صفحه نخست > دیدگاه > زنان سکسی پوش در آتش فشانی ايسلند مقصرند؟

زنان سکسی پوش در آتش فشانی ايسلند مقصرند؟

کشف جدید ملاها
kawa gharji
شنبه 24 آپریل 2010

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

اين آخوند، پس از سالها تحقيق فهميده است برخلاف اعتقاد بسياری از مردم که زلزله را ناشی از جابجائی طبقات زمين می دانند، بيشتربه بدلباسی خانم ها ارتباط دارد.

گلف نيوز زيرعنوان «چی زمين را تکان ميدهد» نظر محمود صابری خبرنگار ارشد خود را نقل ميکند که نوشته است اکنون ميدانيم چه عاملی موجب وقوع زلزله می شود و اين شناخت را مديون آخوندی هستيم که بنظر ميرسد ضمنا متخصص زلزله شناسی نيزهست، و به اصطلاح گوش به زمين دوخته است.

اين آخوند، پس از سالها تحقيق فهميده است برخلاف اعتقاد بسياری از مردم که زلزله را ناشی از جابجائی طبقات زمين می دانند، بيشتربه بدلباسی خانم ها ارتباط دارد.

اگر قبول نداريد جمله What causes earthqukes in Iran را در بخش جستجوی گوگل تايپ کنيد تا شما را به چندين سايت اينترنت ببرد که همگی غيرمستقيم به استناد کشف اين آخوند نوشته اند خانم ها با پوشيدن لباس های نامناسب موجب تکان خوردن زمين می شوند.

اين آخوند به استناد تحقيقات کاملا دانشمندانه اش در نماز جمعه به مستمعينی که می لرزيدند گفت بلايای طبيعی ناشی از اعمال مردم است.

آخوندهائی که روی زمين های لرزان از قدرت فزاينده زنان زندگی می کنند تنها کسانی نيستند که چنين اظهارات استغفار طلبانه ای را مطرح ميکنند.

مطمئنا حرفهای يک کشيش آمريکائی را شنيده ايد که گفته است اين پيمان مردم هائيتی با شيطان بود که اوايل سال جاری موجب بروز زلزله ای ويرانگر در آن جزيره دريای کارائيب شد.

وقتی طوفان دريائی کاترينا صدها نفر را کشت محافظه کاران گفتند اين قصاص قانونی ساختن سقط جنين بود.
اکنون در حيرتم که چی باعث شده است توده ای عظيم از خاکستر آتش فشان بخش عمده ای از آسمان اروپا را بپوشاند و مانع از پرواز هزاران هواپيما شود. حدس شما حدس من است.

* لس آنجلس تايمز زيرعنوان «زلزله ها ناشی از گناه زنان شلوارپوش است» نظر Adam Tschorn طنزنويس و خبرنگار مد را نقل ميکند که نوشته است صبح هنگامی که با اتوموبيل سرکار می رفتم شبکه NPR توجيهی غيرعادی را در باره موج اخير حرکات درونی زمين بازگو ميکرد. اينکه زلزله ها، دست کم به گفته يک آخوند در ايران، ناشی از پوشيدن لباس های نامناسب توسط خانم هاست. به منبع خبر دسترسی نداشتم اما احتمالا اين گزارش Scheherezade Faramarz خبرنگار آسوشيتدپرس بود که اظهارات حجت الاسلام کاظم صديقی، يکی ازامام جمعه های موقت تهران را نقل ميکرد که گفته بود بسياری از زنان که لباس مناسب نمی پوشند موجب لغزش، و طغيان بوالهوسی در جوانان ميشوند، که زنا را در جامعه گسترش ميدهد، ونتيجتا زلزله ها را زياد ميکند.

بنا براين شما زنان جنوب کاليفرنيا که لباس های سکسی می پوشيد بدانيد هنگامی که آن زلزله بزرگ و موعود در اينجا رخ دهد اين شما هستيد که مقصريد، نه جابجائی در طبقات زمين.


برگرفته از سایت صدای امریکا

کاوه استم.
در کشورم اتفاق های می افتد که نمی توانم از کنار شان به بی تفاوتی رد شوم.
درس می خوانم. موسیقی می شنوم .

آنلاین :

http://www.kawagharji.wordpress.com

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

  • و این هم نظر آخوند ها در مورد افغانها که غیر مستقیم ما را با اسرائیلی ها یا یهود ها و خود را با فلسطینی ها مقایسه کرده اند.

    http://www.youtube.com/watch?v...

  • با استناد به سخنان امام جمعه تهران ( این کارشناس خبره درامور زلزله که حتمأ جاده صاف کن ظهور مهدی جان موعود نیزمیباشد ) من به کشف یک روش مشترک بین دستگاه خداوند واستراتیژیستهای نظامی جهان سرمایه نائیل گردیدم ، وآن اینکه :- پنتاگون به مقصد کوتانمودن دست ستمگرصدام حسین ، بایک عمل کورنظامی ! تمامی ملت ستمدیده عراق را بخاک وخون وسیه روزی کشید وخداوندمحمد- عیسی وموسی نیز بخاطرچشم چرانی وهوسرانی چندتاآدم بوالهوس ازکوره عقل وخرد بیرون آمده بامامورنمودن زلزله کور خود تمامی ساکنان یک شهرودهی را بطرز فجیع ووحشتناکی طعمه مرگ ومدفون آوارمینماید!! معلوم نیست که این خداوند بوالهوس بامشاهده این همه رسوایی ها واعمال شنیع توسط مقربین اش درکلیساهاچرا خم به ابرونیاورد؛ تابایک زلزله جانانه بنیاد واتیکان را درهم میپیچید؟ ویا بااطلاع یافتن ازتجاوزهای جنسی درزندانهای ایران اسلامی توسط پاسداران سرخ علوی ، رگه غیرتش بحرکت نیامدتابافوران دادن آتشی درشهر قم ، کانون اندیشه همه ای جنایتها را بخاکستر مبدل مینمود؟ خوب ! خدایی که نمی فهمد مرکزاندیشیدن دروجود انسان کجاقراردارد وبی پروا درسوره اعراف آیه 179 میگوید " به یقین گروه بسیاری ازجن وانس را برای دوزخ آفریدم ، آنها قلبهایی دارند که با آن نمی فهمندو..... بنآ به آخوند ومولوی نیزنباید خرده گرفت که چرا چرندوپرندبخورد مردم میدهند. شادباشید ( یاسمین جاغوری )

  • چون این موضوع در رابطه با ایران است خواستم از اعدام آن هموطنانم ذکر کنم که حیوان صفتانه بوسیله این آخوند های جنایتکار در این روز های اخیر اعدام شدند. هر چند بین دو دولت قراردادی هم در رابطه با تبادل محبوسین وجود دارد ولی افغانهای مظلوم بدون دریافت کمک و مشوره لازم حقوقی و بدون اینکه دل بسته گانشان در کنار شان باشند ، سر به نیست شدند.

    لعنت بر این فارس های فاشیست که با این چهره های سیاه دعوای آریایی بودن، با کلتور بودن و برتری نژادی دارند و قلب های شان از کینه و عداوت مملواست.

  • سلام درجواب یکی از دوستان باید بگم که:رفتار این آقایان رو به فارسها نصبت ندن.......اینها از تبار اعرابند.دوما که همه ما انسانها بازخورد رفتار واعمال خودمان را دریافت میکنیم.یعنی هر کاری که شما انجام دهید به خودتان بر میگردد.پس توقع بیجاییه که با کارهایی که شما افغانها انجام میدهید.. شمارا روی سرمان بگذاریم.انسان باشید تا رفتار انسانی باشما شود.با تشکر

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس