Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

در همین بخش

صفحه نخست > ببينيد و بشنويد > رسانه های آلمان: ارتباط فرمانده ارشد اردو زلمی ویسا با گروه تروریستی حقانی

رسانه های آلمان: ارتباط فرمانده ارشد اردو زلمی ویسا با گروه تروریستی حقانی

مقامات بالاتر اردو همچون شیر احمد کریمی با گروه های تروریستی همچون طالبان ارتباط مستقیم دارند. کسانی چون فاروق وردک، کریم وردک، اشرف غنی احمدزی و...نیز از هوادارن سرسخت طالبان و سایر گروه های تروریستی می باشند که در رده های بالای حکومتی مقرر شده اند.
يكشنبه 18 دسامبر 2011

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

زلمی ویسا یکی از فرماندهان ارشد اردوی افغانستان در شمال افغانستان است. رسانه های آلمان به بهانه ی سفری که او چند روز پیش به این کشور داشته، به نقل از منابع خود از اختلاس گسترده ویسا و ارتباط به گروه تروریستی حقانی خبر دادند. همچنین گفته می شود او یکی از مهره های استخبارات پاکستان در اردو می باشد.

خبرها درباره ارتباطات مخفی این فرمانده ارشد اردو در حالی منتشر می شود که مقامات بالاتر اردو همچون شیر احمد کریمی با گروه های تروریستی همچون طالبان ارتباط مستقیم دارند. کسانی چون فاروق وردک، کریم وردک، اشرف غنی احمدزی و...نیز از هوادارن سرسخت طالبان و سایر گروه های تروریستی می باشند که در رده های بالای حکومتی مقرر شده اند.

پيام‌ها

 • تشکر از از کابل پرس.
  این خیانت را امریکا در حق مردم مظلوم افغانستان نموده اند که گروپ تروریستی را در راس دولت افغانستان قرار داده است در این حلقه خطر ناک زلمی خلیل زاد و خود کرزی هم دخیل میباشد.
  این سیاست پوچ امریکا با فعالیت های دستکاه استخبارتی خواب رفته امریکاه است که از هیچ چیز خبر نیست وشاید خواست امریکا باشد تا وضعیت را بحال متشنج نگاه داشته پلان های خود را عملی نماید.
  وای به حال مردم غریب افغانستان.
  از قرائین فهمیده میشود که ترور بر هان الدین ربانی هم ذریعه همین حلقه فاشستی طرح و عملی شده است.
  تاجیک هزاره و اوزبک باید از هر وقت دیگر هوشیار و متحید با شند.

 • پختونها طالبان را از خود میدانند. ما چرا باید اسیر عقب مانده گی آنها باشیم. تجزیه یگانه راه رهاشدن از این بدبختی هااست.

  • يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آَمَنُوا لَا تَتَّخِذُوا الْكَافِرِينَ أَوْلِيَاءَ مِنْ دُونِ الْمُؤْمِنِينَ أَتُرِيدُونَ أَنْ تَجْعَلُوا لِلَّهِ عَلَيْكُمْ سُلْطَانًا مُبِينًا (144) } سورة النسآء

 • سلام خدمت گرداننده کابل پرس. من تا این جنرال وطن فروش و کمونیست را از نزدیک می شناسم .به معرفی ایشان می پردازم. ( زلمی ویسا) نواسه سردار عبدالرشید خواهر زاده عبدالریم هاتف از نزدیکان دوکتر نجیب الله و جذبی در حذب در حزب دیموکراتیک توسط مجید سربلند وزیر اطلات و کلتور ببرک کارمل از قریه ( کوهک) ولسوالی ارغنداب ولایت کندهار می باشد.در زمان حکومت کارمل معاون لوای 37 کماندو وبعدآ بواسطه مامای خود عبدالرحیم خاتف از بورس ارکان حربی به اتحاد شوروی وقت مستفید شد. در زمان حکومت دوکتور نجیب بعد از کودتای شهنواز تنی قوماندان لوای 37 کماندو تعین شده به رتبه جنرالی ارتقا نمود. نامرده شحص اعیاش شرابی .چرسی. و بنگی می باشد نامبرده در ساختن ( بنگ او) مهارت خاص دارد. ایشان بعد از سال 1992 یعنی سرنگونی دوکتور نجیب در مسکو شرکت تجارتی را تاسیس نمود و بعد سال 1998 زهسپار کشور المان گردید. جناب شان برادر ( توریالی ویسا ) والی کندهار و پسر کاکای جنرال اکرم مشهور به اکرم ( گنگس) معاون لوی درستیز می باشد.اینک بواسطه و ارتباط نزدیک با حامد کرزی قوماندان قول اردوی شاهین مقرر و به رتبه تورن جنرالی ارتقا نمودند.از نگاهی لیاقت و سوق اداره عرض نمایم که ایشا جو دو خر را تقسیم کرده نمیتواند. وادره و سوق یک دلگی محاربوی را ندارند. در آینده راجع به معرفی شیر محمد بچی کریم خان خوستی یعنی ( شیر محمد کریمی ) عرایض خواهم داشت به امید آنکه آزادانه در سایت داخل و ابراز نظر نمایم با عرض حرمت (( روغ لیونی ))

  • کندهاری:
   محترم روغ صاحب.
   جهت معلومات خوانندگان. همنطور یکه افسران ماشینی رتبه های ماشینی درجه تعلیمی
   ماشینی هم در وقت خلقی و پرچمی از اعضای باند شان افرازات شروع کرد.
   در اوردی ما درجه ارکان حربی از شوروی قابل قبول نبود. افسرانیکه ارکانحرب بودند تنها از
   کشور های امریکا / انگلستان/ و اکسران ترکیه بود.
   زلمی جان از تخنیک عسکری فارغ شده که اصلان تخصص حربی ندارد.
   ارکان حرب باید که از پوهنحی های پیاده و یا توپچی و زرهدار به درجه عالی دپلوم داشته
   باشد. زلمی جان در دوران لیسه احمد شا بابا هم نمرات خوب نداشت.
   به همه روشن است که کشور های اشغلگر در دولت فعلی جاسوس دارند که یک برادر
   جاسوس کانادا و دیگر از روسیه. و کون همه نزد طالبان و کشور های اشغالگر.

  • لیونی صاحب .

   خلاصه بگو همه محمد زایی ها جمع شده اند .

  • از تاریخ که شیر محمد کریمی به حیث لوی درستیز وزارت دفاع ملی مقررگردیده است .

  وضعیت ار دوی ملی رو بخرابی است ، افراد طالبان در صفوف اردوی ملی افزایش یافته است .

  ترور نروهای بین المللی توسط طالبان که در صفوف اردو جابجا گردیده چندین بار صورت گرفته نمونه شان در ولایت بغلان ، مزار شریف ، ارزگان ونیز در دیگر ولایات ازصفوف اردو حمله صورت گرفته است بالای نیروهای بین المللی وحمله انتحاری که در ولایت تخار در مقام ولایت بالای جنرال داوود داوود فرمانده زون پامیر وقوماندان امنیه تخار به وقوع پیوست نیز توسط جنرال ویسا در مقام ولایت انتقال داده شده بود در هماهنگی با تروریستان طا لبان نکتای پوش ، تونبان پوش ، چپن پوش وبرا دران حامد کرزی .

 • سراسر بايد بشتون باشد.تمام قوام مسلح دردست طالب تباران است.راستى اين خيانت را به استيلا جامعه جهانى كردند.
  تمام اقوام غير بشتون را به شكل سمبوليك وتمام زمام امور را بدست قوم بشتون دادند.زيرا با اين قوم معامله كردن اسانتر است.و از قديم اشناست,زود فيفتى فيفتى ميكند. فقط در قدرت بكزار ديكر هرجه ميكنى بكن.
  تمام بشتونها اعم از خلقى برجمى مجاهد قو ماندان همه والى وزير و معين و تمام رياست ها و قواى مسلح همه در كار اند بر عكس تمام دانشمندان و كار فهمان غير بشتون يا بيكار و از فرط بيكارى و اينكه انهارا كسى در كارى نكرفت وطن را ترك كردند.
  بشتون نباشى در شعبه دولتى هر كارى داشته باشى سخت ازار و اذيت ميشوى و كار سالها دوام ميكند.اينست اين كشور خاين و مزخرف با نام سكستان و جهلستان تاريخ.اين عجب نيست كه با مرك دست وبنجه نرم ميكند و كشور هاى همسايه اشتهاى خام خوردن ما را دارند.

 • دوستان سلام ! چندی پیش نامۀ از پنتاگون به آلمانها رسیده که بطور رسمی ، روشن و آشکارا دزدی و همکاری جنرال ویسا را با گروه حقانی و طالبان بیان داشته و آلمانها را تاکید کرده اند که از همکاری با این جنرال خود فروخته پرهیز و اجتناب کنند .

  آیا شرمنده گی ، روسیاهی و خجالتی ازین بالاتر میشود که این جنرال ویسای غیرتی نوکر را باز غیرتی و دارای خصوصیت ایتنالوژی بدانیم ؟ آخر تا بکی این خودفروخته گان غیرتی با سرنوشت مردم ما بازی میکنند ؟ جهانیان به ما می خندند که جنرال اوغانی دزد است ، نوکر است و هیچگاهی به خاطر وطن و مردم خود فکر نمی کند به جز جیب و سرمایه . این حقارت و شرمنده گی را تنها میتوانند جنرالانی قبول دار شوند که شمله غیرت دارند و لاف و پتاق " ای زما وطنه د لعلونو خزانی زما" بزبان می آورند . همان گفته های مرحوم شبیر کاکر بیادم آمد که نوشته بود :

  ( ازنظربعضی خصوصیت های ایتنولوژیکی میخواهم بگویم که پشتونها با سایر اقوام عزیز هموطن من فرق دارند. شاید مبالغه نباشد اگربگویم غیرت وشهامت واحساس نوع پروری وحب وطن در وجود پشتونها ازآغازین روزهای پیدایش آنها در رحم مادرحلول میکند وبامکیدن شیر مادر این احساسات درعروق وشراین بدن یک پشتون چه مرد وچه زن مانند خون به حرکت میاید.)

  به به آقای کاکر و دیگر کاکریان چادری پوش ! زهی غیرت ، شهامت ،احساس نوع پروری وحب وطن غیرتیان ، که داریم از شرمنده گی دزدی ، وطنفروشی و رسوایی ویسای غیرتی شما زیر آب و عرقیم و آبرویی نداریم که خبرنگاران آلمانی جنرال دزد اوغان را در میدان هوایی فرانکفورت نه به حیث یک جنرال بلکه به صفت یک دزد و همکار تروریستان بدرقه کرده اند .

 • درین جا چی بجاست تا سروده یی از زنده یاد میر غلام محمد غبار با هم بخوانیم و بر روح آن بزرگ مرد هزاران درود و احترام بفرستیم :

  ز ظلم جــان بلب آمد، چـــه انتظـــار کشیــد ++ بیـــاد سوختـــگان، شمع سان، شرار کشــید

  کنـــید معرکـــه بــر پـــا، بضدِ ظلم و ستــــم ++ ز خـــاکِ مرتجعان، بـــر هوا، غبـــار کشید

  در ایـــن زمانــه، بگیتی کسی نــدید و شنیــد ++ حـــکومتـــی کــــه وطن را به چاله زار کشید

  ستمــــگری کــــه بسودِ کلیــک و فـــامیـــلش ++ بــصد شکنجــه، زما و شمــا، دمــــار کشیـد

  جنـــایتی کــه بملک، این وطن فروشان کرد ++ خمیــد چرخ، چو آن بارِ ننـــگ و عار کشید

  مظــــالمی کـــه ازوشان کشیــــد، نسلِ جوان ++ گمـــان مبـــر کــه توان دوشِ روزگـــار کشید

  چنـــان بخلق « مســاوات و عدل » برپا کرد ++ کـــه کل زیان، به جز اشراف و پولدار کشید

  نـــه یـــکه مـــا و تـــو از ایـــــن فساد مینالیم ++ فــــغـــان و نـــالــه ز هر تیره و تبــــار کشید

  ازاینـــگروهِ کـــفن کش، کـــه تـــا زپـــا نفتد ++ گمــــان مبـــر ز فجـــایع ، کنون کنـــار کشید

  نشستــــه دست به پـــهلو، امیدِ خیر و صلاح ++ چســان تــوان، ز چنیــن بانــدِ نابـــکار کشید

  نجـاتِ هموطنــــان، بستـــه بر جهادِ شماست ++ کـــمـک ز غیــر نشـــاید کــــه انتظار کشیـــد

  بـــپـا شـــویـــد و بـــهم دستِ اتــــحاد دهیــــد ++ کـه داد از ایــن حکومتِ بــی بند و بــار کشید

  گــذشت دورِ شــکیــب و رسیـــد فرصــتِ آن ++ چــه خوش ز حرف، عمل را بـکارزار کشید

  شویـد در پـــی تشکیـــلی، ای ستـــم زدگـــان ++ کــه جانِ سلامت، از ایــن وضعِ بیقرار کشید

  بـایـــن و آن نــــشود رفعِ قـــهرِ خلـــق، مگر ++ کــه انـــتــقام بـــه شمشیــــرِ آبــــدار کــشیـــد

  زنیـد دست به یـــک انــــقــــلابِ ظلم شـــکن ++ کـــه یــک یـک سرِ این خاینـــان به دار کشید

  ز مـــن مپــــرس ز بیـــدادِ ایــن رژیمِ خبیــث ++ چــــه دیـــد دیـــده و ایـــن قلبِ داغدار کشیـــد

  چها گذشت بما، زین « سه گانه » دشمنِ نوع *++ گداخـــت صبـــر و فـــغان از دلِ فـــگار کشید

  کنیـــــد روی وطن پـــاک، ازایـــن پلیــدان تا ++ بـــرویِ از خـــود و بیـــگانه، افتـــخار کشیـد

  * در این شعر، منظور از واژۀ « سه گانه » کنایه از نادرشاه و دو برادرش میباشد.

 • باقی سمندر
  قوس سال۱۳۹۰ خورشیدی
  دسامبرسال ۲۰۱۱ میلادی

  سلام به خوانندګان ارجمند کابل پرس

  هموطنان در پیامهای شما خواندم که جنرال زلمی ویسا باری در دروران داکتر نجیب وشوروی هم در وزارت دفاع رتبه بلند داشته است و اینک هم رتبه جنرالی داشته و فرمانده بیشتر از ده هزار عسکر میباشد .
  درګزارش تلویزیونی یا دیداری و شنیداری المانی به صراحت ګفته میشود که این جنرال مشکوک است ـ با طالبان وحقانی ارتباط دارد ودرقتل عساکر المانی نیز سهم داشته و کمین ای برای المانها درست شده بوده و همین جنرال زندانی هایی راکه درقتل عساکر المانی سهم داشته اند - - از زندان رها ساخته بود . ګزارش المانی بسیارجالب است .
  شما بهتر میدانید که در همین المان تاحال با نمایندګان طالبان دیدارهای پشت پرده وجود داشته است - همین طور در قطر.
  اطیمنان واعتماد واعتبار داشتن به عناصر وافرادی که در خیانت به مادروطن شهره آفاق اند وګاهی خود را به روبل وګاهی به دالر و یا به اویرو فروخته اندومیفروشند - خوشباوری خواهد بود.
  دولت المان درزمان طالبان هم وزرای طالبان را در جرمنی دعوت کرده بود ومنتهی از طریق تجاری بنام صوفی زاده واینک رسمن جنرال زلمی ویسا را دعوت کرده است ـ اګر امریکایی ها زلمی خلیل زاد را دارند - دولت المانها هم میخواهند ګه سر سپرده ګان مانند زلمی ویسا را درخدمت داشته باشند و درکنار این شاید ده ها نماینده واجنت پوششی در افغانستان و شمال هندوکش داشته باشند.
  دولت المان اعلان کرده بود که برای چاه ساختن یا شفاخانه ساختن به افغانستان نرفته اندـ برای منافع خود بقدم رنجه کرده اند. !
  اګر ما مردم افغانستان از منافع ملی خود تعریف مشخص داشته باشیم و خود را به ګرد منافع ملی وارمان ملی واستقلال ملی جمع جور نماییم- این زلمی ها به هیچ تبدیل میشوندوګزارش در تلویزیون دولتی المان خود دلیل ایست براینکه المانها میخواهند بګویند که ما میدانیم که ناتو چه نظر دارد اما دولت المان برای منافع خود دلبری میکند و امشب زلمی ویسا در اغوش اش است و دیروز ګلبدین حکمتیاررا دعوت میکردند و فر دا هم شاید باز متوکل را !
  وطندارا !
  برای منافع ملی افغانستان بیاندیشیم وچهره های همه خاینین ملی را افشا کنیم !

  آنلاين بنگريد : چهره های جاسوسان را افشا کنیم

 • این معلومات برای مقامات آلمانی ازطرف عناصر متعصب ضد پشتونی داده شده است تا اذهان غرب را علیه پشتونها بیشتر ازین تحریک کند. اگر طالبان بحیث یک طرف دعوا به شکل غیر مستقیم شناخته شده اند وبا الحاح وزاری حتی بقایای شورای نظار وجمعیت اسلامی مرحوم برهان الدین ربانی ازطالبان میخواهند تا به پروسه ای صلح وآشتی بپیوندند پس چرا ارتباط گرفتن یکی یا دو صاحب منصب پشتون تبار اینقدر حساسیت متعصبین قوم گرای ستمی را به شور آورده است اگر آقای خلیل نبیل بداخلاق وبی ایمان مرتد اینقدر غیرت دارد تا طالبان را از بین ببرد پس چرا خودرا درسوراخ های کشور آلمان درون ساخته وپنهان کرده است مرد آنست که عملا مردانگی وغیرت خودش را عملا نشان دهد تا مردم به صداقت ادعاهای وی باور کنند. ببنید من خیلی ساده برای شما مثال می زنم ازپسران علی علیه السلام حضرت امام حسین درمیان دیگر نواسه ها واهل بیت پیامبر چرا نزد مسلمین اینقدر منزلت پیدا کرده است ؟ بخاطریکه وی عملا درراه که انتخاب کرده بود آگاهانه به استقبال شهادت شتافت . سیدقطب شهید چرا درمیان جوانان مسلمان نسبت به دیگر علما وفلاسفه ای جهان اسلام قدر ومنزلت دارد ؟ زیرا وی آنقدر که از شهادت وشهید وجهاد حرف زده خودش نیز عملا درراه خودش جانش را فدا کرده است آنروزی که مفتی اعظم مصر لحظه ایکه وی را بسوی دار میبردند به سیدقطب شهید تلقین کلمه را میکرد آن بزرگوار رو به سوی شیخ کرده وگفت آقای شیخ!
  من بخاطر این کلمه برسر دار میروم اما تو بخاطر همین کلمه نان میخوری یعنی اینکه هردو یک کلمه را میخوانند با تفاوت اینکه یکی بخاطر اعلای این کلمه جان میدهد ودیگری بنام این کلمه مفتی وشیخ وملا شده است وازهمین راه امرار معاش میکند. روی همین علت است که نسل های امروزی وبعدی روی همین اقدام جسورانه ای سید قطب شهید حساب میکنند و دسته دسته جوانان به صف رزم وپیکار پیوسته واز کیان وشرف مسلمین دفاع می نمایند. این است فرق میان انسانهای با ایمان وبا عقیده وانسانهای بی ایمان , پست , بی وجدان وسفسطه بافی که زیر هزاران نام مستعار به عقاید ملیونها مسلمان توهین میکنند گاه خودرا فیلسوف جا میزنند وگاهی هم شورای نظاری میشوند گاه زردشت میشوند گاهی از روح کارمل خبیث استمداد می جویند
  نامهای مثل مزاری. بابک روشن ضمیر که درحقیقت بی ضمیر است .بهمن بد اخلاق . بیخدا . کشن آبادی. وغیره عناصر عاق شده ای پدر ومادر که نه اصل دارند ونه هم نسب ازهمین گروه انسانهای بی ایمان بی غیرت محسوب میشوند
  پرسش من ازین بی پدر وبی مادرها این است اگر طالبان را نمیخواهید بفرمایید نیروی الترناتیف را نشان دهید

  • شبیر جان کاکر نترسید ، نام تانرا بنویسید شما خو از جمله خصوصیت دارانید ! بعدا ازینکه مانند انسان پیام گذاشتید ، حتمأ الترناتیف طالبان را برایتان خواهم نوشت ! تاکی می گریزید ؟

  • شبیرخان ما خو تاکنون از یکپارچگی کشوری جهلستان سخن گفته‌ایم، در این باره برخی لغزش‌هایی که از من سرزده، حتی هم‌زبانان عزیز و هم فرهنگیان گرامی شاید ناراحت شده باشند. نکند ما ساده دلان به علت دوری از جهلستان و نبودن میان شماها کاملاً در اشتباه بوده‌ایم؟ خان لندن و یا استاد مزاری فکر می‌کنم شماها را بدرستی شناخته است. در ضمن این حسین تشنه لب برای قدرت و از فرط جاه طلبی و نادانی خودش را به کشتن داد.

   این مردم درست بشو نیست!!

  • آقای بیخدا درود و ادب تقدیم است . به من دین حقیر مذهب فقیر ( البته این ویژه گی ها را مرحومی سرپلی بمن حقیر می نوشتند ) واژۀ استاد نوشتن از روی احترام است و یا کیانه ؟ اگر احترام است ، باید خدمت تان به عرض برسانم که من حقیر نه استادم و نه معلم . استاد بودن و معلم بودن از خود بزرگمنشی و سجایایی دارد که من حقیر تا هنوز به این مقام نرسیده ام واگر از روی کیانه و تحقیر است ، آرزو دارم مرا به هرنامی که نیشخند و کیانه می زنید بزنید اما نه به نام بزرگ استاد !! فقط همین خواهش من حقیر از شماست .

  • آقای خلیل !

   چطور شد که به فکر من افتادی؟
   پیام بالا ازمن نیست بلکه از کدام دوست عزیزی است که نامش را فراموش کرده است هرکی باشد برادر من است هم فکر وهم عقیده ای بنده است کلماتش نمادی از انسانیت وحقجویی است

   فکر کنم که باز مرض بیکاری وبی مضمونی به زنده گی ات بازگشته است ورنه یاد اشخاصی چون من را هیچ وقت نمیکردی.
   باید خدمت جنابعالی خاطرنشان سازم متاسفانه برای من بحث وجدلهای بی مفهوم با اشخاص بی پدر وبی مادر مانند تو واستادان مرتد وگمراه تومثل بابک همیشه میسر نیست. بابک تاریک ضمیر بی ضمیر حالا مصروف سگ شویی ویاهم قاب شویی درکدام شرابخانه ای آلمان است وتو بیچاره بخاطر دزدی وبیسوادی بار دیگر بار دوش صندوق اعانه های المان شده ایی
   خان بی دستر خوان هم چنان معلوم میشود که موترتاکسی اش دراثر افراط درمشروبات الکولی ازنزدش گرفته شده است وروز تا شام عقب در اداره ای پولیس لندن بستره انداخته است تا لایسنس خویش را دوباره بدست بیاورد ازجانب دیگر بحث ومناقشه با اشخاصی مثل شما بیهوده ودرعین حال ضیاع وقت است زیرا قلبهای شمارا پروردگار از روز ازل مهر زده است وهیچ روزنه ای برای هدایت ورستگاری شما وجود ندارد پس چه بهتر که به همین گمراهی خویش ادامه دهید لا اقل ازنظر روانی بتوانید به روان پریشان تان مرهمی بگذارید همین کابل پرس میتواند وسیله ای برای التیام عقده های روحی وروانی شما باشد

  • جالب است آقای کاکر که از بین صد ها پیام زیر ده ها نوشته و بعد گذشت چندین روز متوجه نام من حقیر شدید که زیر پیام تان چلیپا کشیده ام . بلی باید برای شما این گفتمان ها بی مفهوم بوده باشد ، زیرا که شما از جملۀ خصوصیت دارانید و هرگونه انتحار ، دزدی ، رهزنی و خیانت به وطن و سرزمین مان ، شملۀ غیرت شما را بالاتر و بلندتر میسازد و با رهانیدن بادی در گوشۀ می لمید که سور اسرافیل هم نمی تواند شما را بیدار نماید . اینکه من کار می کنم و یا گدایی آلمانها ، نمی توانم به شما ثابت بسازم که من بیکارم و یا مصرف ، زیرا در هر دو صورت شما پابند دروغ خود خواهی بود . اینرا باید بدانید که از رخصتی جشن ( وینختین )کریسمس تا حلول سال جدید عیسوی بسیاری ادارات در جرمنی رخصتی دارند . پیش وجدانم آرامم که لاحقل دزدی و خیانت به مردم خود و آلمانها نمی کنم ، زخمت می کشم و نان بخور و نمیری حلالی به فرزندانم میسر میسازم .

   آقای کاکر گریزی ! نخست بروید در بالای گور امیرعبدالرحمن بابا استجا و وضو بگیرید و دو رکعت نماز نپل را در زیر پای گور نادرشاه بابا ادا نمائید و بعد از آن با احترام و ادب نام بابک را بزبان بگیرید ورنه ابد در ابد در سقر اسفل سافلین خواهی سوخت .

   ( توکجا و بابک روشنضمیرکجا او گریزی بی غیرت !)

  • او مرتد گمراه!
   بارها برایت نوشته ام که املا وانشایت را درست کن تو که فرق میان ( لاحقل) که به عربی معنای نداشتن زمین زراعتی را میدهد و لا اقل را نمیدانی زیاد بالا بالا گز نکن که باعث خجالتی تان نشود
   برای نشان دادن غیرت افغانی حالا فقط یک لینک کوچک را برایت میفرستم تا حد اقل غیرت یک زن افغان را بنگری

   http://www.youtube.com/watch?v...

  • می بخشی شبیر جان اشتباه شد که حداقل را حدحقل نوشته ام . امابعد ،

   اگر شما مسلمانید ، مرا از همین مسلمانی تــــــــــــــــِیـــــــــــــــــــــــــــــر و بگذارید مرتد باشم تا مسلمانی مانند شما ! راستی ویدیو این خانم شلیطه که دستآویز آورده اید ، در امریکا عضو شبکه راوا است مانند ملالی جان جویا . فکر میکنم پناهنده گی اش را قبول نکرده اند و فرصت را غنیمت دانسته است . همان سخنان تکراری از نام ملت ؟ اوغانستان ، همان ژست ملالی جان در مجلس نماینده گان ! اگر همین راوائیان خدا ناخواسته به قدرت آیند مانند اسلاف خود سگ را نعل و گنجشک را قیزه خواهند کرد ، مردم اوغانستان را بگذارید بجای شان که از دست مردم داری و ملت گفتن شان به دیگر کشورها نه ، بلکه در کره مهتاب ومریخ مهاجر خواهند شد .

   او بی شعور مسلمان ، کجاست ملت اوغانستان ؟ ما که تا هنوز ملتی ندیدیم جز قبایل گمراه سلیمان کوهی و اقوام رنگارنگ خراسانی . چیزی را که وجود نداشته باشد بگذارید راوائیان خود را ناامیدانه برایش پاره نمایند ، تا هم برای مانند شمامسلمانان بی غیرت دست آویز شوند و هم سجل و سوانح شان در دفتر ثبت مهاجرین سر و صورتی پیدا نماید .

  • هر که به نفع اوغان صحبت کنند خود را ضد ایران تاجکستان روسیه نشان بدهند ضد ایتلاف شمال گپ های باد کنند اوغان به پراهن نمی کنجند اتن میکنند خیز و جست میزنند .

   مرتد گفتن از اوغان چیزی عجیبی یست اوغان مسامان نیست تمام اسلام را قبول نکرده چه رسد قبول و باز رد کردن ان .

  • کاکر مسلی .

   قاب شویی تاکسی رانی افتخار است اسلام میگوید کار عبادت است دزدی اختلاس چور راهگیری تریاک کاری جاسوسی ..شرم جرم و جنایت داستان عبادت را بخاطر برایت ذکر کردم که خود را شیخ الحدیث جلوو میدهی اما اصلیت جناب همان سور خلقی چیز بیش نخواهد نیست .

   خان

  • کاکر خان در همین لندن به زندگی ابرومندانه اقوام غیر اوغانی نگاه کنید بعد زندگی فلاکت بار اقوام اوغان را ببیند نوکر پاکستانی قاب شویی اشپزخانه های پنجابی ها در دهاند دوکان پاکستانی ها چون گدا کارت تیلیفون فروشی نان چاست هم باقی مانده خیرات پاکستانی را خوردن .

   قاچاقبری , تصادم دادن موتر ها پول احرام ...............

   در مقابل تاجک ازبک هزاره .... صاحب دوکان شخصی .. با پاکستانی سلام و کلام ندارند !!

   لایسنس ما از راه قانونی بدست امده ولی از اقوام اوغانی در برابر پرداخت پول برای پاکستانی از راه غیر قانونی ............ خلاصه فرق بین اوغانی و پاکستانی وجود ندارد هر دو یک خاصیت چاپولوسی فرار از مالیه تقلب و ضد مردم ما .

   خان

  • راستی آقای کاکر اگر زلمی ویسا پشتیبانی می کرده باشی فکر کنم یک ملیون افغانی راکه تنها به خاطر به خاطر باغ وحش ساختن شخصی خودش که از بودیجه اردو تا بحال مصرف کرده خبر ندارد ودیگر ازکارهای های این بی پدر بی دین اگر میخواهی برایت جواب های بدهم که درسر کامپیوترت جان دهی

   آنلاين بنگريد : جواب به کاکر

  • تو خدا زده ازنامت معلوم است به تو جای حرف زدن نیست
   تو بی خدا واز کسانی که پشتیبانی می کنی هیچ خدا را نمی شتاسد

   آنلاين بنگريد : http://mominanigar.blogfa.com

  • سگ شوی را هم شما پشتون های خدا زده میراث وصفت به ملیت افغان گذاشتید وطن فروشی کم بود که این صفت های مذموم را نیز به این وطن داران مظلوم اضافه می کنی ......زلمی ویسا هر روز صدنفر استحقاق را به جیب می زند واز تمام قراردادی ها رشوه می گیرد هیچ بد نشد .......

 • از چهره ازی معلوم میشود که خر واری است اینها همه وطن فروشان هستند خر ها را همه میشناسند ریس شان خر است که این همه خاینین را بالای قدرت نگاه نموده اند

 • مستر های غربی و چاچه های پاکستانی حالتی را بالای ما مردم بومی این سرزمین آورده اندکه بشریت از نامش با این غولهای نادان پختانه خچالت میکشد- این غولها سر شان پیش غرب و امریکا و انگلیس و روس است — و کون شان در پشاور و پنچاب و دهلی و حتی تهران.

جستجو در کابل پرس