در همین بخش

صفحه نخست > ببينيد و بشنويد > داکتر رمضان بشردوست: حکومت افغانستان، حکومت دزدان است، از مردم تونس و مصر (...)

داکتر رمضان بشردوست: حکومت افغانستان، حکومت دزدان است، از مردم تونس و مصر بیاموزیم

کابل پرس
دوشنبه 28 مارچ 2011

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

کابل پرس: داکتر رمضان بشردوست، جدی ترین منتقد دولت مافیایی کرزی با شرکت در برنامه ای تلویزیونی ضمن ارایه انتقادات صریح و شفاف از جوانان خواست که از مردم مصر و تونس بیاموزند و بساط فساد و ظلم را برچینند. آقای بشردوست دولت کرزی را دولت دزدان خواند و گفت اگر کرزی، معاونانش و وزرایش باشد، وضعیت وحشتناکی را باید برای افغانستان تصور کرد.

آنلاين بنگريد :

Kabul Press

پيام‌ها

  • مردم سربکف ولایت بامیان طی یک تظاهرات که دران صدها هزار باشنده این ولایت سهم داشتند نفرت وانزجار خودرا از حکومت تک قومی و فاشیستی کرزی ابراز داشتند وبا نعره های مستانه الله اکبر, مرگ به کرزی, مرگ به اشرف غنی وفاروق وردک ومرگ به هیولای قرن بیست ویک کریم خرم خواهان عدالت اجتماعی شدند. گفتنی است که در بودیجه که دولت فاشیستی کرزی برای پارلمان فرستاده بود بودیجه تمام ولایات مرکزی کمتر از بودیجه است که رژیم فاشیستی برای ولسوالی کتواز که یازده هزار نفر نفوس دارد در نظرگرفته است.

    مردم بامیان نفرت خودرا از فساد روبه رشد اداری وهزارها جنایت دیگر که ازطرف قبیله سالاران بالای مردم ما عملی میشود نشان دادند. گفتنی است که قرار است دامنه این تظاهرات به سایر ولایات نیز کشانیده شود تا دولت فاشیستی وتک قومی کرزی به سقوط مواجه گردد....انشاالله

    زنده باد رمضان بشردوست ریس جمهور اینده جمهوری اسلامی افغانستان

جستجو در کابل پرس