صفحه نخست > دیدگاه > علیا ماجد المهدی دختر عریان در فصل بهار عربی

علیا ماجد المهدی دختر عریان در فصل بهار عربی

حسين زاهدی
دوشنبه 21 نوامبر 2011

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

جوانان عرب هنگام که به سرکها و خیابانها آمدند به تنها چیزی که می اندیشیدند آزادی و حقوق شهروندیشان به عنوان انسانهای قرن ۲۱ بود٬ عوامل دیگر را نیز نباید نادیده گرفت٬ ستم و رخت بر بستن عدالت ٬فساد حكومت و حكومت كنندگان، طبقه اي شدن جامعه و جداي اش از طبقه ممتاز و تبديل جامعه به اكثريت پائين دست و اقليت بالادست و دست باز داشتن اقلیت فرادست در استفاده از منافع و امكانات جامعه ده ها موارد دیگر که باعث شد تا فصل تازه ی در جغرافیای عرب پدیدار گردد و (بهار عربی ) را در ادبیات سیاسی و اجتماعی جهان رایج سازد.

سوال که اینجا مطرح میشود اینست آیا واقعن این نسیم بهاری توانسته است تا فضای را ایجاد کند که مجال برای گلهای نشگفته ی بدهد تا در این گلستان با رنگ و بوی خودش رشد و نمو کنند؟ به نظر من پاسخ این سوال را علیا ماجد دختر بیست ساله وبلاگ نویس و دانشجوی “رشته علوم ارتباطات در قاهره مصر" با گذشتن عکس عریان از خودش در ویبلاگ که خود مدیریت میکند به خوبی داده است.

علیا ماجد المهدی از جمله جوانان مصری بود که در فروپاشی و سقوط حکومت حسنی مبارک در حد توانش نقش بازی کرده بود٬ حال سرخورده و نگران از آینده - آینده که بنیادگرایان اسلامی (اخوان المسلمین ) برای او و برای هزاران زن و دختر مصری رقم خواهد زد٬ آرمانها و آروزی های که نتنها بر آورده نشد بلکه آن آزادی نسبی که داشتند را نیز از دست داده مینگرند و حال ٬در واکنش به این سرخوردگی راه دیگری را برای مبارزه آغاز کرده است٬ راهی که حتی سکولارهای مصری را نیز به واکنش منفی واداشته است٬ و این حرکت رانفی میکنند .ویلاگ علیا با بیش از یک میلیون بازدید کننده در روز و هزارن کامنت که اکثریت آنان (مردها ) با این حرکت موافق نبوده اند و تعداد هم که حرکت علیا ماجد را ستایش کرده اند اکثرن زنان و دختران اند ٬ با شکستن رکورد پربیننده ترین ویبلاگ در جهان این رکورد را به نام خود ثبت کرد٬ خبر انتشار عکس برهنه ی این ویبلاگ نویس جوان در زمان بسیار اندک قصه و نقل هر مجلس در سراسر جهان عرب شد و با کمک رسانه های جهانی این خبر به سراسر جهان منتشر گردید.

آیا این گونه اعتراض در جغرافیای عرب و جهان اسلام پذیرفتنی است؟ به تصور من بهترین جواب همان واکنش گروهای اسلامی که خواهان حد شرعی برای علیا ماجد شده اند میتواند باشد.

علیا ماجد در ویبلاگ مشترک با دوست پسرش شعار را گذاشته است که نگاه هر بیننده را به خود جلب میکند «آزادی دادنی نیست بلکه گرفتنی است» و «مصر نه عربی است نه اسلامی، فقط مصری است.»

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • مصری هاتازه فهمیدند که تازی نیستندواین نوجوان مصری میداند که چه بلای آینده اوودیگرزنانرا تهدید میکند.اودرست گفته که مصرنه تازیست ونه تازینامه پرستواوبااین شهامت که دارد آزادی اش راگرفتنیست حتی بقیمت جانش.بدرود

 • مترقی به جلو نظر دارد و مرتجع به عقب .عصیان سنت شکن این دوشیزه ستودنیست . او آغازگر یک انقلاب عقیده تی است که سرانجام حجاب سیاه اسلام را خواهد درید و نسل خودش را از عقب گرایی و تحجر رهایی خواهد بخشید . کاری که اسپا نوی ها با آیین سربر تازیان کردند .
  گفتند : تو چادر ( حجاب ) و لباست را روی زمین ریختی و روی آن پا گذاشتی و با این عمل به سنت و عفت اهانت نموده یی . علیا گفت : من پارچه ی را توهین کردم که به من اهانت نموده بود .
  ... من از زن بودن خود شرمنده نیستم، آن هم در جامعه‌ای که زنان در آن چیزی نیستند جز ابژه‌های جنسی که هر روز مورد آزار و اذیت مردانی قرار می‌گیرند که هیچ چیز راجع به سکس و اهمیت زن نمی‌دانند. این عکس برای من نوعی "بیان بودن" است من بدن انسان را بهترین فضای بازنمایی هنری این موضوع می‌بینم. من عکس را شخصاً با استفاده از تایمر دوربینم گرفتم. رنگ‌های قوی قرمز و مشکی روی من تاثیرگذار بودند.
  نخست درباره زنانی که در آغاز دهه 70 میلادی در دانشکده هنرهای زیبا به عنوان مدل در برابر نقاشان مرد لخت می شدند قضاوت کنید و کتاب های هنری را پنهان کرده ، مجسمه های برهنه را بشکنید ، سپس در برابر آینه لخت ...
  برای من اما سکس بیان احترام است؛ دغدغه‌ای برای بیان عشق که در سکس جمع می‌شود تا هر دو طرف را راضی کند
  زنان زیر سایه اسلام تنها ابژه‌هایی برای استفاده خانگی‌اند، اما من جایی نمی‌روم و تا آخر علیه تبعیض‌ها خواهم جنگید. زنان بسیاری حجاب به سر می‌کنند تنها به خاطر فرار از آزار و اذیت هنگام راه رفتن در خیابان‌ها
  از چیزهای ساده در زندگی استقبال کرده‌ام و به هر کلمه‌ای که می‌گویم اعتقاد دارم. دوست دارم در خطر زندگی کنم و تحت فشار همه تهدید‌هایی باشم که به گوشم می‌رسند تا آنجا که آزادی واقعی‌ای را به دست بیاورم که همه مصری‌ها برای آن می‌جنگند و روزانه برای آن می‌میرند.

  • خوب مشکل شما اینست که اسلام را در چهره اشخاص میبینید. اگر میخاهی که مسلمان باشی باید سعی بکنی تا اسلام را بشناسی و کوشش بکن که خود را از زیر بار غربی ها نجات بدهی چون با پول اندکی که از آنها میگیری کوشش مکن که آخرت خود را خراب کنی و تو با این سخنت میخاهی چی را ثابت کنی که اسلام با شمشیر آمده و بالای زن حجاب را تحمیل میکند و غیره سخنها .
   اگر اینقدر مشتاق هستی پس چرا خواهرت را نمیگذاری تا با همه پسر های این وطن شبانه استرحت کند و کوشش کن که این سخن بدت نیامده باشد چون اسلام است که عزت میدهد و آه تاریخ را مطالعه بکن که عزت برای زن کی داده فارس ایران و روم نییییییی بلکه اسلام عزت داد برایش زمانیکه او را زنده بگور میکردند و زندگی نامه این دختر را مطالعه بکن که شوهرش از گروه مخالف اخوان المسلمین بوده و ازین لحاظ میخواستند تا به این صورت برای غربی ها نشان دهد که ما اسلام را نی بلکه سکس بودن را دوست داریم که همه روزه پسر ها از بدن ما لذت ببرند.و با ما شبها استراحت کنند یک بار فکر بکن که با خواهرت چنین کاری شود چی خواهید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

 • این دختر مبارز و نترس با این کارش دهنکجی به سیطره ی 1400 ساله اسلام نموده است علیا را باید ستایش کرد بخاطر اینکه دقیقن از جای صدایش را بالا کرده که است که مرکز بنیادگرایی اسلامی در آنجا لانه دارد - او با این کارش جهان اسلام را به چالش کشیده است - او با این کارش مشت محکم به دهن اخوان مسلمین زده است.
  به تماشای عکس های علیا ننشدنید - به پیامی که او با ااین نوع مبارزه ش داده است لحظه ی بی اندیشید.

 • جناب اهورایی وکابل وفرخاری. نوشته های شما بسیار خوشم امد. بسیار خوشحالم که یک چنین روشنفکرانی (!) در وطن ماوجود دارند. لطفا برای مبارزه با بنیاد گرایی بیایید وشما سه نفر پیشقدم شوید و ایزار خواهر ومادر وزنها ودختران تانرا بکشید بیرون وانهارا برای چندساعت در چوک دهمزنگ, شهرارا, میوند ولیسه مریم سکس ایستاد کنید. این کارتان چند فایده دارد

  اول: بهترین مبارزه است برعله اسلام و امریست که اهورا مزدا در اوستای مقدس امرکرده است. اگر انها دراین هوای سرد خنک نوش جان کردند فرقی ندارد. میتوانید از اتش مقدس که همیشه به ان سجده میکنید برای گرم کردن انها بیافروزید ومطمین باشید که اتش مقدس بخصوص اگر اتش از تیر کهنه موتر باشد انهارا از شر اسلامگرایان محافظت خواهد کرد

  دوم: این کارتان توجه بین المللی را کسب خواهد کرد وشاید بتواند باعث بیراهی دیگر دختران وسیاه سران افغانستان شود.

  سوم: برهنه تماشاکردن خواهر ها ومادرهایتان یک سرگرمی جالب برای مجردین که تنها لذت سکس را از طریق تماشا کردن ویدیوهای سکسی که در کشورهای که شما از انها وحی میگیرید را درک کرده اند خواهد بود. شما با دل خوش کردن چند جوان که غیر از همجنس گرایی دیگر کدام جنس مخالف را را برهنه ندیده اند باعث خوشنودی اهورا مزدا وزردشت مقدس که توسط یک ترک به شهادت رسید خواهد شد.

  لطفا این کار را بکنید ومراهم خبر کنید که با واسلین و موبلایل سوخته تشریف بیاورم

  اهورا مزدا یارتان باد هی خبرگان وروشنفکران که درقرن بیست ویک شما به هشت هزار وچهارصد سال قبل که انسانها برهنه در مغاره ها میزیستند برگشت کرده اید

  • بسیار جالب است. از جناب اهورایی تقاضا میشود که به تقاضا همکیش زردشتی خود لبیک بگوید وما مسلمانهای تشنه به لب را چند لبخند به لب بیاورد

  • پیامبرعزیز شما عایشه 9ساله راموردتجاوزقراردادویگانه عروسش زینب رابایک آیه به نکاح خوددراورد.شما تازیپرستان قدر زن را چه دانید چه رسد به اینکه قدر دیگران.اینگونه نویشتار دور از فرهنگتان نشاندهنده مسلمان بودنتانست.

  • باجاهلان طریقه تسلیم حکمتست
   پیش آیدت اگردرپستی خمیده رو.
   سفله ازقرب بزرگان نکند کسب شرف
   رشته پرقیمت ازآمیزش گوهرنشود.

  • عجب تشویق میکنی خواهر مادری مردومه لخت میکنی ییییییی
   jaghori

   آنلاین : azad

 • Does anyone know when is Kabul Press? organizing the event for the author of this article to to bring his female relatives on a stage similiar to the one chosen by Majed Al- Mahdi of Egypt???? please broardcoast the date and time, many will be willing to attend this show!!

 • دوست گرانمایه raza.مذهب زدگی این آقایان مانند همه افرادی که ازدانش بی بهره اند برای جوامع ما فاجعه بار بوده واین روند با تآسف ادامه خواهدداشت چون یکی از آله های برجسته واپسگرایان بی دانش ساختن وبی دانش نگهداشتن انسانهای این جوامع است شماازدشنام این آقایان درمییابید که تا چه مرزی ایشان در جهل غرق اند.امامن با اینکه همه مکافات اخلاقی ایشانرا به همسر وفرزندانم خواندم خواهرـمادر وخانم این آقایانرا همچون خواهران بزرگمنش احترام میگذارم حتی اگر به روسپیگری هم روزگذرانی کنند چون روسپیگری زنان در جوامع اسلامی جبرآ به ایشان تحمیل شده وسرآغاز آن از تجاوز قاضی ملا ویاهم صاحبان قدرت منشآ میگیرد.بدرود

 • قوام صاحب هموطنی که شعور و شعایر تان را عربهای تازی به یغما برده اند.
  خواهر تو خواهر من و مادر تو مادر من و ناموس تو ناموس این وطن است ، گله ی نیست که ادبیادت آن چنان است ، چرا که شعور تانرا باخته اید.
  شاید هنوز فراموش نکرده باشی که در دوران مجاهدین همین مسلمان های معتقد زنان و دختران را در کابل همانطور که شما تقاضا نموده ید برهنه و عریان در هر پسته و سنگر نگهداری میکردند و چه عمل ها زشت را که در حق شان انجام ندادند. کمی شرم و کمی وجدان برای حیوان دوپا میزیبد.
  باز شاید یادت نرفته باشد طالبان کرام این مسلمانان حقیقی و حقوقی وقتی به سراسر افغانستان سایه سیاه شان را انداختند برای خشنودی عربها و مولوی های پاکستانی همین خواهران و دختران افغانستانی ما را به عنوان هدیه به پاکستان و کشور های عربی بردند . عرق شرم بر پیشانی ات جاری شده است یا باز هم نکته های دیگری را یاد آوری کنم اگر این عرق در پیشانی ات رونما نشده است بدان که وجدان و شعور ات را به طور کامل ازت ربوده اند.

 • فرزانگان گرانمایه فرخاری واهورایی که عقل وهوش شما را اتش پرستان فاشیست ایرانی که درقرن بیست ویک اتش درخدمت مردم قرار دارد ولی شما ها به ان سجده میزنید برده است. طرفداری شما از یک فاحشه مصری که در حقیقت با نشان دادن عکس سکس خودبازار خود را دراشوب مصر که هرکس کوشش میکند در تندور ان نان خودرا بزند گرم میسازد ومیخواهد خودرا ریکلام کند که البته هم موفق شد واز این راه پول زیادی هم به جیب خواهد زد. خودرا سکس کردن صرف در دین مقدس زردشت که دران زنا ویا سکس با خواهر ومادر حلال است قابل تقدیر است. خواهر تو را خداوند هرگز خواهر من نکند زیرا خواهر تو قبل ازانکه به گفته شما توسط اسلام گرایان بکارت گیری شوند قبلا یا توسط خودت ویا توسط پدرت لنگ بالا زده شده اند واتش مقدستان که از سرگین گاو وخر افروخته شده بود شاهد این پیوند شرم اگین بوده است. افسانه شما هزارها سال میشود که خاموش شده است. اگر دین شما دین حق میبود باید در برابر اسلام پایداری میکرد. به گفته خودشما چند تا تازی امپراتوری تانرا سرنگون ساخت وهرجای که معبد واتش پرستی بود در اتش ان شاش خودرا کردند ودرخاک مقدس تان اله تناسلی خودرا پاک کردند. شما بروید وبا از خودی هایتان بخوابید تا نسل تان پاکیزه بماند. توجه کنید به مطلب ذیل. این مطلب را خوانده برای خواننده شک نمیماند که شما باید خواهر ومادر هایتانرا به برهنه شدن وفاحشه گری تشویق کنید زیرا طبق اصول دین تان شما اولین بای فرند های خواهر های تان هستید:

  خَویدوده یا خوه‌دوده نوعی پیوند ازدواج در ایران باستان بود که بین محارم (خواهر و برادر یا والدین و فرزندان) بسته می‌شد و در کتاب‌های پهلوی زرتشتی از اصول رستگاری دانسته شده‌است. در کیفیت و شیوع این رسم خصوصاً در زمان ساسانیان بحث‌های داغی در گرفته‌است. بعضی چنان که آمد خویدوده را ازدواج بین خویشان نزدیک تعبیر کرده‌اند و بعضی چیزی چون صمیمیت و هم‌دلی. چنان که در مینوی خرد آمده است:
  ترجمهٔ بخشی از پرسش ۳۷ از مینوی خرد:
  «پرسید دانا مینوی خرد را که مردمان به چند راه و بهانهٔ کرفه به بهشت بیش رسند؟
  مینوی خرد پاسخ کرد که:
  ...
  نهم آن که دوستی روان را خوه‌دوده کند...»

  • آقای محترم اسلام دین زردشت کوب ! نخست اینکه زردشتیان آتش نمی پرستیدند ، بلکه آتش برایشان پاک بوده و راهی برای پاک کردن وجود و نفس از شر اهریمن محسوب میشده ، همانند مانند آب و مکه که برای مسلمانان است .

   دوم اینکه در دین زردشتی معاشرت با خواهر و مادر بنام "خویدوده" تنها در گستره پادشاهان و فرمانروایان و آنهم در حالات ویژه مروج بوده نه در بین مردم عام . همانگونه که نکاح با دختر نُه ساله و معاشقه با کودک شیر خوار در بین مسلمانان حلال است ولی از طرف عام مردم مردود شمرده میشود .

   همۀ ادیان وقتی بدست انسانها افتیده از راه اصلی که همان معرفت معنوی و اصول زیست باهمی ست ، به بیراهه رفته و امروز جهانیان نمی دانند کدام راه درست و کدام نادرست است .

   امید وارم با همین چند سطر کوتاه توانسته باشم بین شما و دیگر دوستانی که جنگ بر سر برتری جویی دارید ، وصلی را به وجود آورده باشم نه فصلی را . پیروز باشید .

 • من یک افغانستانی بهایی واز ولایت دایکندی هستم. خواست خدا بود که حضرت بهاالله به خوابم امد ومرا ارشاد فرمود که زمان دین یهودیت وعیسوی واسلام گذشته است وباید به پیامبر خدا حضرت بهاالله ایمان بیاورم. بعدا به پاکستان رفتم وبا جناب ناصری صاحب اشنا شدم وامروز یک بهایی اصیل هستم وروزانه صدها نفر را میبینم که گروه گروه به این دین الهی میپیوندند وروزانه صف ما محکم میشوند. از همه دوستان که به کیش زردشتی پیوسته اند تقاضا میکنم که از این دین منسوخ شده که هزارهاسال از ان میگزرد چرا بهایی نمیشوند که انوار الهی را به چشم سر ببینند وبه ان معتقد شوند؟ تمام ادیان گذشته منسوخ شده هستند ودین فعلی برای هزار سال بهایی است. الله ابهی!

 • باقی سمندر
  سلام به خوانندګان ګرامی کابل پرس?

  من همه تبصره ها واصل متن را خواندم

  شما را یکبار به دیدن پنج بخش فیلم مستند اززندان زنانه کابل در بادام باغ دعوت مینمایم تا فرق های کابلستان و سرزمین اهرام مصر را در یابید.

  http://www.youtube.com/watch?v...
  LOVE Crimes of Kabul, Afg - Part 1 of 5

  خدا نګهدار عزت وآبروی همه خواهران ومادران و فرزندان ما باد
  باقی سمندر

  آنلاین : علیا ماجد المهدی دختر عریان در فصل بهار عربی

 • باقی سمندر

  سلام به شما عزیزان
  بیایید با من که در زندان بادام باغ برویم واز حال دختران و زنان در کابل خبرشویم - از کابل تاقاهره راه دور ودراز است
  لطفن ببینید

  http://www.youtube.com/watch?v...
  LOVE Crimes of Kabul, Afg - Part 1 of 5
  http://www.youtube.com/watch?v...
  LOVE Crimes of Kabul, Afg - Part 2 of 5
  http://www.youtube.com/watch?v...
  LOVE Crimes of Kabul, Afg - Part 3 of 5
  http://www.youtube.com/watch?v...
  LOVE Crimes of Kabul, Afg - Part 4 of 5

  http://www.youtube.com/watch?v...
  LOVE Crimes of Kabul, Afg - Part 5 of 5
  http://www.youtube.com/watch?v...
  Love Crimes of Kabul filmmaker Tanaz Eshaghian

  آنلاین : علیا ماجد المهدی دختر عریان در فصل بهار عربی

 • چکامه سرای چه زیبا سروده
  مرابه قهر جهنم ببرخدای عرب_بشرط آنکه نیایددران صدای عرب
  مرابهشت چه حاجت که زادۀ عشقم_بهشت حوری وغلمان بودسزای عرب
  هزارننگ ترابادگرنمیفهمی-بجزکلام پرازقهروانحنای عرب
  خدای من همه عشق است بی نیاز کلام-نه آن خداکه همی سردهدصدای عرب
  خدای عشق ومحبت که خانه اش دل ماست-نه مبتلای الفباومبتلای عرب
  اشدوکفرونفاقآ مگرنه گفتـۀ توست-چه میکنندسفیحان چنین ثنای عرب
  قساوت عربی نیست درخورتکذیب-مگردروغ بود اصل کربلای عرب
  شعارعفووپیام برادری میداد-که جاه گرفت به دل کیش مصطفی عرب
  اگرسرودعدالت نبودوعشق خدا-نمی سرودقلم مدح مرتضی عرب
  فسادموبدساسانیان ببادم داد-وگرنه فراهوراکجاولای عرب
  برآستانۀزردشت می نهم سروجان-نه آن بهشت که باشد به زیر پای عرب
  بهشت من سخن پرتوان فردوسیست-که نیست درسخنش رنگ اعتنای عرب
  به بوستان وگلستان بهشت جاوید است-بهشت رشد بشرّّنی شکم سرای عرب
  بهشت من سخن حافظ خوش الحان است-کلام پخته کجا شرح قصه های عرب
  سخن زمثنوی مولوی بگو ایدوست-که شادمانه بهشتیست بی عزای عرب
  بهشت نقد جهان در رباعی خیام-هزارباربه ازباغ پرصفای عرب
  کلام گاندی وشعر هوگو شرف دارد-بر آن سخن که برآیدزادعای عرب
  مرابه خشم مبین ای خدای کوچک خام-به جرم آنکه ندانسته ام بهای عرب
  اگرکه رفته بودعرب ازسرای پاک امید-نمی سرود چنین شعرازجفای عرب
  خدای من که خدای دلی به عشق قسم-که میهنم برهانی تو ازبلای عرب
  سورۀ توبه در آیۀ 97تازینامه <قرآن>چنین آمده«الاعراب اشدوکفرآونفاقآو...............برگردان به پارسی
  عرب ها ازهمه مردمان در کفرونفاق برتروحدود آنچه راکه خداوندنازل کرده کمترازهمه میفهمند.
  اگرازتازینامه منکر نیستید وزبان قتلو انتحار میفهید بخوانید.بدرود

  • آغای اهوراهی این پارچه شعر از تصویر علیا هم زیباتر سروده شده، بگو که از خودت است یا کدام شاعر دیگر؟

  • یسنای گهربار.بنابر نا سازگاری زمان من نتوانستم زبان مادری<مادرخورشیدمانندم راکه با هزاران افسوس ازدست دادمش>ام رابگونه دانشمندانه آن بیاموزم اما به پاسخ این پرسش شما گوهرشناس بایدبگویم که این شعرازشاعرمعاصر پارسی زبانان آقای< بادکوبه ئی>که اکنون در ایران زیست دارند میباشد وشما میتوانید دریوتوب رآسآ این شاعررا به نشانی ایشان یافت کنید شاعران دیگری مانند آقای عالی پیام<هالو>/هادی خرسندی وسهیلا صدیقی و... را فراموش نکنید.بدرود

  • بسیار جالب است. یکعده کسانی پیدا شده اند که فحشا, برهنگی وامثالهم را برای زنان باعفت افغان توصیه میکنند واز یک فاحشه رقاص مصری یک الگو ساخته اند وکار را بجای کشانیده اند که فاحشه گری را پیام اهورا مزدا وزردشت میدانند. پیام من به این مبتکرین اینست که انها پیشقدم شوند واینکار را بکنند. چرا اغای اهورایی که به نظرمن تخلص ابلیسیایی به ایشان زیبنده تر است اینکار را باخانم ویا کدام سیاه سر دیگر خانواده خود نمیکند وعکسش را نمیگزارد اینجا؟؟؟؟ چرا ایشان ازادی را برای دیگران میدانند ومدح وستایش از دیگران میکنند ولی خانم های ایشان از این ازادی ها مستفید نمیشود؟ اگر شما ازادی پسند هستید لطفا این ازادی را اول برای خانمهایتان بدهید تا از دیگران لذت ببرند ولطفا ادرس خانه خودرا برایم بدهید تا با یک خریطه کینو وکیله شب جمعه که شب مقدس برای مسلمانها است مهمان خانه تان شوم.

  • آقای کور در تور .اگر نوشته میتوانی به نشانی اوغولستان/شهر«دربند این اوغولستان»مزارشریف/دروازۀ بلخ/خیابان بابه قمبر وهرگاه با آورده های گرانقیمتت به اینجاه رسیدی از نگهبان زیارت جویای فاحشه خانۀ بشوید ماهمه چشم براه شما ؟چرا شخصیت شماازنویشتاروجستجوگری شما به مکانهای مقدس که دربسیاری موارد آدمان مانندتان چنین مکانهارا با تجاوز به جنس پاکدامن زن پایه گذاری میکنند هویدا میسازد که چه جانوری«اگربه جانوران توهین نکرده باشم که بدون شک ازشما باشرف تراند»درنده خو وهوسبازی استی.چگونه بخود روامیداری که زن پاکدامن بگوئی در حالیکه دنبال لذت بردن دیگران وخود از ناموس دیگران استی دیگرزمان آن گذشت که هرچه چرندیات میگفتید دیگران خاموش بودند وهر چه فتوا میدادید با زور سیف التازینامه بالای مردمان پیاده میساختید
   اکنون زمان رایانه است که با شمشیردانش گلون زباندرازی های کودنان را که سخن مفت ازسروزیرشان با هزار بدبوئی بادمیگردد بامشت آهنین دوباره میکوبد وبا مشک گلاب دانش عطراگین میکند.
   زن مادرست وبهشت برین زیر پای مادرانست ومن به این موجود پاک احترام دارم حتی به خواهرومادرشما ودرک میکنم که مادر نازنینتان بنابر مردسالاری جامعۀ مان نتوانسته شمارا آنگونه که تربیت میشدید هدایت فرماید.
   درپایان متآسفم به حال آن زن بیچارۀکه با چند واژه های تازی به چنگال درنده شما می افتدوبی خبر ازینکه به اصطلاح«شوهر»شان دنبال لذت بردنست.به امید آزادی همه بانوان از چنگ درنده خوهای مانند شما

  • اهورایی ابلیس پرست. نوشته هایت بسیار چرند گونه است وبخدا قسم باوجود که نوک قلمم اسمانهارا میخراشد بازهم نتوانستم از گفته هایت چیزی درک کنم. گفته هایت مانند سگ میماند که عف میزند جف میزند وصرف گوش هارا میخراشد ولی معنی خاصی نمیدهد. من تاسف میکنم بر خواهر ومادرت که شکار یک کافر اتش پرست شده اند که سگ شهوت خود شده است ونفس حیوانی بر وی غالب شده است وخواهر ومادر خودرا به فحشا تشویق میکند. اهورایی ابلیس پرست. بدون شک که تو زاده ابلیس هستی. لعنت بر ایین تو ولعنت برکسی که تواز وی الهام میگیری مجوسی اودوده پسند! اگر تو زاده انسان باشی وبه اصطلاح از ......شیطان زاده نشده باشی پس باید به دین وایین کشوری که در ان نطفه حرامزاده تو بسته شده است نباید توهین بکنی!
   تو مانند ان حرامزادگان کمونست هستی که بر دین وایین مردم مسخره گی کردند ولی دیدی که چند نفر لچ پا انهارا با تمام قدرت وتوان شان شکست داد؟ اگر مرد هستی واگر واقعا منیجر کدام فاحشه خانه نیستی بیا ومانند یک مرد (نه مانند زردشت) در میدان بیا وخودرا معرفی بکن و خواهر ومادرت را برهنه بکش در میدان تا همه ببینند. تو لعنتی کس شعر میگویی. تو افتخار میکنی که سعدی ومولانا وحافظ وغیره از ماهستند وعرب نیستند اما معلومات ابتدایی تو لعنتی به اندازه کم است که نمیدانی حافظ تمام قران را از یاد داشت ویا سعدی یک متشرع بسیار سخت گیر بود ویا مولانا یک متصوف بزرگ جهان اسلام است.
   لعنت به تو زاده ابلیس که کلامت مانند پدر بزرگت یعنی ابلیس سراپا توهین ودشنام است. کلام زشتت نشان میدهد که توزاده حرام هستی ودرکدام فاحشه خانه بدنیا امده یی.

   توربراتور (نامم را گوگل کن تا بفهمی چه معنی میدهد)

  • آغار کور گرفتارشده در تور.همه این چرندیات را که بدون شک ازسوراخ بالای زیرمانندت باد کردی با درودهای مهربانانه پس فرستادم برای درک چرندیات من به مطالعۀ بسیار بسیارزیادی ضرورت داری تا عاقل شوی

  • کاسه چینی که صدا میکند خود صفت خویش ادا میکند. بسیار خوب است که از دین برگشتگان ایین ابایی واجدادی که به اتش پرستی وزردشت پرستی وغیره روی اورده اند با فحاشی وچتیات گویی به ایین اسلام وسایر ادیان وبا توهین به عربها ماهیت اصلی دین خودرا که توهین وتحقیر واتهام بسته کردن وناسزا گویی به مقدسات سایر ادیان است وماهیت فاشیستی ونژاد پرستی را که اصل ان ضدیت با عربها وترکها است ومنشه در پان ایرانیزم که خود الهام گرفته از فاشیزم هیتلر وموسولینی است به نمایش میگزارد ونشان میدهد که این اقلیت چند نفری که تعداد شان از انگشتان دست تجاوز نمیکند باالفرض اگر قدرت بدست شان بیافتد یک اداره مانند اداره موسولینی وهیتلر خواهند ساخت و عدم تحمل پذیری به سایر ادیان را به نمایش خواهند گذاشت.

   چتیات گویی ودشنام وناسزا وضد ونقیض گویی های این عده از مردم جاهل حتی به اصول اساسی ایین زردشتی که همانا گفتار نیک, پندار نیک و کردار نیک است هم در تناقض اشکار قرار دارد.
   از این چند کافر حتی به دین زردشتی میپرسم؟

   • در کجای ایین زردشتی گفته شده است که شما ادیان دیگر را توهین کنید؟ ایا شما کدام دلیل مذهبی به توهین ودشنام وناسزا گویی به کدام دین دیگر در ایین تان دارید؟ اگر دارید انرا بفرمایید تا ما باورکنیم که ایین زردشتی یک ایین ناسزا گویی است وشما بنابر عقاید ودستورات دینی تان به مسلمانها که پدر وپدرکلانتان هم به این دین بوده اند توهین میکنید؟
   • در کجایی ایین زردشت گفته شده است که زنها برهنه بیرون برایند مانند ان دختر مصری که یک زردشتی ماب بنام اهورایی از وی پشتبانی کرده است؟ شما بفرمایید درکجای این تان گفته شده است که زن با هرکسی که خواست میتواند بخوابد وهمچنان مردها میتوانند با هرکسی بخوابند وسکس کنند؟ نظریات شما در این روزها نشان میدهد که شما علاقمند سکس شدن زنهای افغان مانند ان دختر گمراه مصری هستید؟
  • کافرک بیغیرت واتش پرست وهی گوساله پرست قرن بیست ویک. منهم تمنیات نیک ات را با یک دسته ملی وزردک برایت دوباره میفرستم تا انرا در ماتحت خواهر ومادرت بزنی تا یک سوژه خوبی شود برای مطبوعات!

  • اگر5دقیقه ئی سردرگریبان فروبری توازان«لچک»های سرخیابانی استی که زبان فاسد شده ات دشمن شماره یک جانت است واین نوک قلمت نیست که آسمانهارامیخراشد بلکه نوک شاخهایت استند که همه میبینند.احترامات مرا به همه اعضای خانواده ات بویژه خانم های محترم که به من مانندخواهری کمترنیستند تقدیم نما.حیف اینهمه وقتم که بهدردادم.تاریخ سرزمینت را اگر کلۀ کفری ات آرام شد ازامروز تا 3000سال پیش بخوان برایت بهترست ازینکه بایک کافرلعین چرت وپرت بنویسی.

  • جناب کوروش.برهنه شدن این زن مفهوم سکس ویا گمراه کردن دیگرانرا ندارد شما به اعتراض این دوشیزۀ مصری توجه کنید ودشنام دادن از همین اخوانالمسلمین را فقط 2عنوان بالاتر بخوانید وپس ازان اتهام ببندید.واین زن اگربرهنه شده به اینسبب شاید باشد پیش ازانکه اورا با مرد 60ویا80سالۀ باچند آیه وحدیث نکاح کنند بهتر دانسته بغاوت کند.

  • اغای اهورایی, اول اینکه من بالای شما اتهام بسته نکرده ام بلکه فحاشی گویی های شما در این صفحه وبالای نظریات دیگران در دیگر مطالب منتشر شده در این سایت گویایی شخصیت فحاش وعدم تحمل پذیری شما را نشان میدهد. شما به سوالهایم در بالا پاسخ ندادید پس اعتراف کنید که فرقی میان شما وتندروان اسلامی که به ارزش های دیگران احترام قایل نیستند اصلا وجود ندارد. شما در زردشتیزم همانید که تندروان در اسلام هستند.
   روش های مبارزه هرکس نظر به شخصیت وفهم ودانشش فرق میکند. مثلا در یک کشور گاندی پیدا میشود که بنابر فهم ودانش خود شیوه مقاومت پاسیف را اختیار میکند ولی یک نفر دیگر کتاب مینویسد واذهان عامه را روش میسازد. خودرا سکس کردن شاید یک طریقه جدید باشد ولی این خانم مصری یگانه راهی را که میتوانست انتخاب کرد واین ارتباط مستقیم به شخصیتش دارد که راه های معقول دیگر را نمیتوانست انتخاب کند. اینکه کی موافق است ویا مخالف کار خودشان است ولی من ندانستم که کون سوزی جناب عالی در مورد نظریات مخالفین در این امر چی است که شروع به فحاشی ونشان دادن ماهیت نژاد پرستی تان کرده اید؟ اگر این خانم با شما کدام ارتباط خونی دارد امریست جدا در غیر ان شما با این کارهای تان تیشه به ریشه خودمیزنید. من برای تان هوشدار میدهم که شما با این ندانم کاری هایتان احساسات مذهبی اضافه از سی ملیون شهروند این کشور را که مسلمان بوده واین خطه تااخر مسلمان خواهد ماند را خدشه دار نکنید. زردشت هرکسی که بود یک فرد حلیم وانسان واقعی بود. شرم باد بر پیروان جاهلش مانند شما که باعث میشود روزانه هزار ها دشنام از خاطر شما به ادرس ان نیک بخت روان گردد

  • جناب فهیم وباادب که بانام ساختگی کوروش مینویسیدازینکه مرابه واژۀ تازی فحاش که از فحش ودرنهایت ازفاحشه میآیدسپاسگذارم این نخستین واژۀ است که ازهرمسلمان درین گذشت30سال درهرگونه گفتگوی «چه رودر رو وچه ازراۀ رایانه ئی»شنیده ام گوشهایم ازین واژه ها خودرا معافیت داده اند یابهتر بگویم گوشهایم بقول «30ملیون مسلمان که آرزو میکنم تا ابد در قید این اسلام عزیزتان بمانندوبهشت حوری وغلمان تازی نصیب همۀ تان باد» شماهابی غیرت شده اند .به پاسخ پرسشهای شما باید بنویسم<فقط یکبار>.

   • من اهورائی نه بلکه اهوراهی که از/اهورا وراهی با قورت کردن یک «را»اهوراهی شده ام چون ازنام تازی ام که بدون خواست من گذاشته اند خودراراحت احساس نمیکنم واگر جناب عالی قهرنشوند بفکرم حق من است.
   • من زردشتی نیستم وبه خوشبختی که طبیعت برایم بخشیده مسلمان هم نیستم ویا دین وآئین دیگری.
   • من راه اهوراّ مزداراگزیده ام وچون شما خود نوشته اید من یک فحاش/فحش دهنده وفاحشه استم به این سبب اهورائی نه بلکه هنوز در راۀ اهورا روان واهوراهی استم.
   • من کمونست هم نیستم ولی با ایدیالیزم«گیتی خدا آفریده»وماتریالیزم«گیتی خودبخودآفریده شده»اندکی آشنائی دارم.
   • ازدیدگاۀ خودم فحاش<فاحشه>نیستم وفقط مهربانی های دوستان شمارا که حتی تا تحت خواهر/خانم ومادرم را با واژه های زیبای این30 ملیون زینت افشانی میکنند پاسخ میدهم .چون ازشماودیگردوستانتان چیزی نخواندم.
   • من بیان نظرم را مینوسم وآزادی بیان حق من است ونه دشنام به خواهران ومادران دیگران.
    من پیامبر تازیانرا یک بچه باز میدانم وبرای اثبات مفکوره ام احادیث عایشه نخستین قربانی 9سالۀ اورا بخوانید.
   • من نوشتن در بارۀ حتی خدا را خط قرمز نمیدانم چه رسد به پیامبران خود ساخته اش.
    من حق شک کردن ویا نکردن به خدا راازشماهم نگرفته ام.
    بدرود
  • جناب که که از نام و شخصیت واقعی ات شرم داری وبنام اهورایی ویا اهوراهی را بالایت گذاشته یی اینرا بدان واگاه باش که ازادی بیان به این معنی نیست که دهنت را باز ومحتویات روده ات را که در کله ات جا گرفته است به ادرس این وان روان کنی ومنتظر باشی که کسی برایت نگوید که بالای چشمهای کورت ابروست! اینکه کی را لواطت کار ویا کدام چیز دیگر میبینی مربوط به شخصیت وسطع فکری خودت است. معلوم میشود در کدام فامیل مفعول زادگان تولد شده یی. فاعلیت ویا مفعولیت مربوط به خود شخص میباشد واین در دنیا مدرن هم به رسمیت شناخته شده است.
   تو بسیار شخصیت کاذب, منافق, دوروی وکثیف داری. از یک طرف فحشا ولواطت ومفعولیت را درصورتکه موافق با افکارکثیفت باشد انرا ازادی فردی گفته حمایت میکنی ولی بعدا کسانی دیگر را به ان متهم میسازی ودشنام میدهی. اینرا بدان هستند کسانی که حاضر هستند هم با منطق وهم با مشت های کوبنده چنان به دهن کثیفت بکوبند که یخ کنی. تو یک گمراه هستی که نه مسلمان هستی ونه زردشتی ونه عیسوی. حتم دارم که انسان هم نیستی وزاده کدام شب نامیمون هستی که هی کاش مادرت به عوض به دنیا اوردنت در کدام تشناب تورا گو میکرد که اینهمه چتیات نمیگفتی

  • زمانکه توهم به ادرس مسلمانها هزار دشنام وتوهین روان میکردی لطفا ارواح پدر وبابه کلانهایترا که مسلمان بوده اندفراموش نکن. بایک فحاشی مانند تو باید همینگونه برخورد کرد قسمکی با سگ ها باید با چوب وچماق سخن گفت

 • خداوند ملتی را سروری داد - که تقدیرش را به دست خویش بنویشت

  • خدا آن ملتی را سروری داد ــــ که تقدیرش به دست خویش بنوشت
   به آن ملت سروکاری ندارد ــــــ که دهقانش برای دیگران کشت ( داکتر اقبال لاهوری)

 • به کوری چشم اهورایی هاویکنز یکی از مشهورترین هنرمندان امریکایی به دین مقدس اسلام روی اورد. هاویکنز کسی بود که تمام نعمات غرب را چشیده ودراوج شهرت بود ولی با درک حقانیت دین اسلام به این دین مبین روی اورد وامروز مبدل به یک مبلغ اسلامی شده است. اهورایی ها ودیگر گمراهان باید بدانند که اسلام بزرگترین دین در حال گسترش است و اینکه چند خبیث به ان رد وبد میگوید علت انست که خود انها کورشده اند. توجه کنید به مطلب و لینک انگلیسی در مورد مسلمان شدن الحاج هاویکنز:

  خواننده آمریکایی "امیر هاوکینز " مشهور به "لون" با اعلام مسلمان شدن خود ، از کناره گیری از خوانندگی و اشتغال به امر تعلم قرآن و زبان عربی خبر داد .

  لون در دیدار با رییس هیئت مدیره موسسه "للأدلاء " در مدینه منوره ، در مورد نحوه مسلمان شدنش گفت : بر حسب اتفاق در دبی از نزدیک با مسلمانان آشنا شدم و آرامش و طمئنینه حاصل از نوای اذان و تسلیم و اجابت آنان را در برابر دعوت الهی برای نمازگزاردن دیدم .این حس عمیق باعث شد تا مسلمان شوم .

  وی روز مسلمان شدنش را به روز تولد حقیقی خود تعبیر کرد و افزود : از روزی که مسلمان شده ام احساس آرامش روحی عجیبی دارم و این احساس در همسر و دو پسر و مادر هشتاد ساله و دیگر آشنایانم که مسلمان شده اند و هر روز بر تعدادشان افزوده می شود به خوبی قابل مشاهده است .

  http://www.thenewsalerts.com/f...

  • جناب مولوی، شما اگر به دین خود احترام قایل هستید، نباید با چنین ادبیات زشت به دیگران بتازید!! مشکل تان را با اهوراهی حل کنید، نه اینکه به همه فحش و ناسزا بگویید. و گرنه ما هم بلدیم با انسان های مثل شما چگونه برخورد کنیم.

   اسلام آوردن آن شخص حقانیت اسلام را نشان نمیدهد، همانطور که ایشان اسلام آورده اند صد ها نفر مسلمان، اسلام را ترک کرده است، چیطور است کسی که اسلام را ترک کرد، گمراه است و کسی مسلمان آورد حقانیت اسلام است؟ به عنوان یک انسان حق هر کسی است که عقیده و دین که دوست دارد را انتخاب کند. از نظر من الله پرستی با گاو پرستی یکی است، این حق من است همچین نظری را داشته باشم.

   تشریف ببرید لینک زیر، کسانیکه اسلام گند و الاغ پرور را ترک کرده اند را بیبینید.

   مسلمین معروف که اسلام را ترک کرده اند:
   http://wikiislam.net/wiki/Nota...

   کسانیکه اسلام را ترک کرده اند:
   http://wikiislam.net/wiki/Peop...

  • بیخدای عزیز.شماازادبیات زیبای این جانوران«اگربه جانوران توهین نکرده باشم»درمی یابید که ردوبدل سخن باایشان آرشش اینست که فحش خواهرومادر بشنویم ولی پاسخ به نادانان خموشیست بگذارید بر سر خرشان تا عرش معلی شان بتازند .بدرود

  • سبحححان الله.مانند آن که عبدالله در بیابانهای عربستان زده بود وازآن محمد تازی بدنیا آمد

  • آقای اهوراهی!
   آخرین قوه ای استدلال ومنطق ات دربرابر آقا ‍کوروش همین قدر بود؟ بالاخره معلوم نشد که تو چه هستی نه انسان نه مسلمان نه مسیحی ونه هم رزدشتی

  • چون در کابل پرس? نیز سانسور بر خلاف آنچه ادعا میشود جریان دارد ودشنامهای بی ادبانۀ یک گروه از لچک های سر کوچه ئی که در ایران برایش لات های خیابانی میگویند بدون حذف سرتا پا نشر میگردند شاهد ادعای ما به نوشته های آغایون چشمی بیندازید که نه مادر بنده را در گور /نه خواهر بنده را در خانۀ شوهرش ونه همسرمرابامن آرام گذاشتند .من با اینگونه آدمیزاد نما ها بی استدلال وبی منطقم.شما با کابل پرس شادکام باشید.بدرود

