IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

loading...

صفحه نخست > خبر و گزارش > آزادی زندانیان طالب در حضور قاچاقچی مواد مخدر و بولدوزر حامد کرزی

آزادی زندانیان طالب در حضور قاچاقچی مواد مخدر و بولدوزر حامد کرزی

اخیرا دولت افغانستان بارها از دولت پاکستان خواسته است که برخی فرماندهان طالب بازداشت شده در این کشور را تحویل دولت افغانستان دهد. اقدامی که از همین اکنون می توان گفت برای رهایی آنان صورت می گیرد. گل آغا شیرزی نيز یکی از مرتجع ترین عناصر دولت افغانستان است که بنا بر گزارش های مختلف، در قاچاق گسترده ی مواد مخدر و چپاول عواید گمرکی دست دارد. او با روحیه قبیله ای، هر از چندگاهی نیز در محافل مختلف از شاهان ديکتاتور افغانستان مانند عبدالرحمان و نادر که عامل جنایات مختلف از جمله نسل کشی و کوچ اجباری بوده اند، به نیکی یاد می کند.
شنبه 8 می 2010

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

کابل پرس: روز هشتم می، شماری از زندانیان طالب از زندان نظامیان آمریکایی در حضور گل آغا شیرزی معروف به بولدوزر حامد کرزی آزاد شد. دولت افغانستان و شخص حامد کرزی تلاش های فراوانی را برای طالبانی کردن کامل دولت روی دست گرفته است. اخیرا دولت افغانستان بارها از دولت پاکستان خواسته است که برخی فرماندهان طالب بازداشت شده در این کشور را تحویل دولت افغانستان دهد. اقدامی که از همین اکنون می توان گفت برای رهایی آنان صورت می گیرد. گل آغا شیرزی نيز یکی از مرتجع ترین عناصر دولت افغانستان است که بنا بر گزارش های مختلف، در قاچاق گسترده ی مواد مخدر و چپاول عواید گمرکی دست دارد. او با روحیه قبیله ای، هر از چندگاهی نیز در محافل مختلف از شاهان ديکتاتور افغانستان مانند عبدالرحمان و نادر که عامل جنایات مختلف از جمله نسل کشی و کوچ اجباری بوده اند، به نیکی یاد می کند.

عکس از رویترزتا زمان برداشت تریاک، عملیاتی در قندهار صورت نمی گیرد!

آيا علت مخالفت کرزی و سران قبیله با عملیات در قندهار، همزمانی آن با فصل برداشت تریاک نبوده است؟

جمعه 7 مه 2010


عکس هایی از برادران هلمندی که افغانستان را به بزرگترین تولید کننده مواد مخدر دنیا تبدیل کرده اند

در افغانستان آنانی که دست به تخلف و قانون شکنی می زنند مانند آنانی که مزارع بزرگ کشت خشخاش دارند، از جایگاه ويژه ای برخوردارند. آنان امتیازات مختلف از دولت و جامعه ی جهانی دریافت می کنند که خشخاش نکارند و دست آخر باز هم می کارند. در مقابل در افغانستان کسانی نیز هستند که گندم، بادام، انگور و ...کشت می کنند و دولت کمترین اهمیتی به آنان نمی دهد بلکه....

جمعه 9 آوريل 2010


گوشه ی ديگری از غارت و جنایت بولدزر حامد کرزی، گل آغا شیرزی

کافی ست به تصاویر ويديویی که يک رسانه ی استراليایی آن را تهيه کرده، بخشی از زندگی شاهانه ی نصیب شده از قاچاق مواد مخدر و دزدی از دارایی های دولتی را مشاهده کنيد. طبق منابع کابل پرس، گل آغا شیرزی يا به قول کرزی بولدزر، پس از بدست گرفتن ولايت ننگرهار، مانند دوران ولايت قندهار، همچنان در قاچاق مواد مخدر و دزدی از عوايد گمرکی دست دارد.

شنبه 11 ژوئيه 2009


فساد گسترده ی خانواده و اطرافيان حامد کرزی!

گل آغا شيرزوی و درآمد يک ميليون دالری در هفته/ قاچاق مواد مخدر و دزدی از عوايد گمرکی

سه شنبه 6 مه 2008

سالانه 800 ميليون دالر، کميشن واليان جنوب برای اجازه ی عبور کاروان مواد مخدر/ اسدالله خالد پولی که بايد برای محو کشت خشخاش به افرادی مشخص داده می شد را به ديگران داده است/ قندهار: 150 هزار دالر بده تا قوماندان امنيه ولسوالی شوی/ در سند افشا شده ی مقامات آمريکايی از احمد ولی کرزی به عنوان محوری ترين قاچاقچی مواد مخدر ياد شده است/ معاش 2200 سرباز در يکی از ولايات شرقی به جيب زورمندان رفته است/ هزاران تن از نظاميان دولتی که از دولت معاش دريافت می کنند به خدمت شخصی قاچاقچيان بين المللی شناخته شده ی هرويين درآمده اند/ اسدالله وفا از از تدارک و قاچاق محموله ی بزرگ مواد مخدر سود سرشاری برده است/ و حامد کرزی همچنان دروغ می گويد!


گل آغا شیرزوی عضو باند کرزی واجنت خاد و پاکستان !

قتل، قاچاق مواد مخدر، دزدی از عوايد گمرکی، زندان شخصی ، گروه مسلح غير مسول و ...

شنبه 7 ژوئن 2008, نويسنده: جمیل از قندهار


منازعه گل آغا شیرزی و دادستان کل روی چی بود؟

آدم ربایی، تجاوز جنسی، سرقت، توليد و قاچاق مواد مخدر/ گل آغا شیرزی،خالدپشتون و تعداد از همدستان بدنام این گروه جنایت کار صدها تن از آهن میدان هوایی را بالای دلالان پاکستانی به فروش رسانید که بعداً به کمک آنان به واسطه موتر های باربری گل آغا شیرزی به مرز سپین بولدک و از انجا به " کویته" – " پاکستان" انتقال داده شد

شنبه 7 مارس

loading...
loading...

پيام‌ها

  • دی گل اغا شیرزوی او د هغه ملگرو نه دیر مننه چه د مونژ خلکو ته را خلاسیدو دی کاپرانو دی دلاس نه . کرزی صاحب ته هم مونژ شکریه ادا کول او مبارک باد وایو . مخه مو خه .

    repondre message

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس