در همین بخش

صفحه نخست > کابل پرس ورزشی > فوتبال ايتاليا > ایوانوویچ قید اینتر را می زند بخاطر یووه

ایوانوویچ قید اینتر را می زند بخاطر یووه

علی جواد دهقان
جمعه 16 نوامبر 2007

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

گفته شده است که برانیسلاو ایوانوویچ بازیکن جوان صرب تیم لوکوموتیو مسکو که مورد نظر تیم اینتر است قصد دارد تا مقصد آینده اش را باشگاه یوونتوس ایتالیا قرار دهد.

این بازیکن 23 ساله صربستانی از زمان حضور در رقابتهای قهرمانی زیر 21 ساله های اروپا در کشور هلند بعنوان یکی از استعدادهای درخشان و آینده دار شناخته شده است.
باشگاه لوکوموتیو اعلام کرده است که پیشنهادهایی را از سوی باشگاه های آژاکس و موناکو دریافت کرده است اما یووه و اینتر دو رقیب عمده در این میان هستند.

ایوانوویچ گفته است: اگر من لوکوموتیو را ترک کنم من به یکی از بزرگترین تیمها در اروپا خواهم پیوست، یک تیم از ایتالیا، انگلیس یا اسپانیا. اما من می خواهم شانس بازی کردن زیادی داشته باشم و یوونتوس به مراتب از اینتر این شانس را به من بیشتر می دهد. من برای سینیشا میهایلوویچ احترام قائلم اما من هیچ توافقی را با اینتر نداشته ام. به هر حال، من قراردادم را با لوکوموتیو مسکو تا سال 2011 تمدید کرده ام بنابراین مدیران روسی خواهند گفت که آیا من می توانم بروم.

بنظر می رسد که باشگاه موناکو یک پیشنهاد به ارزش 7 میلیون پوند را به باشگاه روسی پیشنهاد داده است اما ایوانوویچ به صراحت هرگونه انتقال به لوشامپیونا را رد کرده است.

واژه های کلیدی

جستجو در کابل پرس