  • ببینید اقا شما از حد تان بیرون میشوید. دیگران را بخاطر دشنام محکوم میکنید اما بخود حق میدهید که به دیگران دشنام بزنید. مشکل شما با کمونیستان در چیست که اتهام حرامزاده می بندید؟ از چه گاهی شما به چرند نویسی مشغول هستید،کدام یکی از کمونیستان شما را توهین کرده که به توهین متقابل باید میپرداختید؟ دیدگاه های شما بسیار بدوی و از تمدن بدور است اما مربوط بخود تان است و ما را با ان کاری نیست ولی اگر شما اسرار به تحمیل ان بوسیله دشنام و شمشیر دارید از دیگران نخواهید که در مقابل شما از گذاره کار گیرند. اگر چیزی در چانته داری و معتقد هستی که درست است میتوانی ارایه دهی تا همه در باره ان به بحث بپردازند در غیر ان فقط بخوانید و اگر جا داشت حتما موارد نظر تانرا بنویسید. شما خود دیگران را به جنگ و مخالفت عقاید تان میخوانید. اگر به عقاید خویش احترام دارید به دیگران نیز این امتیاز را بدهید..

 • خبرگذاری ایرنا گذارش داده است که سازمان فضایی ناسا در این اواخر کشف کرده است که بعضی تغیراتی در سطع مهتاب دیده میشود. بعداز انکه تلسکوپ هابیل موظف به مطالعه این تغیرات شد کشف گردید که در مهتاب در یک هفته اخیر بعضی تپه های جدید به وجود امده اند. وقتی که عکس این تپه ها از فاصله یک صد وهشتاد کیلومتری از سطح مهتاب گرفته شد یک نتیجه غیر قابل باور بدست امد زیرا دیده شد که این تپه ها به صورت بسیار واضع باهم بصورت یکجایی این جملات را ساخته اند: اسلام علیکم یا ابا عبدالله الحسین و یا علی و یا فاطمه الزهرا. این معجزه در قرن بیست ویک نامیده شده است وحقانیت اسلام و بخصوص تشیع را نشان میدهد وواضع میسازد که ادیان ومذاهب دیگر برحق نیستند. همچنان به مناسبت ماه محرم هشتاد فیصد رنگ سرخ در کره میریخ زیادتر شده است که نشاندهنده جانفشانی اهل تشیع در میدان کربلا است. ناسا اعلان کرده است که قرار است در روز ده محرم افتاب برای چند لحضه یی برخود بلرزد که این تکان از زمین محسوس است. ماه محرم ماه صدقات وخیرات است ولعنت برکسانی که از دین اسلام و از شیعه گمراه شده واتش پرست شده اند

  • آقای علی سجاد درود و سلام تقدیم است . با معذرت میخواستم از شما بپرسم که : این گزارش ایرینا از کدام مرجع ناسا در کجا و در کدام سایت نشراتی ناسا به نشر رسیده که خبر معجزه نوشته شدن ابا حسین و ابا عبدالله را از دست اول بخوانیم و ببنیم و بعد راجع به شعیه شدن تفکر نمائیم و تصمیم بگیریم . اگر چنین چیزی حقیقت داشته باشد که آفتاب بعد از چندین صد سال از شهادت امام حسین خبر شده و امسال به خود می لرزد ، راستی کمی نامردی کرده است . در حقیقت شاهدان عینی جنایت کربلا همین آفتاب و مهتاب بودند که هم دیده و هم شنیده اند و تا امروز تماشای ما کردند و بلآخره بفرموده شما آب کوزه دل خود را خالی نمودند که ناسائیان آنرا دیده اند ! امکان دارد که مهتاب از اثر شق شدن در زمان حیات بابای شان کدام کینۀ بدل گرفته و امروز داد از بیداد بابایشان را از نوسه و دامادش تقاضا دارد ! دیگر اینکه سطح مهتاب را دیدن به تلسکوپ هابل که بخاطر دیدن کهکشانها به جو زمین فرستاده شده ضرورت ندارد ، میشود با تلسکوپ های عادی هم این معجزه را در سطح مهتاب دید و خواند .

   تازی های وهابی نقش کلمه لااله الاالله را در پشت مار ، جنگل و پای کودکان به نمایش گذاشته بودند ، حال نوبت شعیه هاست که حقانیت مذهب خود را در آفتاب ، مهتاب و مریخ به نمایش گذارند . ببینیم که این مسابقه در کجا پایان می یابد .

  • نامش سید علی سجاد جعفری است. خداوند سادات ما را عقل عطا فرماید.

 • عرضم به حضور عزیزانی که خود را اول افغان میشمارند اینست که این اقای سید علی سجاد از ان حرامزاده های است که با افتخار و بدون شرم به همه شما خود را زایده شده از نطفه عربی که اصلاء اولاد نرینه نداشت معرفی نموده خود را ( سید - اولاد پیغمبر ) میتراشد . حسین و حسن دو برادری بودند که انسان های مظلوم را به خاطریکه به دین محمدی باور نمیخواستند که داشته باشد سر میبریدند و به زن های انها تجاوز مینمودند و بعدا ء ان زن ها را به بازار های معروف ان زمان مانند شام وکوفه با نرخ قاطری و یا اسپی و یا مادیانی به فروش میرسانیدند . و به همه ابراز میداشتند که عدالت اسلامی نموده غنایم جنگی را که حتی شامل انسان ها و زنده گی انسانها و انسانیت انسانها بود به فروش میرسانیدند و با پول ان تدارکات اکمالات جنگ ها و تجاوزات بعدی را میدیدند . حالا از قول ان عده اخوند های که مراکز روحانی قم و تهران را پیش میبرند (( البته سال کذشته ماه های حمل وثور از بیت الخلاه های مدارس روحانی قم در حدود صدو بیست کیلو شمع را بیرون اوردن)) اورده است که در مهتاب نامی حسن و حسین و علی دژخیم را خداوند نوشته است . واقعا اگر این اتفاق افتاده باشد , در عین زمان باید درس باور نکردنی برای مسلمانان افغانستان باشد که خداوند به جای اینکه به زخم های این مستمندان مرحم گذاری نماید و زنده گی اولاد ها و جگر گوشه های این غربا را که کارد به استخوان شان رسیده است باید سرو سامانی بدهد . رفته در مهتاب نام دو تا عربی تازی که از روز اول ادم کشته اند تا حال کشته رفته اند و در اینده نیز خواهند کشت , نوشته است . عزیزان و برادران و خواهران من به خود اید و افغان باشید تا بتوانید به همدیگر کمک کنید .

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس