صفحه نخست > دیدگاه > وبلاگ نویس > حالا دوره تبلت وآیفون است ،با ساعت نمیشه رای گرفت

حالا دوره تبلت وآیفون است ،با ساعت نمیشه رای گرفت

mosafeer
شنبه 24 جنوری 2015

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

حالا دوره تبلت وآیفون است ،با ساعت نمیشه رای گرفت !

رییس یکی ازکمیسیون های مجلس نمایندگان ادعا کرده است که کسی از وابستگان سیاسی رییس جمهوردراین روزها خزانه را تکان داده ساعت‌ و دالربه نمایندگان مجلس پیشنهاد کرده تا به وزراء پیشنهادی رای اعتماد بدهند . دراین باره گفتگویی داریم بایکی ازنمایندگان مجلس .

مجری :با تشکرازشما وکیل صاحب، نظرشما دراین باره چیه ؟

وکیل : به شخص خودم هنوزچنین پیشنهادی نشده است ، اگرواقعیت داشته باشد ، این توهین به نمایندگان ملت است ، پذیرش این چنین تحایف ،توهین به خانه ی ملت است ، من به شدت این شایعه را تکذیب میکنم . شما میدانید که دراین دوره زمانه، کسی ساعت به دست اش نمی بنده . گذشت آن زمانی که ساعت مُد بود ؛سیکوپنج بود ، سیتی زن بود ، اُمیگا بود . به نظربنده ایشان درسابق یا خربدل بوده است یا ساعت سازی داشته . بدینوسیله می خواهد ساعت های کهنه شان را سرما تیرکند . هم اکنون دوره دوره تبلت وآی پت است ، دوره گلگسی وآیفون است . ساعت چیه ؟ به دوره ما خوب ترین ساعت سیکوپنج بود که من یکی داشتم قابش اندازه این میزبود .

مجری : گفته شده است که ساعت های رادو پیشنهاد شده است .

وکیل : رادو؟ شتردرخواب بیند پنبه دانه ، شما کل بازارکابل را بگردید اگه یک دانه ساعت رادوی اصل پیدا کردین من ازهمی تریبون خدمت ملت عزیزقول میدهم که به همه وزیران دربست رای اعتماد دهم . رادو کجا بود؟رادواگه گفته هم ازاین رادوهای بدلی است که سرکراچی ها می فروشند .

مجری : می فرمایید چنین پیشنهادی نشده است ؟ 

وکیل : این شایعه یی بیش نیست ، همکاران ما چنین ننگی را هرگزقبول نمی کنند که رای خود را به یک ساعت یا دوتا ساعت بفروشن . قسم سرم حق نداری جناب ، همکارایی داریم که برای معرفی کسی به عنوان خانه سامان دریک اداره ، تبلت وآیفون گرفتن. همی چپن را می بینی به برِمن ؟ به نظرت چند تا ساعت میرزه ؟

مجری : نمیدانم .

وکیل : چرت اندازبگو چند میرزه ؟

مجری: نمی فامم شاید سه تا ساعت بیرزه . 

وکیل : کم گفتی .

مجری :پنج تا ؟

بازهم کم گفتی ؛ بگذریم ، همی چپن را که تو نتانستی برایش قیمت بگذاری ، یکی ازموکلین بنده به خاطربورسیه فرزندش برای من تحفه داده است . شاید ده تا ساعت سیکوپنج بیرزه . قرقل بره اصلی است .حالا خودت فکرکن که تحفه یک وزارت خانه چی باید باشه ؟ بازیک مسئله دیگراینکه، ما چی ضرورتی به ساعت داریم ؟ آفتاب که بالا آمد یک سربه مجلس میزنیم، سایه که افتاد برمیگردیم . من چنین پیشنهادی را یکباردیگرمحکوم میکنم وآن را توهین به خانه ملت می دانم .

خبرنگار: حالا به نظرت کابینه معرفی شده رای میگیرند یا نه ؟

وکیل : دقیق نمی فامم ،اگربنا باشد همکاران ما با یک دانه ساعت ودوتا چپن به نامزد وزراء رای دهند ، این کابینه که هیچ ، اگرهرشش ماه یکبارهم کابینه جدیدی پیشنهاد شود، رای می آورند . ازهمکاران خود خواهش میکنم قدرومنزلت خودشان با ساعت معاوضه نکنند. حالا دوره دوره آیفون وتبلت وگلگسی است .

مجری : تشکرازحضورشما

وکیل : تشکرازشما .


آنلاين بنگريد : http://mosafeer.blogfa.com/post-813.aspx

واژه های کلیدی
آنلاين بنگريد :
loading...
loading...

جستجو در کابل پرس