صفحه نخست > خبر و گزارش > نسل جدید طالبان نکتایی پوش، طرفداران سرسخت تروریسم!

نسل جدید طالبان نکتایی پوش، طرفداران سرسخت تروریسم!

کابل پرس
يكشنبه 22 جنوری 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

کابل پرس?: حلقه ارگ نشین و طرفداران سرسخت تروریزم افغانی، تشکیل شده از طالبان، گروه حزب اسلامی و افغان ملت، همچنان به پلان های خطرناک خود برای احیای گسترده نظام استبدادی قبیله ادامه داده و در تازه ترین تلاش ها سعی دارند تا خطرناک ترین تروریست ها که در جنایات مستقیم از جمله ژنوساید در مزار شریف و زمین سوخته در شمال کابل دست داشته اند را با ترفندهای مختلف از زندان گوانتانامو آزاد کرده و به افغانستان برگردانند. در پلان خطرناک حکومت مافیایی کرزی، رها سازی تروریست های افغان و جابجا سازی آنان در پوشش های رسمی از جمله اردو و پولیس و یا بازگرداندن آنان به صف طالبان تنبان پوش و اسلحه بدست، نقش اساسی را دارد.
برای انجام این پلان های شوم که برای کشتار و چپاول بیشتر و گسترش اراضی اشغالگران افغان و احیای کامل نظام مستبد قبیله صورت می گیرد، طالبان نکتایی پوش و بويژه نسل جدید این طالبان حمام رفته، فعالیت های گسترده ای دارند.

به دنبال مطرح شدن بحث انتقال چند تروریست شناخته شده از جمله مولوی محمد فضل به قطر در جریان مذاکرات مستقیم آمریکایی ها با طالبان، فعالیت های هماهنگ طالبان نکتایی پوش نسل قبل مانند اشرف غنی احمدزی و حقوقدان تروریست ها نصرالله استانکزی و نسل جدید آنان همچون جاوید لودین گسترش یافته است.

امروز مارک گروسمن، فرستاده ویژه آمریکا در امور افغانستان و پاکستان، در کابل اعلام کرد که درباره انتقال زندانیان طالبان در گوانتانامو به قطر و سپس افغانستان، کنگرس آمریکا تصمیم گیری خواهد کرد و نه دولت این کشور. در حالی که طرف آمریکایی موضوع مهم بازگرداندن تروریست های شناخته شده را به کنگرس محول می کند، طرف افغان، جاوید لودین که از نسل جدید طالبان نکتایی پوش و حمام رفته است، از بازگرداندن آن ها به افغانستان و پیوستن به خانواده های آنان سخن می گوید. اینجا نقش پارلمان افغانستان هیچ انگاشته می شود و حکومت بصورت خودکامه، راه خود را برای طالبانی شدن کامل کشور ادامه می دهد.

استانکزی حقوقدان حلقه طرفدار تروریزم در ارگ

واضح است که پیوستن این جنایتکاران به خانواده هایشان به معنای آن نیست که آنان به دلیل ارتکاب شدید ترین جنایات جنگی باید محاکمه شوند. آن عده تروریست هایی که در ده سال اخیر به بهانه های مختلف همچون پیوستن به پروسه های صلح، یا کنار کشیدن از گروه طالبان از زندان رها شده اند و یا در فرارهایی که حکومت در آن دست مستقیم دارند، به صف طالبان تنبان پوش، انتحاری و بمب گذار بازگشته اند، نیروی طالبان را چند برابر افزایش داده اند.

در ارگ و در حلقه ی حامیان تروریزم، اعضای گروه افغان ملت، طالبان حکومتی و حکمتیاری همچون کریم خرم و فاروق وردک، به ادامه روند جرم و جنایت طالبان تنبان پوش و سلاح بدست به عنوان موضوع حیثیتی قبیله می نگرند و برای همکاری و همراهی با آنان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

نسل جدید طالبان نکتایی پوش مراحل مختلفی را برای آماده شدن در دفاع از تروریزم افغانی طی می کنند. معمولا آنان در ابتدا سخنگویی نهادی حکومتی شده، یا سفیر و کاردار شده و از امکانات دولتی در کشورهای مختلف گشت و گذار کرده و با لابی های مختلف سیاسی و نهادهای استخباراتی آشنا، و سپس در پست های مهم تر جابجا می شوند. بیشتر این مدافعان سرسخت تروریزم، در جریان کار در خدمت استخبارات کشورهای مختلف از جمله پاکستان و انگلستان قرار می گیرند.

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • کرزی از اول طالب بود.
  صدها نفر تروریست ها از زندان ازاد نشد به بهانه های مختلیف چطور یک دولت بی خبر است که زیر زندان صوف حفر میشود تمام زندانی ها فرار میکند نه امنیت ملی خبر است نه پولس ونه سر باز موظف .
  کرزی خاین ملی است بلاک ها ی رهایشی شخصی برای خود ساخته است تمام کارگران ان کسانی است که از دولت معاش میگیرد وسر بازان دولت در اطراف ان پهره میکند.
  کرزی برادر خودرا به بهانه کشت بخاطر ایکه او همرای کرزی در رابطه به جایداد جنجال داشت.
  اکنون زن برادر خود را نکاح کرده بیخار جان شوئی دارد که زن بیادر اش دو ما هه حامله بوده چند روز بعد در امریکاه ولادت خواهند نمود خوب بد خور زن هم داشته از همان خاطر کرزی اورا کشت.
  شما منتظر باشید هر زمانیکه کرزی از ریس جمهوری دور شد باز محکمه شدن را بیبینید.
  اگر شما بخا طر داشته باشید بعد از حمله جانانه امریکا ( زنده باد بوش جان) طالب یک غار موش را به قیمت جان خود میخرید چند روز نگذشته بود که زلمی خلیل زاد به اشرف غنی احمدزی دزد پلان طالب را اماده ساخته کرزی اعلان کرد که طالب ها برادران ناراضی ما طالب میانه رو طالب که به صلح عقیده دارد و کرزی اعلان نمود که ملا محمد عمر اخون بز دل است یعنی که چرا جنگ نمیکند تمام جملات و کلیمات کرزی برای طالب تشویق کننده بود. تاجک ازبک و هزاره را خالع سلاح کرده و تمام سلاح ها را به طالب ها از طریق فاروق وردگ خر توضیع نمود.
  همین سه قوم تاجیک هزاره و اوزبک اکر اتحاد نکنند پشتون وطنفروش سال ها حکمت خواهند کرد.
  اگر این سه ملت بزرک اتحاد و خود گزری نمایند اوغان غول هیچ کاری کرده نتوانسته به زود ترین فرست از بین میرود چون اوغان یک قوم وحشی بوده از شکل بدوی خارج شده نمیتواند.
  پشتون تا حال سه دفعه مرده بود همین بد نیتی تاجیک هزاره و اوزبک زنده ساخت.
  همین اکنون این سه ملت بزرگ اتحاد خود را اعلان نموده بخدا روح اوغان غول قبض شده است.
  تاجیک هزاره و ازبک باید گذشته ها را اگر خوب بوده یا بد فراموش کنند زیرا دشمنی این سه ملت اب ریختن در اسیاب دشمن دیرینه یعنی اوغان است.
  تاجیک باید متو جه این این سه غده سرطانی باشد.
  اول باند کرزی با اشرف غنی زلمی خلیل زاد گلبیدین حکمتغار سیاف مکار ( که سال هااست خود را در پوست تاجیک جاه داده است.) مرک اطفال های معصوم تاجیک ها از دست همین ها خواهند شد اگر زیرکی را بخرج ندهند.
  وقت ان رسیده که این سه ملت باید وباید اتفاق کند گذ شته ها را باید فراموش منند بخاطر اینده اطفال های خود بخاطر زن و بچه های خود شما بیبینید در طی همین مدت کوتا چندین نفر نخبه گان تاجیک را ترور کرده است و باز هم خدانکرده میکند.

 • جاوید لوده در ناروی سال 2008 من حیث سفیر بیکفایت انجام و ظیفه میکرد بعدش کرزی ایشان را در کانادا اعزام نمود که کمی چشمش باز شود بعدش خواستیش کابل. شد سیاست مدار بخدا قسم در یک محفل مقیم اسلو این جاوید لودن مقاله را ازرو نمیتوانست بخواند چه برسد که ایشان سخنرانی کند . خدایا ببنید که کیها با سر نوشت مردم افغا نستان بازی میکند . خدا تو کرزی را بشر ماند که تو این قدر بیکفایت و قوم گرا بر امدی . اتیق از ناروی

  • the stupid jawd lawda was not just a failed amabassador in narwai but he has been caked off ba canada government because of his corrupttion.

  • چرا این کدر پرت پلاه میگوئی> شما هزاره ها همگی تان در اروپا وکانادا رپتید که ما را پشتون ها میکشد گفته . ما مجبور شدیم تمام کدر های خودرا از امریکا واروپا بخاهیم وطن را بالای شان حپاظت کنیم . دیگر گناه ما چه است که شما هزاره گی ها این کدر نالش میکنید

 • خوب نر وری اقای لودین سری شو ما پارسی زبانها حکومت میکند کس هم نیست که پورسان کند سالهای سال سر تان حکومت کدیم و باد ازین هم ما حاکم موتلق شوما هستیم . یک ربانی بود هم که بسزای عملش گرفتار شد و ...

 • به نظرمن هرکسيکه حکومت ميکند منافع ملی را بايد درنظر بگيرد . درغيرآن پشتونها نمی توانند تاجک ها وهزاره هارا ازاين وطن برانند ويا نسل شان را قطع کنند ونه تاجک ها ميتوانند که پشتونها وازبک ها را اززندگی دراين سرزمين محروم کنند ويا نسل شانرا ازبين ببرند . پس راه انسانی ومعقول اين است که دست را به دست هم داده ودرآبادی اين خطه باستان واين مرزوبوم اجداد ما تلاش بی امان نمائيم تا باشد وطن خودرا مانند وطندوستان ديگر همچو جاپانی ها که همپايه استقلال ما می باشند آباد نمائيم وتمام مليت ها همچو گل های رنگارنگ دراين باغ زيبا زيست نمائيم . نفرين ولعنت به کسانيکه تا ديروز ازنام اسلام سوء استفاده نمودند ومردم را باهم درجنگ انداختند وازآن سود بردند . واقتصاد فرعونی برای خود ساختند واکنون بازار زبان ومليت را پرچلند ديده ومردم بيجاره را به آن می فريبند تا باشد درراس وهرم قدرت قرارداشته باشند همچنان که هستند وکسی ازآنها پرسان کرده نتواند ومورد سوال قرارنگيرند ولی مردم بايد ديگرفريب اين دلالان خون را نخورند. مرده باد اين نسل دلالان خون * نسل قاتل نسل نامردو زبون

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس