IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

loading...

صفحه نخست > عکس > به این کودک انتحاری افغان گفته شده پس از انتحار خود وی کشته نمی شود

به این کودک انتحاری افغان گفته شده پس از انتحار خود وی کشته نمی شود

شنبه 14 جنوری 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

روزنامه دیلی تلگراف با انتشار مطلبی نوشته است که این کودک انتحاری افغان که توسط طالبان به افغانستان فرستاده شده بود، چند لحظه پیش از انتحار متوجه شد که خود وی نیز کشته می شود. او پیش از انتحار شروع به گریستن کرده، مردم گرد او جمع شده و پس از دیدن بمب در بدن وی، هراسان از او دور شده اند. نیروهای امنیتی بمب را از بدن او جدا کرده اند.

این کودک انتحاری در کویته پاکستان به دام طالبان افتاده بود.

loading...
loading...

پيام‌ها

 • او بیادر گپ نو نیست، زمانیکه کابل را هم راکت باران می کردند، می گفتند این راکت ها مسلمانان را نمی گیرد فقط کفار را می پالد، به گفته یکی از مجاهدین از جبهه انور دنگر از شمالی " وقتی راکت را به طرف کابل شارت می کردیم می گفتیم از سر نغمه چپ، بخورد سر کفار.

 • به هرصورت اين يك جنايت كار است بايد به سزاى اعمال خود برسد.به هيج صورت رها نشود كه به ديكران مثال ميشود.كه به ديكرانش بند شود.بشتونها با كستانى اولاد خودرا خودشان به بول ميفروشند و ميدانند كه كشته ميشود,براى انها مهم نيست.بى انهم حرامى است.خودش در دوبى است اينجا ده طفل دارد اين حرامى ها از كى است؟
  ويا مادرش را با قاطر تبادله كرده بدرش.اكر در فاميل انسانى كسى بزرك شده باشد اين كار را نميكند و ان فاميل هم با اين عمل راضى نميشود.از كانكرس امريكا كسى كفته بود كه اكر در سوبه سرحد با كستان اكر بول بدهى مردم مادر خودرا مياورند.زن هم دبين قبايل به فروش برده ميشود.اين دروغ نيست.انها به بول ايمان اورده اند.

  • به نظر من، افراد مانند (ن ب) و (عمرزی) یا انسانهای جنگزده و روانی اند، یا جاسوسان همسایه های شرقی و غربی ما. در هردو صورت خیلی مضر و تخریب کننده!
   بعضی اوقات شکر میکنم، که اکثریت مردم افغانستان به انترنت دسترسی ندارند و قلب های شان ازین همه زهرپاشی مسموم نمیشود.

 • هنوز کودک است فریب جنایت کاران را خورده است.

 • نادر خان چطور هستی هنوز زور جنگ را تو ندیدی از این به بعد باز بیبین و کدو را پسان تو را نشان میتوم.

جستجو در کابل پرس