IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

loading...

صفحه نخست > دیدگاه > حقوق شهدا و معلولین در کاپیسا

حقوق شهدا و معلولین در کاپیسا

" نظر محمد صافی به نمایندگی ازورثه شهدا ومعلولین ولایت کاپیسا
يكشنبه 19 سپتامبر 2010

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

بمقام محترم اداره عالی نظارت بر تطبیق استراتیژی مبارزه علیه فساد اداری !

قابل توجه جناب جلالتماب محترم عثمانی صاحب :

جلالتماب محترم ما ورثه شهدا و معلولين ولايت كاپيسا مدت تقريبآ سه سال است كه تحت نظام اقاي عبدالمالك رئيس كار امور اجتماعي ، شهدا و معلولين ولايت كاپيسا قرار داريم ما بار ها صداي اعتراض مبني بر اجراات غير قانوني و موجوديت فساد را در رياست مذكور از طريق تظاهرات و راه پيمايي ها ابراز كرده ايم و در عين حال اين وضع را طي ورقه هاي تحريري بمقام وزارت كار امور اجتماعي ، شهدا و معلولين رسانيده ايم ولي متاسفانه كه رئيس مذكور تحت حمايه انان قرار داشته به عرايض و شكايات ما ترتيب اثر داده نشده است پس از اين بي توجهي مقامات چنين برداشت ميشود كه رئيس موصوف در زد و بند با مقامات تحت حمايه وزارت قرار دارد و مبارزه با فساد اداري فقط يك شعار ميان تهي است و بس .

اكنون ما مطمئين هستيم كه شما بخاطر تحقق اهداف دولت موضوع را پيگيري فرموده با ريشه كن كردن فساد اداري و كوتاه كردن دست عاملين فساد از اداره مذكور اين كتله برهنه پا و فقير را نجات دهيد .

- با درنظرداشت ماده دوازدهم قانون مبــارزه با ارتشآ و فساد اداری و تطبیق این ماده بررسی دارائی موجوده رئیس موصوف در مقایسه به سه سال قبل وی صورت گیرد با اینکه موصوف از خود محل بوده مگر امکانات مادی در دسترس نداشت در خانه کرائی زندگی میکرد ولی همین اکنون موصوف درجوار دفتر ریاست کار امور اجتماعی ، صاحب یک تعمیر اساسی به ارزش بیشتر از سه میلیون افغانی ، موتر ، دکانها وسایر امکانات مادی که در تصورش نمی گنجید گردیده است .

شما خود قضاوت کنید که آیا یک رئیس با معاش عادی که مصارف شبا روزی اعاشه فامیل را تکافو نمیکند چطور میتواند در کوتاه مدت صاحب این همه امکانات مالی و جایداد گردد . پس جواب روشن است که هرگز نه .
موصوف در موارد معین و مشخصی مثل ترتیب اسناد غیر واقعی از تخصیصات بودجوی زیر نام دعوت ها که اصلا صورت نگرفته است ، مواد خوراکه ، سوخت و روغنیات ، مصارف اطفال پرورشگاه ، ترتیب اسناد ترمیمات غیر واقعی وسایط ، کمیشن کاری وابستکان وی در اجرای اسناد بدون نوبت در اداره ، فوتوکاپی های غیر ضروری اسناد توسط مراجعین بمنظور اینکه ماشین فوتوکاپی ریاست را در خارج از اداره (در بازارنزدیک به دفتر کارش ) قرار داده و از ان استفاده شخصی مینمائید .

ایجاد بیروکراسی در اجرای حقوق شهدا ومعلولین بمنظور سئو استفاده ، برخورد توهین امیز و دکتاتورانه و تهدید امیز مسلحانه که اخیرآ یکی دو نفر از مامورین اداره را با سلاح غیر قانونی مجهز و به خدمت شخصی خود قرار داده است در مقابل معلولین و ورثه شهدا استفاده مینماید .

وابستگی و تقرر یکتعداد افراد معین بمنظور اخذ منفعت و نصب انان در بخشهای مختلف اداره که این همه شیوه های استفاده جویانه وی از یکطرف صدمه شدیدی به این قشر ناتوان وارد کرده و از جانب دیگرفساد را بوجود اورده است .اميد بررسي جدي را داريم موفق باشيد .

با تقدیم احترام

" نظر محمد صافی "

به نمایندگی ازورثه شهدا ومعلولین ولایت کاپیسا

واژه های کلیدی
loading...
loading...

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس