صفحه نخست > کارتون > طنز روز > دانشجو، گوگل و سکس؛ سه واژه نامتجانس

دانشجو، گوگل و سکس؛ سه واژه نامتجانس

امضا محفوظ است
يكشنبه 6 جنوری 2013

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

سایت گوگل رسماً از نحوه مآخذ نویسی محصلان دانشگاه‌های دولتی افغانستان به بینی رسیده است. گوگل گفته است که در این سایت مسایل مختلف از جمله، انواع و اقسام فیلم سکس ثبت است و معلوم نیست که منظور محصلان دانشگاه های دولتی افغانستان از ثبت چنین منبع چیست، فیلم سکس یا کدام چیز دیگر؟
این درحالیست که یکی از محصلان دانشگاه تعلیم و تربیه استاد ربانی، از عبارت WWW.GOOGLE .COM به عنوان مآخذ علمی استفاده کرده است.

محصل متذکره در گفتگو با آژانس بی‌خبر باختر که وابسته به وزارات بی‌فرهنگ و بی‌اطلاع دولت به رهبری مقدوم رهین است، گفت که این کار در نزد استادان دانشگاه‌های دولتی دارای اهمیت ویژه است و به همین دلیل شکایت سایت گوگل، توجیه حقوقی و قانونی دارد.
مقامات بی تحصیل وزارت تحصیلات ابتدائی دولت، تا هنوز در این مورد واکنش نشان نداده اند اما قبل از این تمامی مونوگراف ها و پایان نامه های تحصیلی دانشجویان با همین شیوه ثبت این وزارت شده است.
یکی از مدیران این سایت گفته است که در صورت ادامه این وضعیت، آنان ناگزیر خواهند شد که سایت گوگل را در افغانستان مسدود کرده و یا هم برای فیلم های سیکس صفحه جداگانه ای مد نظر بگیرند.
او تاکید کرد، نگرانی اصلی ما این است که در صورت درج منبع گوگل که در آن انواع و اقسام فیلم و داستان های سکسی موجود، است، مرض بی بدون مرز دیدن فیلم سیکس در میان استادان دانشگاه ها، سرایت کند؛ هرچند به گفته یک منبع مستقل که خواست نامش ذکر نشود، در حال حاضر نیز کامپیوترهای استادان دانشگاه های دولتی و کامپیوترهای وزارت بی تحصیلات ابتدائی دولت، از شر فیلم های سیکس در امان نمانده اند.
گزارش اخیر سایت گوگل در سال 2012 نشان می دهد که واژه سکس بیشترین مشتری را در افغانستان داشته است. از سوی دیگر عبیدالله عبید وزیر جدید تحصیلات ابتدایی دولت به نماینده‌گان مفت خور مجلس نماینده‌گان افغانستان وعده سپرده است که دیدن فیلم سیکس در تمامی دانشگاه‌های دولتی آزاد و استادان هیچ نوع محدودیتی را از این ناحیه احساس نه‌خواهند کرد.
قابل ذکر است که مخالفان مسلح دولت از جمله طالبان، تا هنوز در این مورد واکنشی از خود نشان نداده اند.
خبرنگار آژانس بی خبر باختر – دانشگاه بی تعلیم و تربیه استاد ربانی.
نوت : معه فامیلین
تهیه وترتیب: گم نام‌ترین فرد سال
استاد رهنما: از نامزد پوهیالی شروع تا پوهاند
برای معلومات بیشتر به گوگل مراجعه کنید.
تشکر از این که با ما بودید و استفاده لازم را برده باشید.
په پای کی دیره دیره مننه. ببخشید که کمپیوترم پشتو بلد نیست.

نام و مشخصات این نویسنده نزد کابل پرس? محفوظ می باشد.

آنلاین :
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

  • سلام به این سایت حیف است این یک سایت بسیار بی فرهنگ بسیار شرم آوراست برای ملت هزاره مان چون این گونه فکردارند بسیار بد است من خواستم که از این سایت یک چیز بیاموزم ولی بسیارمتآصرشدم که این یک سایت نه معلوماتی نه اخبار نه اینکه کدام موضوع خالب رایافتم کاملآیک سایت بی حرمتی به تمام اقوام افغانستان این چگونه است اگربه حقیقت برویم بسیارسخن های است که جنایات قوم هزاره مان رابیان میتوان کرد ولی گذشته را صلوات بفرست شمادنبال چه هستید کدام مسیرمیروید حداقل یک معلومات درباره هیچکی نی بل درباره قوم هزاره بنویس ادیانشان مذاهب شان تعداد نفوس شان در افغانستان وپاکستان ودیگر ممالک جهان مهاجرین شان مشکلات شان .
    فقد این رابدبگو دیگررابدبگو هرکه میتواند هرکه رابدبگوید ولی باحقیقت دورازحقیقت نی خداکند که ازمن آزرده نشده باشید من هم یک افغان هستم تاجک بیا یک راه حل برای رهاشدن ازاقوام پشتون رادریابیم وبرایشان بگویم که مایان بودیم که ازقدامت تاریخ افغانستان برخوردارهستم ما ساکنان اصیل این سرزمین هستیم این خاک مایان است ماحق داریم که دراین سرزمین حکومت کنیم ؟ بیابرادرکه تمام اقوام پشتون ماوشمارا ازیک بعد میبینند ازیک چشم میبینند وبالای ماوشما یک سان ظلم میکنند بعضی های هستند که دراین سایت خود را تاجک ویاهزاره مینامند بین مایان تفرقه ایجاد میکنند ماباید هوشیارباشیم این فریب دشمن مایان را ازهم میپاشند وبالای مان حکومت میکنند. وسلام برادر شما عبدالواحد

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس