کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > وضعیت جولیا گیلارد صدراعظم استرالیا در پی خشم تظاهرات کنندگان در کانبرا

وضعیت جولیا گیلارد صدراعظم استرالیا در پی خشم تظاهرات کنندگان در کانبرا

پنج شنبه 26 جنوری 2012

امروز عصر به وقت استرالیا، جولیا گیلارد صدراعظم استرالیا و تونی ابوت رهبر حزب لیبرال در پی خشم فعالان حقوق اقلیت ها، از کانبرا پا به فرار گذاشت. فعالان او را راسیست و نژادپرست می خوانند که دولت وی حقوق بومیان را نادیده می گیرد. مدافعان بومیان استرالیا در شعارهایشان می گفتند گیلارد را تا بندر یا میدان هوایی اسکورت کرده و او را به ولز برگردانید. منظور این فعالان این است که گیلارد خود مهاجری ست که از غرب اروپا به استرالیا آمده و با سیاست های راسیستی خود حقوق بومیان را نادیده می گیرد.

منبع عکس ها: ای بی سی استرالیاIP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


39 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > وضعیت جولیا گیلارد صدراعظم استرالیا در پی خشم تظاهرات کنندگان در کانبرا

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • ماشاالله ، به به ، خیلی زیبا . صدر اعظم حال هر قاطری که باشد تبعیض نژادی راه می اندازد و فعالان حقوق اقلیت ها او را مجبور به فرار میکنند . آخر چه قسمی ! ما که یک ریسک جمهور احمقی داریم که هر روز مردم را با حرفهایش میخنداند و یا به خشم میاورد . به نماینده ګان مردم در بارلمان وقعی نمیګذارد در حالیکه از دموکراسی که اصلن نفهمیده چیست دم میزند و هیچکسی هم نمیتواند این موجود ننګین را به فرار وا دارد . نشسته و هی به قاچاق مواد مخدر خود فکر میکند . حال ببینید ! ریس جمهور و قاچاق و ریاست مافیای مواد مخدر !!!!! آقا شرم کن ، خجالت هم چیز خوبی است . چقدر پر رویی و رذالت ؟ چه بدبخت اند این مردم افغانستان که کفتاری چون تو بر کرسی ریاست جمهوری آن تکیه زده است . بابا این کرسی مال شرافتمندان است و خردورزان که کار سیاست را میدانند و مصلت مملکت را میشاسند . از تو ګاو عقیم که چیزی ساخته نیست جز قبیله ګرایی و استبداد آنهم در حد فاشیستی آن .

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.