صفحه نخست > کارتون > طنز روز > آغـــاز مســـابقات تصـــاحب کلـــید بهشـــت

آغـــاز مســـابقات تصـــاحب کلـــید بهشـــت

باشـــروع ســـال دوهـــزار و چـــارده میـــلادی مســـابقـــات تصـــاحـــب کلـــید بهشـــت رســـماً آغـــاز شـــد !
شمس الحق حقانی
پنج شنبه 2 جنوری 2014

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

زمان که مامورین کمیسیون منازل الاخره به پلان گذاری تعمیر بهشت و دوزخ اقدام کردند ایشان تناسب ساکنین بهشت و دوزخ را تقریباً مساوی پیش بینی کرده و بنا بر آن دو ساختمان شش منزله با حویلی های بزرگی با گنجایش صد ها نفر را با همه وسایل و لوازم ضروری آن تعمیر و آماده کردند.
شرط تصاحب کلید بهشت در سالهای اول چیزی دیگری از امروز بوده و هر آنکس که مصدر خدمتی به خلق خدا گشته و یا دست بیچاره و مسکینی را در هنگام تنگدستی می گرفت در بدل آن عمل نیکش سعادت تصاحب کلید بهشت را نصیب می گشت.

اما متاسفانه بعد از مرور سالیان درازی فقط این سعادت نصیب دو سه نفری بیشتر نگشته و ساختمان بزرگ بهشت بکلی خالی مانده و در و پنجره های آن با تار های جولا مزین شده واطاق هایش جای بود و باش خزندگان و پرندگان وحشی شده
و در مقابل در ساختمان دوزخ حتی در دهلیز ها و صحن حویلی یک وجب زمین خالی باقی نمانده و خیلی از دوزخیان بروی زمین خالی خوابیده و یا از یک چارپایی دو نفراستفاده میکردند تا جایکه مسولین دوزخ از پذیرفتن دوزخیان جدید سر باز زده آنها را دوباره بروی زمین می فرستادند.

مامورین کمیسیون منازل الاخره بالاخره در شرایط دریافت کلید بهشت تجدید نظر کرده تسهیلات و تغیرات لازم را در آن گنجانیده و در کنار عمل نیک و خدمت به خلق خدا انجام فرایض روزه ، نماز ، حج و خواندن دعای قنوت و دعای کمیل ، عزاداری در ماه محرم ، پختن حلوا در شب جمعه و اعمال وعبادات ازین قبیل را بدان آن علاوه کردند که نتیجه آن تغیرات قابل ملاحظه ای را در تعداد ساکنین بهشت ببار آورده و سه منزل ساختمان شش منزله بهشت بالاخره از خالی ماندن و محاصره تارهای جولا نجات یافت.

درین سالهای اخیر که در اداره کمیسیون منازل الاخره بیشترعرب های وهابی نفوذ کردند مقررات و شرایط کسب کلید بهشت را نیز ایشان به زعم خویش تغیر داده و عملیات انفجاری و انتحاری علیه کفار را جاگزین انجام احکام دینی کردند
که در نتیجه شرایط سکونتی چند سال قبل ساختمان دوزخ در ساختمان امروزی بهشت استقرار یافته تا جایکه حتی در دهلیز ها و صحن حویلی یک وجب زمین خالی باقی نمانده و خیلی از بهشتیان بروی زمین خالی خوابیده و یا از یک چارپایی دو نفراستفاده میکنند درین اواخر مسولین دوزخ از پذیرفتن بهشتیان جدید سر باز زده آنها را دوباره بروی زمین می فرستند.

با تقــــــــــــديم حـــــــــــــــــــرمت
حقــــــــ(شـــمس الحـــق)ـــــــانی

http://haqani.funpic.de

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

  • باداران پاکستانی ورهبران طالبان چهار زن و اراگاه باره گاموتر و خانه چند میلیونی به دبی دارد و چند تا ازدنیا بیخبر را انتحاری تربیه و خود شان به قاچاق مواد مخدر مصروف است.

  • دوست من درود بر شما ، اگر این کلید لعنتی را بدست بیاورم به خدای زمین قسم همه را بدون امتحان کانکور که حالا در کشور به صورت دستجمعی صورت می گیرند بدون اینکه یک اخوند میانجی بین انسان و خدا باشد همه را انها می فرستم . و این اخوند های لعنتی که خود شان را بیتشر از خدای اسمون میدانند همه انها را می فرستادم به جهنمی نادیده .

  • همه رفتار و کردار مسلمین روی همین بهشت و جهنم دروغین میچرخد. حتی تصور رفتن به چنین جاه نکبت بنام بهشت ( فاحشه خانه و محل بیناموسی مسلمین) حال انسان را بهم میزند. مخترع چنین جایگاه پست، انسان فرومایه، با افکار فرومایه بوده است.

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس