَلائِكَةٌ غِلاظٌ شِدادٌ لا يَعْصُونَ اللَّهَ ما أَمَرَهُمْ وَ يَفْعَلُونَ ما يُؤْمَرُونَ (6) اي کساني که ايمان آورده ايد ، خود و خانواده خود را از آتشي که هيزم آن مردم و سنگها هستند نگه داريد فرشتگاني درشت گفتار و سختگير بر آن آتش موکلند هر چه خدا بگويد نافرماني نمي کنند و همان مي کنند که به آن مامور شده اند

   (7) يا أَيُّهَا الَّذِينَ كَفَرُوا لا تَعْتَذِرُوا الْيَوْمَ إِنَّما تُجْزَوْنَ ما كُنْتُمْ تَعْمَلُونَ (7) اي کافران ، در آن روز پوزش مخواهيد جز اين نيست که شما را برابر کاري که کرده ايد کيفر مي دهند

   (8) يا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا تُوبُوا إِلَى اللَّهِ تَوْبَةً نَصُوحاً عَسى رَبُّكُمْ أَنْ يُكَفِّرَ عَنْكُمْ سَيِّئاتِكُمْ وَ يُدْخِلَكُمْ جَنَّاتٍ تَجْرِي مِنْ تَحْتِهَا الأَْنْهارُ يَوْمَ لا يُخْزِي اللَّهُ النَّبِيَّ وَ الَّذِينَ آمَنُوا مَعَهُ نُورُهُمْ يَسْعى بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَ بِأَيْمانِهِمْ يَقُولُونَ رَبَّنا أَتْمِمْ لَنا نُورَنا وَ اغْفِرْ لَنا إِنَّكَ عَلى كُلِّ شَيْ‏ءٍ قَدِيرٌ (8) اي کساني که ايمان آورده ايد ، به درگاه خدا توبه کنيد ، توبه اي از، روي اخلاص باشد که پروردگارتان گناهانتان را محو کند و شما را به بهشتهايي داخل کند که در آن نهرها جاري است در آن روز ، خدا پيامبر و کساني راکه با او ايمان آورده اند فرو نگذارد ، و نورشان پيشاپيش و سمت راستشان در حرکت باشد مي گويند : اي پروردگار ما ، نور ما را براي ما به کمال رسان و ما را بيامرز ، که تو بر هر کاري توانا هستي ،

   (9) يا أَيُّهَا النَّبِيُّ جاهِدِ الْكُفَّارَ وَ الْمُنافِقِينَ وَ اغْلُظْ عَلَيْهِمْ وَ مَأْواهُمْ جَهَنَّمُ وَ بِئْسَ الْمَصِيرُ (9) اي پيامبر ، با کفار و منافقان جهاد کن و بر آنها سخت بگير، جايگاهشان جهنم است که بد سرانجامي است

   (10) ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلاً لِلَّذِينَ كَفَرُوا امْرَأَتَ نُوحٍ وَ امْرَأَتَ لُوطٍ كانَتا تَحْتَ عَبْدَيْنِ مِنْ عِبادِنا صالِحَيْنِ فَخانَتاهُما فَلَمْ يُغْنِيا عَنْهُما مِنَ اللَّهِ شَيْئاً وَ قِيلَ ادْخُلاَ النَّارَ مَعَ الدَّاخِلِينَ (10) خدا براي کافران مثل زن نوح و زن لوط را مي آورد که هر دو در نکاح دو تن از بندگان صالح ما بودند و به آن دو خيانت ورزيدند و آنها نتوانستنداز زنان خود دفع عذاب کنند و گفته شد : با ديگران به آتش در آييد

   (11) وَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلاً لِلَّذِينَ آمَنُوا امْرَأَتَ فِرْعَوْنَ إِذْ قالَتْ رَبِّ ابْنِ لِي عِنْدَكَ بَيْتاً فِي الْجَنَّةِ وَ نَجِّنِي مِنْ فِرْعَوْنَ وَ عَمَلِهِ وَ نَجِّنِي مِنَ الْقَوْمِ الظَّالِمِينَ (11) و خدا براي کساني که ايمان آورده اند ، زن فرعون را مثل مي زند آنگاه ، که گفت : اي پروردگار من ، براي من در بهشت نزد خود خانه اي بنا کن و مرا از فرعون و عملش نجات ده و مرا از مردم ستمکاره برهان

   (12) وَ مَرْيَمَ ابْنَتَ عِمْرانَ الَّتِي أَحْصَنَتْ فَرْجَها فَنَفَخْنا فِيهِ مِنْ رُوحِنا وَ صَدَّقَتْ بِكَلِماتِ رَبِّها وَ كُتُبِهِ وَ كانَتْ مِنَ الْقانِتِينَ (12) و مريم دختر عمران را که شرمگاه خويش رااز زنا نگه داشت و مااز روح خود در آن دميديم و او کلمات پروردگار خود و کتابهايش را تصديق کرد و او از فرمانبرداران بود

  • الله خدا نیست، دشمن خداست.

   آیات جنایی قرآن: قابل توجه جاهلان مسلمان:

   سوره توبه آیه 123

   يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ قَاتِلُواْ الَّذِينَ يَلُونَكُم مِّنَ الْكُفَّارِ وَلِيَجِدُواْ فِيكُمْ غِلْظَةً وَاعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ مَعَ الْمُتَّقِينَ.

   ای کسانیکه ایمان آورده اید، کافرانی که نزد شمایند را بکشید! تا در شما درشتی و شدت را بیابند. و بدانید که خداوند با پرهیزکاران است! ترجمه ها، تفاسير، شان نزول و توضیحات بیشتر...

   سوره محمد آيه 4

   فَإِذا لَقِيتُمُ الَّذِينَ كَفَرُوا فَضَرْبَ الرِّقَابِ حَتَّى إِذَا أَثْخَنتُمُوهُمْ فَشُدُّوا الْوَثَاقَ فَإِمَّا مَنًّا بَعْدُ وَإِمَّا فِدَاء حَتَّى تَضَعَ الْحَرْبُ أَوْزَارَهَا ذَلِكَ وَلَوْ يَشَاء اللَّهُ لَانتَصَرَ مِنْهُمْ وَلَكِن لِّيَبْلُوَ بَعْضَكُم بِبَعْضٍ وَالَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ فَلَن يُضِلَّ أَعْمَالَهُمْ.

   چون با کافران روبرو شديد، گردنشان را بزنید. و چون آنها را سخت فرو فکنديد، اسيرشان کنيد و سخت ببنديد. آنگاه يا به منت آزاد کنيد یا به فدیه. تا آنگاه که جنگ به پايان آيد. و اين است حکم خدا. و اگر خدا ميخواست از آنان انتقام ميگرفت، ولی خواست تا شمارا به یکدیگر بیازماید. و آنان که در راه خدا کشته شده اند اعمالشان را باطل نميکند. ترجمه ها، تفاسير، شان نزول و توضیحات بیشتر...

   فیلمهای پیاده شدن این دستور قرآن را در بخش جنایات اسلامگرایان مشاهده کنید.

   سوره انفال آیه 39 صفحه 182

   وَقَاتِلُوهُمْ حَتَّى لاَ تَكُونَ فِتْنَةٌ وَيَكُونَ الدِّينُ كُلُّهُ لِلّه فَإِنِ انتَهَوْاْ فَإِنَّ اللّهَ بِمَا يَعْمَلُونَ بَصِيرٌ .

   با آنان نبرد کنيد تا ديگر فتنه ای نباشد و دين همه دين خدا گردد پس اگر باز ايستادند ، خدا کردارشان را می بيند.

   سوره احزاب آیه 61 صفحه 427

   مَلْعُونِينَ أَيْنَمَا ثُقِفُوا أُخِذُوا وَقُتِّلُوا تَقْتِيلًا.

   اینان لعنت شدگانند. هرجا یافته شوند باید دستگیر گردندو به سختی کشته شوند. ترجمه ها، تفاسير، شان نزول و توضیحات بیشتر...

   سوره مائده آیه 33

   إِنَّمَا جَزَاء الَّذِينَ يُحَارِبُونَ اللّهَ وَرَسُولَهُ وَيَسْعَوْنَ فِي الأَرْضِ فَسَادًا أَن يُقَتَّلُواْ أَوْ يُصَلَّبُواْ أَوْ تُقَطَّعَ أَيْدِيهِمْ وَأَرْجُلُهُم مِّنْ خِلافٍ أَوْ يُنفَوْاْ مِنَ الأَرْضِ ذَلِكَ لَهُمْ خِزْيٌ فِي الدُّنْيَا وَلَهُمْ فِي الآخِرَةِ عَذَابٌ عَظِيمٌ.

   سزاى كسانى كه با [دوستداران] خدا و پيامبر او مى‏جنگند و در زمين به فساد مى‏كوشند جز اين نيست كه كشته شوند يا بر دار آويخته گردند يا دست و پايشان در خلاف جهت‏ يكديگر بريده شود يا از آن سرزمين تبعيد گردند اين رسوايى آنان در دنياست و در آخرت عذابى بزرگ خواهند داشت. ترجمه ها، تفاسير، شان نزول و توضیحات بیشتر...

   فیلم پیاده شدن این قانون اسلامی را از اینجا ببینید - قطع کردن دست و پا طبق دستور قرآن

   سوره مائده آیه 38

   وَالسَّارِقُ وَالسَّارِقَةُ فَاقْطَعُواْ أَيْدِيَهُمَا جَزَاء بِمَا كَسَبَا نَكَالاً مِّنَ اللّهِ وَاللّهُ عَزِيزٌ حَكِيمٌ.

   و مرد و زن دزد را به سزاى آنچه كرده‏اند دستشان را به عنوان كيفرى از جانب خدا ببريد و خداوند توانا و حكيم است. ترجمه ها، تفاسير، شان نزول و توضیحات بیشتر...

   فیلم پیاده شدن این قانون اسلامی را از اینجا ببینید. - شکنجه، دست قطع کردن در عراق

   سوره التوبه آیه 28 صفحه 192

   يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ إِنَّمَا الْمُشْرِكُونَ نَجَسٌ فَلاَ يَقْرَبُواْ الْمَسْجِدَ الْحَرَامَ بَعْدَ عَامِهِمْ هَـذَا وَإِنْ خِفْتُمْ عَيْلَةً فَسَوْفَ يُغْنِيكُمُ اللّهُ مِن فَضْلِهِ إِن شَاء إِنَّ اللّهَ عَلِيمٌ حَكِيمٌ.

   ای کسانی که ایمان آورده اید، مشرکان نجسند و از سال بعد نباید به مسجد الحرام نزدیک شوند، و اگر از بینوایی میترسید، خدا اگر بخواهد به فضل خوش بی نیازتان خواهد کرد. زیرا خدا دانا و حکیم است.

   سوره التوبه آیه 29 صفحه 192

   قَاتِلُواْ الَّذِينَ لاَ يُؤْمِنُونَ بِاللّهِ وَلاَ بِالْيَوْمِ الآخِرِ وَلاَ يُحَرِّمُونَ مَا حَرَّمَ اللّهُ وَرَسُولُهُ وَلاَ يَدِينُونَ دِينَ الْحَقِّ مِنَ الَّذِينَ أُوتُواْ الْكِتَابَ حَتَّى يُعْطُواْ الْجِزْيَةَ عَن يَدٍ وَهُمْ صَاغِرُونَ.

   کسانی را از اهل کتاب که به خدا و روز قیامت ایمان نمی آورند و چیزهایی را که خدا و پیامبرش حرام کرده است بر خود حرام نمیکنند و دین حق را نمیپذیرند بکشید، تا آنگاه که به دست خود در عین مذلت جزیه بدهند. ترجمه ها، تفاسير، شان نزول و توضیحات بیشتر...

   سوره النساء (زنان) آیه 89 صفحه 93

   وَدُّواْ لَوْ تَكْفُرُونَ كَمَا كَفَرُواْ فَتَكُونُونَ سَوَاء فَلاَ تَتَّخِذُواْ مِنْهُمْ أَوْلِيَاء حَتَّىَ يُهَاجِرُواْ فِي سَبِيلِ اللّهِ فَإِن تَوَلَّوْاْ فَخُذُوهُمْ وَاقْتُلُوهُمْ حَيْثُ وَجَدتَّمُوهُمْ وَلاَ تَتَّخِذُواْ مِنْهُمْ وَلِيًّا وَلاَ نَصِيرًا.

   دوست دارند همچنان که خود به راه کفر میروند شما نیز کافر شوید تا برابر گردید. پس با هیچ یک از آنان دوستی مکنید تا آنگاه که در راه خدا مهاجرت کنند. و اگر سر باز زدند در هرجا که آنها را بیابید بگیرید و بکشید و هیچ یک از آنها را به دوستی و یاری برمگزینید. ترجمه ها، تفاسير، شان نزول و توضیحات بیشتر...

   سوره الانفال (غنایم جنگی) آیه 12 صفحه 179

   إِذْ يُوحِي رَبُّكَ إِلَى الْمَلآئِكَةِ أَنِّي مَعَكُمْ فَثَبِّتُواْ الَّذِينَ آمَنُواْ سَأُلْقِي فِي قُلُوبِ الَّذِينَ كَفَرُواْ الرَّعْبَ فَاضْرِبُواْ فَوْقَ الأَعْنَاقِ وَاضْرِبُواْ مِنْهُمْ كُلَّ بَنَانٍ.

   و آنگاه را که پروردگارت به فرشتگان وحی کرد: من با شمایم. شما مومنان را به پایداری وادارید. من در دلهای کافران بیم خواهم افکند. بر گردنهایشان بزنید و انگشتانشان را قطع کنید. ترجمه ها، تفاسير، شان نزول و توضیحات بیشتر...

   سورهُ توبه آیه 5 صفحه 188

   فَإِذَا انسَلَخَ الأَشْهُرُ الْحُرُمُ فَاقْتُلُواْ الْمُشْرِكِينَ حَيْثُ وَجَدتُّمُوهُمْ وَخُذُوهُمْ وَاحْصُرُوهُمْ وَاقْعُدُواْ لَهُمْ كُلَّ مَرْصَدٍ فَإِن تَابُواْ وَأَقَامُواْ الصَّلاَةَ وَآتَوُاْ الزَّكَاةَ فَخَلُّواْ سَبِيلَهُمْ إِنَّ اللّهَ غَفُورٌ رَّحِيمٌ.

   پس چون ماههاي حرام به سر آمد آنگاه مشركان را هر جا يافتيد به قتل رسانيد. و آنها را دستگير و محاصره كنيد . و هر سو در كمين آنها باشيد. چنانچه توبه كردند و نماز به پاي داشتند و زكات دادند پس از آنها دست بداريد. كه خدا آمرزنده و مهربان است. ترجمه ها، تفاسير، شان نزول و توضیحات بیشتر...

   سوره توبه آیه 12 صفحه 189

   وَإِن نَّكَثُواْ أَيْمَانَهُم مِّن بَعْدِ عَهْدِهِمْ وَطَعَنُواْ فِي دِينِكُمْ فَقَاتِلُواْ أَئِمَّةَ الْكُفْرِ إِنَّهُمْ لاَ أَيْمَانَ لَهُمْ لَعَلَّهُمْ يَنتَهُونَ.

   اگر پس از بستن پیمان، سوگند خود شکستند و در دین شما طعن زدند، با پیشوایان کفر قتال کنید که ایشان را رسم سوگند نگه داشتن نیست، باشد که از کردار خود باز ایستند. ترجمه ها، تفاسير، شان نزول و توضیحات بیشتر...

   سوره ماده گوساله(بقره) آیه 191 صفحه 31

   وَاقْتُلُوهُمْ حَيْثُ ثَقِفْتُمُوهُمْ وَأَخْرِجُوهُم مِّنْ حَيْثُ أَخْرَجُوكُمْ وَالْفِتْنَةُ أَشَدُّ مِنَ الْقَتْلِ وَلاَ تُقَاتِلُوهُمْ عِندَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ حَتَّى يُقَاتِلُوكُمْ فِيهِ فَإِن قَاتَلُوكُمْ فَاقْتُلُوهُمْ كَذَلِكَ جَزَاء الْكَافِرِينَ.

   هرجا که آنها را بیابید بکشید و از آنجا که شما را رانده اند، برانیدشان، که فتنه از قتل بدتر است. و در مسجد الحرام با آنها مجنگید مگر آنکه با شما بجنگند. و چون با شما جنگیدند بکشیدشان که این است پاداش کافران.

  • این هم آیاتی برابر و حتی بهتر از آیان انسان ستیز قرآن:

   http://www.zandiq.com/pandiq/0...

   تقدیم به تازی صفتان بی خرد و نادان.

  • وب سایت های که جناب فهیم خان در این جا نشر میکند همه توسط یک عده بچه ننه های شلوار پاتشتی اوبنایی ایرانی که عقده های شخصی از مردم خود دارند ایجاد شده است . و این اقا فهیم دنباله رو و تفاله بردار ایرانی ها ان وب سایت ها را برای شما عرضه مجانی میدارد . ولی من از همه افغانها میخواهم که کور کورانه دنبال هیچ دین و مذهبی نروید . دین اسلام را با عنعنات و قوانین تاریخی زنده گانی و افغانیت خود مقایسه نماید . اگر باز هم دین اسلام مورد قبول شما واقع شد , نگرش دارید . . ورنه این دین را با ان ملا ه های ان و با تمام بساط ان دوباره از ان جای که امده است یعنی سعودی عربیه برگردانید و خود را راحت سازید .

 • ببین من این را قبلاء میدانستم که تا زیر دمبت خار بمانند از دهنت عربی استفراق مینمایی . این فیشن کافر بودن چیز تازهء نیست و در زمان بدو اسلام نیز پیغمبر های کذایی زیاد به وجود امده بودن و لی راه خود را کشیده رفتند . من از یک چیز میخواستم به تو بفهمانم که اسلام و یا خدا و یا دین و مذهب همه از نظر من نیز متنروک شده است و انسان امروزی نمیتواند انچنانی که ایمه و صحابه با ان قوانین اسلامی در شرایطی که نمیشد با ان مسلمانان واقعی بود , , زیستند و عمل کردن و نشان دادن که اسلام را میتوانند پخش کنند . منحیث اصول و یا سیستم و یا برای داشتن یک مرکزیت برای پیش برد جامعه قبل از اینکه شما اسلام را متروک میسازید باید نعم البدلی برای جامعه داشته باشید . . که شما ندارید . و یا من اشتباهاء یک شخص که از اثر عقده های شخصی با اسلام در جنگ اشت ( شما ) خطاب میکنم . بهر حال منظور از اصول و قوانین در اجتماع همان داشتن زنده گی مرفع است . در قدیم هزار سال قبل وقتی عربها دختر های خود ا زنده به گور مینمودند و محمد انهارا منع مینمود و به همه اعتبار و حیثیت انسان را میفهماند . ولی اما امروز شما میخواهید به جای اینکه دختر های خود را به قبر انداخته روی انها خاک انداخته فراموششان کنید . . شما دوباره جامعه را به سوی پدر سگ سالاری مبیرید . خنده دار است . یعنی چه پدرسگ سالاری . پدر سگ سالاری به جامعه میگویند که در ان انسانها خواص و عادات حیوانات را بر خود میگیرند , مثلاء قوانین از قبیل ملکیت شخصی و یا حریم خانواده معنی خود را از دست داده است و انسانهای که امروز تولد شده اند بعداز شناخت دست چپ و راست خود بنا به نداشتن قوانین جامعه اصولی و فروعی و قوانین عرفی میتوانند به سر مادر و یا خواهر خود بپرند و مانند سگ از انها نسل گیری کنند . بگذارند نام انرا جامعه متمدن . این یک مثال کوچک است . بی اعتنایی به نهی از منکر و یا امر بالمعروف . . منظور اوامر خداوندی نیست و یا نهی از منکر و یا امر بالمعروف شیوه زنده گان خدایی را تغیر نمیدهد و یا اثری به زندگان فرشتگان و یا ملایک ندارد بلکه این قوانین را انسان ها برای بهتر زنده گی نمودن خود ساخته اند . حالا وقتی خانم شما با دوست پسر خود به خانه شما امد و در بستر شما با دوست پسر خود نرد عشق باخت و ار همدیگر نسل گیری نمودن برای شما اصلاء بد آیند نباید باشد . . چرا که شما متمدن هستید و یک سلسله قوانین را برای متمدن بودند شکستانده اید . حالا شخصی مانند شما وقتی در میان جامعه مانند افغانستان واقع میشوند , واقعاء بدبخت هستند . چرا عنعنات افغانی برای مثلاء زن شما که با دوست پسرش بالفعل دسگیر شده است در عین ( زنا ) کم از کم هشتاد درنه شلاق را در منظر عام صادر مینماید و این جا است که شما شروع به تبلیغات نفی بر علیه اسلاف خود یعنی مادر و پدر خود نموده دنیای غرب که از یک عده دزد و راهگیر و کلا بردار و چاقو کش های نبش کوچه های خالی ساخته شده اند و در شب هر که به خواهر و مادر خود سوار شده خود را ( آزاد ) میدانند . . با شما صدا یکچا نموده با هم تبلیغات سوء را بر علیه کشور خود شروع مینماید . حالا همینقدر بس است برای تو , اگر پدر و ادر تو افغانهای درستی میبودند پسز شان مانند تو حرام پشدا نمیشد .

  • تریدر حرامزاده عرب

   به گمانم که نباید به تو که بسیار احمق و زاده تازی هستی با محبت و احترام سخن گفت. تو یک احمق بیش نیستی که کوشش داری خود را در لباس شخص بالغ و فهمیده پنهان کنی. تو از طریق نوشته هایت ثابت ساختی که شخص نادان و ابله ای هستی که پدر و مادرت جز ناسزا گوئی چیز دیگری به تو یاد نداده اند.

   تو ماهیت خانواده (پدر و مادر) خود را با نوشتارهایت مشخص ساختی. تو کسی هستی که جواب درستی برای گفتن نداری و صرفا به بی ادبی اکتفا میکنی! ننگ بر تو.

   به گمانم تو یک انسان عقده ای و عصبی هستی که در مساجد کلان شده و توسط ملایان دستکاری شده.

   احمق! حتی خود غربی ها همسر خود را روا ندارند که با شخص دیگری کوچکترین رابطه ای داشته باشد. احمق تازی صفت، تو پایت را از گلیمت درازتر کردی و من این بی ادبی تو را به اشکال مختلف پاسخ خواهم داد.

   حتما در خارج زندگی میکنی و همسر تو توسط کسی دستکاری شده که اینقدر عقده ای هستی.

   من به مبارزه با اسلام ناب محمدی احمقی مانند تو ادامه خواهم داد تا ..... ت بسوزد. من میدانم که چطور .... تو را بسوزانم. اگر تو آدم منطقی میبودی، با صبر و شکیبائی مرا رهنمائی میکردی. تو نشان دادی که یک مسلمان پشمکی هستی.

   به گمانم آیات انسان ستیز قرآن تو هار ساخته است. بنابراین من آیات بیشتری را برایت میگذارم تا ثواب اخروی نصیبت شود. با توی مسلمان احمق باید اینچنین مبارزه کرد، چون تو با زبان خوش و احترام آشنائی نداری.

   بسم الله الرحمن الرحیم

   سوره خشونت آیات ....

   http://www.zandiq.com/pandiq/0...

  • جنگ ما فرهنگی است. من و اشخاصی مانند من با کسانی مانند تریدر و حبیب الله نادان جنگی نداریم. چون اینها هموطنان نادان و جاهل ما هستند. جنگ ما با ایدئولوژی اسلام ناب محمدی است.

 • ببین من تا حالا ازدواج نکرده ام و شروع به کار نیر ننموده ام ولی من متیقن هستم که تو بدون ان ایات هیچ چیزی در باره رد اسلام بلد نیستی که به خورد مردم بدبخت ما بدهی . من اصلاء نمیخواستم و نمیخواهم که از شخصی خوب ویا بد مسلمان بسازم . مسلمان ساختن فقط دنیال ملاهی را افتادن و یا مسجد رفتن و یا عمامه پوشیدن و یا یا یا نیست . تو باید برای شناخت اطرافت معنی این دنیا باید بدون دلال های دینی به شناخت خودت و بعد به شناخت ماحول خودت اقدام نمایی و اگر درین دوران به خدا نرسیدی حد اقل به خود خواهی رسید ولی از جایی که من متیقن هستم که اگر ترا مانند دمب سگ هزار سال در نولهء بگزاریم که راست سویی و که باز بعد از هزار سال ار نوله بیرونت کنیم خواهیم دید که هنوز کج هستی .

  • تریدر

   تو خودت هم نمیدانی چی میگوئی؟ فکر کنم نسوار تو را گنس ساخته و نمیفهمی چی میگوئی!!!

   تو به خدا رسیدی؟ عجب! آن چه خدائی است که تو با این اعصاب خرابت به او رسیدی؟ در ضمن از کدام قریه هستی؟ در کدام مسجد سواد خواندن و نوشتن یاد گرفتی؟ مجددا برایت عرض میکنم که بگذار دیگران (خردمندان) راجع به نوشته های من قضاوت کنند. تو با آن کله خامت احتیاجی نیست که راجع به نوشته های من اظهار نظر کنی.

   این آهنگ زیبا هم تقدیم به پشمکی های عزیز:

   http://www.zandiq.com/pandiq/0...

 • پاستور صاحب فهیم خان !
  . ما مردم افغانستان چه وقت رموز فهم خواهیم شد , معلوم نیست . ما مردم افغانستان چه وقت خواهیم فهمید که کدام گپ را در کجا به چه موقع بزنیم که به فایده همه ما بشد . . معلوم نیست . نه تنها خدا بلکه تمام دستگاه اجراییه خدایی به ما حیران مانده است . کافران از جمله کسانی که قوانین بدعتی خلقت را بر مبنای میمون پدر بزرگ انسان است و یا بی خدایانی که به همه بر ضد میقبولانند که انسان مانند علوفه از زمین میروید و دوباره به زمین میرود و یا اهل هنود که تا هفت نسل اینده زمین و کاینات را قرض دار خود میدانند و یا عیسایی های که دست اندر بهتر ساختن زنده گانی ما با تمام قوا و انرژی و دارایی و علمیت و و و خود شده اند همه و همه حیران اند که نه تنها افغانستان را درست نتوانسته اند بلکه خود مثل اینکه در ( مد ) غلیظی روز بروز دفن شده میروند که اگر بدین منوال این غرق شدن ادامه داشته باشد , دیری نخواهد بود که امریکا و اروپا با تمام دارایی ها خود در گرداب و یا مد علیظ افغانستان دفن خواهد شد و ما انگار نه انگار که اصلاء اطلاعی از این بربادی دنیا نداشته ایم و یا نداریم . صادقانه مردم ما اصلاء حتی کافر بودن که اسان ترین شیوه زنده گانی است نیز نمیخواهد یاد بگیرند . و هیچ کس حاضر نیست که اعتراف کند که نمیداند و یا احتیاج به تحصیل دارد و یا . . همه و همه خود را عقل کل میدانند و اگر عرض نمایند که بروی چشم تان ابرو است . خدای ناخواسته ایشان را فحش مادر و پدر داده اید . بهر حال ما در جنگ برای ازادی افغانستان هستیم که بعضی گلیم دین را از زیر پای ما میکشند و بعضی شطرنجی میهن پرستی را . پاستور فهیم خان سری به این لینک بزن وشخص مسلمانی به نام drunk را ببین که چه افکار ماورای اسمان ها دارد .

  http://www.afghanmania.com

  • آیا میخواهید اسلام را بیشتر بشناسید؟ لطفا به لینک ذیل مراجعه نمائید تا آگاه شوید.

   ساعات مفید برای تماشا: صبح ها با آقای امید امیدوار و شبها با آقای شایان کاویانی.

   http://parstvs.com/pstv.php?tv=E2

  • هیچ موجودی به خودی خود آفریده نشده است. برای همه چیز خالقی وجود دارد، فقط کافی است که اندکی در آفرینش خداوند تامل کنیم. هیچ شخص عاقلی نمیتواند این نظمی که در خلقت خدا وجود دارد را انکار کند. اما اینکه خدا مستقیما در کارها و مسائل انسانی ما دخالتی دارد، موضوع دیگری است و سوالهای زیادی را برمی انگیزد.

   اما خدائی که انسان را آفریده و نعمات بسیاری برای انسان آفریده تا از زندگی اش لذت ببرد و در آسایش و آرامش زندگی کند، نمیتواند خدائی بنام الله باشد! چرا؟ چونکه الله، صفات ذکر شده بالا را ندارد و مدام دستور قتل این و آن را میدهد. در صورتی که خداوند خودش میتواند انسان را به راحتی نابود سازد و لازم نیست که انسان خون انسان دیگری را بخاطر افکار متفاوت بریزد!!!!

 • اما خدائی که انسان را آفریده و نعمات بسیاری برای انسان آفریده تا از زندگی اش لذت ببرد و در آسایش و آرامش زندگی کند، نمیتواند خدائی بنام الله باشد! چرا؟ چونکه الله، صفات ذکر شده بالا را ندارد و مدام دستور قتل این و آن را میدهد. در صورتی که خداوند خودش میتواند انسان را به راحتی نابود سازد و لازم نیست که انسان خون انسان دیگری را بخاطر افکار متفاوت بریزد!!!!

  پاستور صاحب !

  گرچه یادم نیست این کلمات را در کجا خوانده ام ولی برای مباحثه و قانع ساختن مردم بر رجحان به طرف روشن بینی باید از این مقوله ها استفاده نمود . ایات قرانی را باید مانند بمب وقتی انفلاق دهید که مثلاء شخصی مقابل شما کوتاه بین و سواد سیاسی و دینی نداشته باشد . بهر حال خوش امدید به دور مبحثات با معنی .

  • ملا صاحب تریدر

   من نمیدانم چرا شما بدون اینکه موضع خود را دقیقا مشخص کنید، بیجهت مداخله میفرمائید؟ بدون اینکه جواب سوالم را بدهید، نمیتوانم با شما بحث کنم. بنابراین فقط نوشته هایم را مطالعه بفرمائید و سکوت کنید.

   سنگسار توسط اسلام ننگین و اهریمنی.

   http://www.youtube.com/watch?v...

  • فرمان الله تازیان:

   1- یا به اسلام و محمد ایمان بیاورید
   2- یا جزیه و جریمه و ناموس بدهید
   3- یا آماده شوید که سرهایتان را با شمشیر از تن جدا کنیم

   صَدَقَ اللهُ العَلیُ العَظیم

جستجو در کابل پرس