صفحه نخست > کارتون > بدون شرح!

بدون شرح!

سخی
چهار شنبه 5 می 2010

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

آنلاین :
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • البته شرح این کارتون شما اینطور باید شود که شما اصل مشکل افغانستان را گذاشته و به فرح آن چسپیده اید . واضح می سازم امروز تکنولوژی هم در دست همه است . طالب سر می برد و افتخارانه آن را روی سایت می گزارد تا همه ببیند و در پناه وحشت و قتل و کشتار دین اسلام مردم را بترساند و به باداران اصیل خودش که همان شیخان عرب احمق و زنباره است و هم ارتشیان آی اس ای خدمت کند . بدون اینکه مغز در کله داشته باشند اما من منحیث یک افغان آزاد از یک بعد به مسائل نگاه نمی کنم . که مانند ملا گک ها فقط دین و یا شریعت که همه را هم دروغ می گویند به این معنی که جای شتر موتر ضد گلوله سوار می شوند و حرف از روز پنج وقت وضو و نماز می زنند .

  وضو برای آن برای اعراب توسط خلیفه محمد تازی سلمان پارسی ساخته شد که اعراب بسیار کثیف زندگی می کردند حتا خانه نداشتند در زیر خیمه ها ، زنهایشان به ماه ها خود را نمی شستند و بسیار بوی بد می دادند و هم خوابگی هم بسیار دشوار بود . و تمام مسائل را برای منافع شخصی میدیدند و دین هم یکی ار وسایل چورو چپاوول بود.
  همان بود که درگام نخست محمد تازی با خدیجه برای بدست آوردن پولهایش ازدواج کرد. و تا خدیجه نمرد و صاحب پول ها نشد پای خود را کج نمی ماند و مانند نوکر زیر فرمان خدیجه زندگی می کرد و وقتی او مرد در مدت چند سال 20 بار ازدواج کرد .از هر نوع زن که دستش می رسید .و بعد دختر ابوبکر عایشه که 7 سال داشت برای اینکه دختر 7 سال به بالا بوی بسیار بد می داد و همخوابگی عرب تازی را اذیت می کرد و تمام این دساتیر برای اینگونه اعراب صادر شده که به نظافت توجه کنند ولی من نمی دانم ما چرا خود را در صف مرغان حساب کنیم و ملا خوب نوکر است و بی مغز.

  درحالیکه 8000 سال قبل اجداد ما در کاخها زندگی می کردند و زنها در مدارج بالا حتا پادشاه ایفای وظیفه می کرد . در حالیکه به اساس سوره النسا در قرآن می گوید که زن را بزنید و جاهلین هم زنها را در افغانستان و کشور های اسلامی می زنند تا بمیرد.

  حالا سوژه شما هم به همین شبیه است که غیر مسقیم از تروریستان که هرروزه پیش چشمت بیگناهان را می کشند کمک می کند .

  مگر خودت از طرفداران طالب هستی یا مجاهد ؟ این دو گروه از بدبخت ترین گروه هاست . دین اسلام هم مانند گوشت گنده در گردن قصاب باقی مانده .و اگر از طالب و مجاهد متنفر هستی باید بدانی که اگر آمریکا و متحدینش نبود امروز افغانستانی وجود نداشت کمی فکر کنید . آمریکا میرود و مردم ما باید از یوغ دین تازی و کشتار محمدی و علی سگ کشی نجات یابند.

  و این نظر من بود را جع به شرح این کارتون شما که باید مردم ما در نخست دشمن و دوست شان را و انگیزه دوستی شان را بدانندو صاحب خرد باشند . و اگر نه ره به جائی نمی برند. وخودت هم واقیات را انکار نکن کارتون باید به اساس مطالعه باشد نه اینکه فقط زن آمیزی کمپوتر به هر صورت شما ناراحت نشوید و انتقاد بپذیریدتا راه را پیدا کرده به مردم کمک کنید .نه اینکه آنها را به طرف چاه راهنمایی و دشمنان شان را مبرا سازید.

  http://www.youtube.com/watch?v...

 • سلامونه :

  به خاطری جان خلاصی از زیر دست جلادان اسلامی ما کشور را دو دسته تقدیم امریکا که یکی از بد نام ترین کشور های دنیا است نمیتوانیم بکنیم . . کشور های که بازار واردات فحش و مستهجن ترین اخلاقیات امریکایی شده از سال های 1925 تا امروز زیاد اند . . اگر ما زیر بیرق دموکراسی که سی آی ای و عساکر پنتاگون برای ما مهیا میسازند جا خوش کنیم . . میشویم مانند کشور تایلند . . که بعد ازهر دیزرت استرومی هفت هزار عسکر واسوخت امریکایی به جان زن و بچه تایلندی ها میافتند و حتی مرغ های کوچه و پس کوچه ایشان جان سالم از انها تا حال بدر نبرده اند . . و یا همه میدانند که ( مجیلان ) یک سیاح نبود , یک فادری بود که از شروع تسخیری فلیپاین دست به تجارت زن ها و دختر های قلیپاینی از جرایر فلیپاین به ارپا غربی زده بود و امروز تمام فحاشی شهریان مانیلاه میراث فادر مجیلان است . ما معتقدء انسان بودن به هر حالی هستیم ولو یک شانزده پولی در جیب نداشته باشیم و معترفیم که دانشی انسانی شرافت بین انسان و فرق با حیوان خلق میکند . امریکایی به نام تمدن هر انچه بدعت است به کشور های ما صادر میکند و هر انچه خلاقیت است برای فرار خودش از این کره خاکی خرچ سفینه ها ی فضایی میکند . . مگر دونالد رامسفیلد سه حصه خلق کره زمین را با واکسین انفلونزای خوکی پلان کشتن نداشت ؟؟ . . مگر فقر را بین المللی ساختن یکی از هدف های اول وال ستریت امریکا نیست ؟؟ . . خلاصه یک کشور مذلف بدنامء با اینده فوق العاده تاریک را بر تاریخ هفت هزار ساله مردمی شما میخواهید ترجیح بدهید که سگ های کوچه های مراد خانی و قلعه قاضی شرم دارند از راه رفتن با یک امریکایی الامد نیوریکی . ولی شاید شما به خاطر جنگ سی ساله امید تان را از بهبودی این کشور قطع کرده باشید . . شاید فکر میکنید جنگی که در افغانستان به خاطر اصول ها و فلسفه های تاریخی مردم این خطه در گیر است . . جنگی واهی باشد . مردمی که با تمام ایمان خود به اینده یقین دارند این جنگ را میجنگنند و این ایمان را تمام عسکر امریکا از یک خرد ظابط گرفته تا بارک حسین اوباما حس نموده است . حتما خبر دارید که جنگ کار و باری شجاع ترین افراد جامعه است نه کار چند تا بچه نه نه امریکایی که در حال فرار از این کشور اند . ما با تمام معنی حسن نظر شما را برای انسان و انسانیت میفهمیم ولی متاسفیم که ما منحیث یک افغان که جنگ بر ما تحمیل شده است از طرف با قدرترین و بد نام ترین کشور دنیا . . وظیفه داریم که اول افغانستان را به هر قیمتی که است به مردم این دنیا از قعر وحشت و بربریتی که عساکر پنتاگون ما را در ان دفن نمودن اند برگردانیم و در فضای واقعاء انسانی همان طوری که شما تجسم نموده اید با یک همزیستی مسالمت امیز دانشمندانه و مترقی زنده گی جدیدی را سر اغاز نمایم . په دره ناوی .

 • جاوید صاحب :
  فولاد وند کسی است که کتابهای قدیمی و یا افکار فراموش شده فلسفی را با ادبیات و کلمات جدیدی به خورد مردم میدهد . . و از جاییکه در ایران اصلاء فارسی زبان موجود نمانده است . هر چه است تمام عرب و عجم و ترک و کورد وبلوچ قاچاقبر باقی مانده اند و تنها فارسی زبان اصیل که در ایران امروز مبیاشند همین پناهنده های افغان هستند که اکثر به ایران کشور خودشان برگشته اند یعنی اکثر افغان ها همان اولاده نادر افشار اصفهانی هستند که امده اند به ایران ظاهراء برای نجات خود از دست اخوند های جاهل افغانی و حکومت دست فروخته به امریکا ولی در اصل بهترین وسیله برای نجات زبان فارسی و مهمتر از همه اقتصاد ایران هستند .. مانند فولاد وند کسانی دیگر نیز هستند که مینویسند مثلاء پرویز شایگان و یا خدا بیامرزدش شجاالدین شفا که چندی قبل به ابدیت پیوست . بهر حال دست امریکا مانند دست عزرایل یه سری هرکسی که کشیده شد به فقر و بدبختی و اهانت عرفانی مبتلا گردیده است . . مثال . . تایلند . . کمبودیا . . لاوس . . ویتنام . . کویا جنوبی و شمالی . . تایوان . . و غیره . . عزت زیاد .

  • اگر قرار باشد که افغانها زیر سلطه بیگانگان باشند پس سگ و خوک امریکا بر پنجابی های کثیف و بویناک شرف دارد.

   افغانهای عزیز این اپریل که در زیر نامهای مزاری=مریضی=گوربز و خان راجستر است پالیسی آی اس آی پنجابی ها را در اینجا تبلیغ میکند.

   اگر شما مصاحبه جنرال حمید گل این نوکر کثیف پنجابی های بویناک را مشاهده کنید ، درمورد امریکا و خروج هر چه زودتر آنها همین حرفها را میزند که پنجابی بچه اپریل اینجا طوطی وار تکرار میکند.

   پنجابی های بویناک میدانند که از برکت جنایتکاران جنگی کمر افغانها شکسته است و اگر امریکا بیورن شود آنها میتوانند از بدبختی ما استفاده کرده و حکومت دست نشانده را بر افغانها زیر نام اسلام و طالب تحمیل کنند.

   گول دشمن اصلی و یگانه افغانها یعنی پنجابی های بویناک را نخورید.
   من از خاطر همین پنجابی های کثیف میگویم که به عوض دفاع از جنایتکاران جنگی چون مسعودوف ، راکتیار و شیطان الدین ربانی به منافع کشور و مردم بیچاره ما بیندشید.

   وسلام

 • TALIBAN HARAMZADAGAN DY . AFGHAN WOLOS HAGHY TA NOKER NA MANI LIKA HABIBULLAH MOTHER FUCK

  Taliban noker tamam tazy paki wa angriz wa hama ast.
  hahl bisawad kher kora kher adakhosh qatil

  http://www.youtube.com/watch?v...

  طالبان تروریست های جهل و خرافات اسلامی هستند.
  مرگ بر طالبان بی شعور و حرامزاده
  http://www.youtube.com/watch?v...

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس